خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb چرا میگین ریتالین بده +تجربه شخصی

سلام وقتتون بخیر
      دوستانی از ریتالین ب عنوان داروی مرگ یاد میکنن
      اما خب وقتی بعد از امتحان تمام روش های برنامه ریزی باز هم ساعت مطالعه حداکثر ده دوازده ساعت ک اونم هشت ساعتش مفیده یا حتی درجا زدن یا حتی در بعضی مواقع بازیگوشی و جدی نخوندن
      اینکه ساعتا باعث میشه پای کتاب باشی و البته خیلی هم علاقمند میکنه و دیر هم خسته میشی
      چیه اخه در حالت عادی همش خسته بیحال دو روز ده ساعت ی روز الکی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ریتالین داروی مرگ آور نیست ولی
      ۱ وقتی یه مدت ازش استفاده میکنی دوزش واسه مغزت عادی میشه باز باید بیشترش کنی
      ۲ ریتالین نوراتیس به سختی گیر میاد و نمونه های ایرانی به شدت عوارض دارن و بخاطر اثر کمی که دارن باید دوز بیشتری ازشون مصرف کنی و عوارضشون هم بیشتر میشه
      ۳ بی خوابی میاره که تو طولانی مدت خیلی اثر مخربی داره
      ۴ مصرف کردنش و نکردنش واقعا فرق زیادی ایجاد نمیکنه اگه کسی قصد داره ریتالین بخوره که حوصله اش برای درس خوندن بیاد سرجاش
      باید بگم سخت در اشتباهه با ریتالین کسی که کلا اهل درس نیست درس خون نمیشه
      ویرایش توسط WednesdayAddams : 21 بهمن 1401 در ساعت 23:33

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا چرا تو مکان عمومی دارو تجویز میکنن حد اقل آپ نکنید
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من کاری با عوارض و فواید ریتالین ندارم ولی لطفا تجربیاتت رو تاپیک نزن چون وقتی شما تاپیک میزنی و از این تعریف میکنی ممکنه یه نفر تحت تاثیر قرار بگیره و بره سمت استفاده ازش و مشکلات براش به وجود بیاد ، خودت هم سعی کن ازش استفاده نکنی چون در یه بازه زمانی بعد از مصرف عوارض جدی برات به وجود میاد ، من خودم دیدم دوستم رو که با استفاده از دارو خودشو بدبخت کرد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریتالین قرص معجزه آور درس خوندن نیست !!!

یکی که واقعا گشادیست داره و سختشه درس خوندن با این قرار نیست بترکونه و رکورد 15 ساعت رو بزنه !

با یک مثال عنوان میکنم: طناز پشت کنکوری هست که همه چیز به کف پاشه و اونقدرا براش کنکور مهم نیست یه جورایی جو زدگی داره فقط میخواد پزشکی تهران رو

عاشق اینه از کوکب دختر همسایه شون که پزشکی تهران رو با سختی بدست اورد عقب نیفته

فقط تنها دستاورد طناز پیدا کردن پوستر های پزشکی از دل سایت های مختلف خارجکی و چاپ گرفتن رنگی و چسبوندنشون به در و دیوار اتاقش هست

و معدنی از کتابهای مختلف رو دور خودش جمع کرده که احساس پرتلاش بودن کوکب رو داشته باشه

طناز چند صفحه میخونه و به خودش میگه من شروع جدی امروز هستم ولی 6 روز درس نمیخونه

حالا از دختر اقا عباس شنیده ریتالین باعث میشه رتبه برتر کنکور بشی و قله های موفقیت رو دوپینگ ( جهش ) زد

از قرغوزتپه به تهران رسید فقط با قورت دادن یک قرص ریتالین ناقابل!

طناز با شنیدن این حرفا مثل همیشه وسوسه شد این راه رو امتحان کنه شاید کلید خوشبختیش در این قرص نهفته باشه!

قرص رو از یک دلال خرید به قیمت خون باباش !

طناز که الکی خوش بود و با دخترا و پسرای مختلف چت میکرد تا فقط دیگران رو مطلع کنه من برای هر درس 3 جلد کتاب و آزمون متعدد شرکت میکنم و خیلی آدم خفنیم

طناز که به خفاش شب معروف بود و همیشه قول میداد زود بخوابه ولی زود خوابیدنش 5 صبح بود

طناز که صبح ها 1 ظهر بیدار میشد و به خودش قول میداد رکورد 15 ساعته رو بشکونه

با خوردن قرص ریتالین بدتر شد نمیتونست حتی 5 صبح بخوابه و هر روز افسرده میشد و طپش قلب میگرفت اونقدر که تو برف بهمن ماه پنجره اتاقشو باز میکرد تا گرمای درونیشو رفع کنه
      حتی اون سه صفحه درس خوندنم از بین رفت و نتونست درسی بخونه

فقط وقت تلف میکرد تا تیر بشه و از مرداد شروع کنه به درس خوندن

قرار بود بترکونه ولی نشد ...

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریتالین مثل اکثر محرک ها افترافکت افتضاحی داره؛ ینی شما رو میبره بالا و حسابی لذت میبرین ازش ولی وقتی تاثیرش تموم میشه با مخ کوبیده میشین زمین
      من که پایین اومدنم با اضطراب، بی حالی، کلافگی و اختلال تمرکز عجیب همراهه جوری که تمرکز و قدرت فهمم اگر قبل مصرف ده از صد باشه، میرسه به منفی 20
      ولی خب مواقع نیاز کارم رو راه میندازه
      نه گارد بیخود بگیرید و نه دفاع الکی کنید وقتی تجربه مصرفش رو ندارید

پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 23 بهمن 1401 در ساعت 08:37

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ریتالین یک داروی مخدر از خانواده آمفتامین ها هست و نظر دادن در مورد خوب یا بد بودنش حتی در حیطه صلاحیت پزشک عمومی هم نیست. پزشک اعصاب میتونه فقط در مورد اینکه برای چه کسایی مفیده و برای چه کسایی مضره نظر بده.
      اینو هم یادتون نره که اوولین قدم اعتیاد به مواد صنعتی از همین اظهار نظرهای احمقانه شروع میشه که بدون هیچ دانش و سوادی میان در مورد مواد محرک بحث میکنن و مردم هم خیال میکنن که عوارض این مواد و داروها انقدر پایینه که میشه در مورد مصرف یا عدم مصرفش با افراد عادی مشورت کرد!
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن