خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: کمک لطفا :(

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

کمک لطفا :(

بچه ها یه سوال ممنون میشم جواب بدین من یه مشکل بزرگی دارم وسواس دارم رو منابعم تابستون کلی منبع خریدم تا ابان خوب پیش میومدم ولی حجم درسا که زیاد شد واقعا نتونستم برسونم مثلا برای ریاضی 3 تا منبع داشتم برای زیست 4 تا برای شیمی کتابای مبتکران و ای کیو و نردبام. الان تک منبعی ام و کنارش ازمونای ماز رو کار میکنم ترازم تو کانون هم 6800 الان برای فیزیک مثلا برای حرکت 680 تا تست دارن نشرالگو حس میکنم باید برای حرکت 1000 تا تست میزدم نمیدونم دارم دیوونه میشم. به نظرتون برای یه فصل چند تا تست کافیه الان که تک منبعی ام هم ارامش دارم هم میتونم برسونم تستا رو بعد تموم کردن اینا تو خرداد کتاب های ازمونی ازمونیوم مهر وماه که 100 تا ازمون داره رو کار میکنم و دوپینگ ماز به نظرتون اینا کافیه🥲 اخه میگن کنکور چون اختصاصی شده باید برای هر درس 5 تا منبع بزنی من واقعا نمیرسونم این همه رو برای ریاضی فوقش 2 تا منبع بتونم بزنم. وقتی میبینم برای درسا 4 تا منبع میخونن من حس میکنم عقب افتادم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ترسم هم از ریاضیه بیشتر الان همینجا کسایی هستن که منبع اول یا حتی دومشون رو تموم کردن من هنوز آی کیو رو تموم نکردم به نظرتون برای فیزیک 4 جلدی نشرالگو و آزمونیوم مهر وماه برای ریاضی هم آی کیو و ازمونیوم زیست هم آی کیو و ازمونا شیمی آی کیو و موج ازمون کافیه؟؟؟ فکرم درگیر اون منابعیه که داشتم میترسم سوالی بیاد که من نتونم حل کنم چون اونا رو نخوندم

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوست قشنگم چرا خودتو اذیت میکنی انقدر
      کی گفته واسه هر درس ۵تا کتاب بزنی
      بریز دور این حرفا رو
      تست تا جایی باید بزنی ک ب تسلط برسی مهم نیست با چندتا تست
      یکی با ۲۰۰تا تسلط پیدا میکنه یکی ۱۰۰۰تا هم بزنه باز میلنگه
      از طرفی اگه ی روز دیدی تو ی مبحثی تسلط کافی نداری ذهنت خستس ولش کن تو قسمت مرور دوباره برمیگردی
      وقتی چند روز ب ذهن اجازه بدی دوباره ک برمیگردی واسه مرور ۲ یا ۳ روز بعد بهتر یاد میگیری
      دور و برتم با منابع الکی پر نکن
      وقتی رو ی منبع تسلط پیدا کردی تستاشو فوت آب شدی برو بعدی
      البته نمیگم ی منبع پیش پا افتاده منظورم ی منبع خوب و متوسط ب بالاست
      امیدوارم موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      دوست قشنگم چرا خودتو اذیت میکنی انقدر
      کی گفته واسه هر درس ۵تا کتاب بزنی
      بریز دور این حرفا رو
      تست تا جایی باید بزنی ک ب تسلط برسی مهم نیست با چندتا تست
      یکی با ۲۰۰تا تسلط پیدا میکنه یکی ۱۰۰۰تا هم بزنه باز میلنگه
      از طرفی اگه ی روز دیدی تو ی مبحثی تسلط کافی نداری ذهنت خستس ولش کن تو قسمت مرور دوباره برمیگردی
      وقتی چند روز ب ذهن اجازه بدی دوباره ک برمیگردی واسه مرور ۲ یا ۳ روز بعد بهتر یاد میگیری
      دور و برتم با منابع الکی پر نکن
      وقتی رو ی منبع تسلط پیدا کردی تستاشو فوت آب شدی برو بعدی
      البته نمیگم ی منبع پیش پا افتاده منظورم ی منبع خوب و متوسط ب بالاست
      امیدوارم موفق باشی
      اتفاقا منابعم متوسط رو به بالان ولی همش استرس اینو دارم که مثلا فلانی برای فیزیکش بعد نشرالگو نردبامم زده و همه ازمونای ازمایشی رو کار کرده من از اون عقبم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiiia نمایش پست ها
      اتفاقا منابعم متوسط رو به بالان ولی همش استرس اینو دارم که مثلا فلانی برای فیزیکش بعد نشرالگو نردبامم زده و همه ازمونای ازمایشی رو کار کرده من از اون عقبم
      اشتباه شما اینجاست ک خودتو با بقیه داری مقایسه میکنی
      اولا ک هرکس فقططط و فقط خودش با خود قبلش رو حق داره مقایسه کنه
      دوما از کجا معلوم راجع ب بقیه داری درست فکر میکنی شاید اونا الکی بهت میگن
      ی عده فقط ب آدم فشار وارد میکنن ک خودشون پیشرفت کنن
      عزیزم تو بهترینی و بهترینا برات اتفاق میوفته
      این شعر رو یادت باشه ب هیچی فک نکن کار خودتو بکن مطمئن باش ب چیزی ک میخوای و استحقاقشو داری میرسی بقیه اهمیت ندارن
      گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید/ هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشتباه شما اینجاست ک خودتو با بقیه داری مقایسه میکنی
      اولا ک هرکس فقططط و فقط خودش با خود قبلش رو حق داره مقایسه کنه
      دوما از کجا معلوم راجع ب بقیه داری درست فکر میکنی شاید اونا الکی بهت میگن
      ی عده فقط ب آدم فشار وارد میکنن ک خودشون پیشرفت کنن
      عزیزم تو بهترینی و بهترینا برات اتفاق میوفته
      این شعر رو یادت باشه ب هیچی فک نکن کار خودتو بکن مطمئن باش ب چیزی ک میخوای و استحقاقشو داری میرسی بقیه اهمیت ندارن
      گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید/ هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
      دقیقا من تا الان خیلی خوب پیش میرفتم ولی یه سری کانال هایی کع گزارش مینویسن همین کانال های کنکوری رایج تمرکزمو ازم گرفت . مرسی از حرفاتون

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دقیقا من تا الان خیلی خوب پیش میرفتم ولی یه سری کانال هایی کع گزارش مینویسن همین کانال های کنکوری رایج تمرکزمو ازم گرفت . مرسی از حرفاتون
      راحت لفت بده یا میوتشون کن ک نبینی
      وقتی تا الان از نظر خودت خوب پیش میرفتی از الان ب بعدشم همینه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راحت لفت بده یا میوتشون کن ک نبینی
      وقتی تا الان از نظر خودت خوب پیش میرفتی از الان ب بعدشم همینه
      همین کارو میکنم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال ممنون میشم جواب بدین من یه مشکل بزرگی دارم وسواس دارم رو منابعم تابستون کلی منبع خریدم تا ابان خوب پیش میومدم ولی حجم درسا که زیاد شد واقعا نتونستم برسونم مثلا برای ریاضی 3 تا منبع داشتم برای زیست 4 تا برای شیمی کتابای مبتکران و ای کیو و نردبام. الان تک منبعی ام و کنارش ازمونای ماز رو کار میکنم ترازم تو کانون هم 6800 الان برای فیزیک مثلا برای حرکت 680 تا تست دارن نشرالگو حس میکنم باید برای حرکت 1000 تا تست میزدم نمیدونم دارم دیوونه میشم. به نظرتون برای یه فصل چند تا تست کافیه الان که تک منبعی ام هم ارامش دارم هم میتونم برسونم تستا رو بعد تموم کردن اینا تو خرداد کتاب های ازمونی ازمونیوم مهر وماه که 100 تا ازمون داره رو کار میکنم و دوپینگ ماز به نظرتون اینا کافیه������ اخه میگن کنکور چون اختصاصی شده باید برای هر درس 5 تا منبع بزنی من واقعا نمیرسونم این همه رو برای ریاضی فوقش 2 تا منبع بتونم بزنم. وقتی میبینم برای درسا 4 تا منبع میخونن من حس میکنم عقب افتادم
      بجای اینکه چندین منبع رو با استرس و تمرکز پایین بخونی
      یک منبع رو کامل و بدون استرس و با تمرکز بالا بخون
      هم کیفیت مطالعت میره بالا
      هم اغتماد بنفست
      و اگر احساس نیاز کردی میری سراغ منبع های بعدی واسه حل تست های سخت تر و جوندارتر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن