خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation چنتا سوال درمورد ترمیم معدل!

سلام دوستان ، من چن روز پیش رفتم ترمیم ثبت نام کردم ، بعد گفتم بیخیال سلامت و بهداشت کی حال داره اونارو بخونه دوباره ، سلامت و علوم اجتماعی ثبت نام نکردم گفتم وللش ، الان یکی گفت اشتباه کردی و فلان معدلت میراه پایین
      من تو نهایی جفتشو یازده گرفتم ، الان چیکار کنم ، خیلی تاثیر گذاره یا نه؟ به نظرتون برم مدرسه اونارم ثبت نام میکنن واسم یا دیگه نمیشه؟
      💎

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترخدا جواب بدین
      💎

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      💎

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا جواب بدین
      💎

5. Top | #5
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین تاثیرش که مشخص نیس چون اولین سالیه که این شرایط پیش اومده ولی چیزی که قطعی مطمئنیم اینه که قطعا وقتی رتبه ات خوب بشه نمیان واسه سلامت بهداشت و هویت اذیتت کنن به نظر من حالا که ثبت نام نکردی و احتمال اینکه دوباره بذارن ثبت نام کنی کمه از ذهنت بیرونش کن و روی کنکورت خیلی برنامه ریزی کن چون الانم ک کاری از دستت برنمیاد فقط باید سگ دو بزنی چند روز زمان بذاری کلی التماس کنی که شاید شاید شاید قبول کردن که ثبت نام کنی از نظر من وقت و ذهنتو درگیر نکن الان ببین چندبار پرسیدی و چقدر اذیت شدی این نشون میده چقدر ذهنت مشغوله و به فکر این دوتا درس چرتی کلا از ذهنت بیرونشون کن تمرکزت فقط روی کنکور باشه و حالا که ثبت نام نکردی بیخیالش قطعا با نمره پایین این دوتا درسم میشه که رتبه های خیلی خفن اورد ان شا الله

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad004 نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من چن روز پیش رفتم ترمیم ثبت نام کردم ، بعد گفتم بیخیال سلامت و بهداشت کی حال داره اونارو بخونه دوباره ، سلامت و علوم اجتماعی ثبت نام نکردم گفتم وللش ، الان یکی گفت اشتباه کردی و فلان معدلت میراه پایین
      من تو نهایی جفتشو یازده گرفتم ، الان چیکار کنم ، خیلی تاثیر گذاره یا نه؟ به نظرتون برم مدرسه اونارم ثبت نام میکنن واسم یا دیگه نمیشه؟
      سلام دوست گرامی ....

اصلا لازم نیست که نگران باشی ....

درصد تاثیر گذاری این دو تا درس داخل کنکور خیلی پایینه ... عکس میزان تاثیرشو واست می ذارم ...

ضمنا شما تا آخرین روزی که واسه ترمیم خرداد ثبت نام می کنن میتونین بری و دروس مورد نظرت رو کم و زیاد کنی .... یعنی واسه ما که دیماه امتحان دادیم چند بار این کار رو می شد کرد ... طرف بود چند چند دفعه درس رو زیاد و کم کرد و مسئولین مدرسه هم صرفا پولشونو می شناسن ... ممکنه یه کم بداخلاقی در بیارن ولی اگر اصرار کنی باهات راه بیان و باید هم راه بیان چون وظیفه شونه ....

%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA.png

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad004 نمایش پست ها
      تاپیک بغلیت جواب دادم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن