خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه های نظام قدیم کسی ترمیم شرکت کرده؟ چندتا سوال دارم ازتون

دوستان من که نظام قدیم ینی فارغ‌التحصیل ۹۱ رشته ریاضی بودم و الان میخوام کنکور تجربی بدم، چندتا سوال برام پیش اومده که شما که قبلن اینکارارو کردید میتونید بهم جواب بدید.
      ۱_من باید سابقه تحصیلی در زیست و زمین ایجاد کنم و نیازی به دیپلم مجدد نیست؟
      ۲_درس های هویت و بهداشت رو هم بایستی امتحان بدم؟ شما که رفتی مدرسه، چی گفتن بهتون؟
      ۳_اصن شما با دیپلم مغایر، پروسه ترمیم‌ در رشته دیگه تون چطوری بود کارای مدرسه؟
      مرسی.
      من مدارکمو رفتم مدرسه پرسیدم آماده کردم ولی ازونجایی که هیچ جوابی ندادن، مجبورم اینجا بپرسم. توی سامانه هم رفتم برای تاییدیه تحصیلی ثبت نام کردم منتظرم که برسه دست آموزش پرورش و برم بگیرمش و بدم مدرسه.
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گویا چنین است که دیپلم مجدد بگیرین و دروس مشترک رو رو میتونین امتحان ندین و تطابق میدن ولی دروس که نداشتین رو امتحان میدین و از اون دروس مشترک هر کدوم رو خواستین بعد از تطابق دادن میتونین درخواست ترمیم بدین. ( فکر نکنم زمین رو امتحان بدین ولی هویت و بهداشت رو میدین چون باید درخواست دیپلم مجدد بدین که مطابق با دیپلم نظام جدید خواهد بود که نظام جدید زمین نداره و زمین فقط امکان ترمیم داره برای دیپلمه های سالی واحدی که تجربی بودن از اول )
      من خودم تجربی هستم ولی وقتی برای امتحانات دی رفته بودم برای ثبت نام اینو اونجا به یکی توضیح میدادند. ...
      متاسفم که کار های اداری مملکت به نحوی است که انگار باید پول بدی تا توضیح بدن و دریغ از ذره کمک به یه دوست کنکوری که از هر جهت تحت فشاره.
      موفق باشید!
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب منم اصلا نمیدن گیج شدم شما تاییدیه تحصیلی برای پیش دانشگاهیم گرفتی؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان کسی میدونه تهران چند تا مدرسه بزرگسال داره و اسم و آدرس؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره ولی فعلا نوشته در دست بررسی ست. برای پیش و سوم گرفتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو تو سایت پی سی کنکور اونجا تمام استان ها رو زده مدارس بزرگ سالان رو. منم از اونجا برداشتم آدرس و تلفن مدرسه م رو.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان منی که دیپلم تجربی دارم بخوام ترمیم کنم زمین و زبان فارسی اینا چی میشن؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      الان منی که دیپلم تجربی دارم بخوام ترمیم کنم زمین و زبان فارسی اینا چی میشن؟
      سلام دوست گرامی

اگر دیپلم نظام قدیم تجربی هستی که سوم دبیرستان نهایی داشتی ، تا اونجایی که من می دونم و متوجه شدم اگر درس فارسی 3 دوازدهم رو ترمیم کنی جای نمرات زبان فارسی 3 و ادبیات 3 سوم دبیرستانت رو میگیره ....

و واسه ترمیم زمین شناسی سوم دبیرستانت هم از اونجایی که داخل سال دوازدهم نظام جدید درسی به اسم زمین شناسی نداریم ، قرار شده که درس زمین شناسی یازدهمی ها رو بصورت نهایی برگزار کنن ، که داخل اون اطلاعیه ترمیم گفته شده که کسایی که نظام قدیم بودن واسه ترمیم نمره درس زمین خودشون می تونن همراه با یازدهمی های نظام جدید ، امتحان درس زمین شناسی یازدهم رو بدن ...

موفق باشین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

سلام دوست گرامی

اگر دیپلم نظام قدیم تجربی هستی که سوم دبیرستان نهایی داشتی ، تا اونجایی که من می دونم و متوجه شدم اگر درس فارسی 3 دوازدهم رو ترمیم کنی جای نمرات زبان فارسی 3 و ادبیات 3 سوم دبیرستانت رو میگیره ....

و واسه ترمیم زمین شناسی سوم دبیرستانت هم از اونجایی که داخل سال دوازدهم نظام جدید درسی به اسم زمین شناسی نداریم ، قرار شده که درس زمین شناسی یازدهمی ها رو بصورت نهایی برگزار کنن ، که داخل اون اطلاعیه ترمیم گفته شده که کسایی که نظام قدیم بودن واسه ترمیم نمره درس زمین خودشون می تونن همراه با یازدهمی های نظام جدید ، امتحان درس زمین شناسی یازدهم رو بدن ...

موفق باشین
      سلام. شما میدونی دیپلم قدیم(سال 95) برای ترمیم باید سلامت و هویت هم امتحان بدن یا نه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

سلام. شما میدونی دیپلم قدیم(سال 95) برای ترمیم باید سلامت و هویت هم امتحان بدن یا نه؟
      سلام،
      خیر ، اگه بخواین کنکور تجربی شرکت کنید، و دیپلم تون تجربی بوده باشه نه امتحان نمیدین
      ولی برای دیپلم مجدد میدین.
      دقت کنید برای نظام قدیم اصلا سلامت و هویت تاثیری ندارند چون نداشتند و در عوض زمین تاثیر گذاره.
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

ببین اگر بخوای که هویت و بهداشت رو امتحان بدی میشه ...

من خودم نظام قدیم بودم و واسه دیماه بعضی از دروس رو واسه ترمیم ثبت نام کردم .... اتفاقا هویت اجتماعی رو هم

ثبت نام کردم و بهم نگفتن که تو همچین امکانی رو نداری ...

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان جواب دادن
      اگر بازم مشکلی بود مطرح کنید تا راهنمایی کنیم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      برو تو سایت پی سی کنکور اونجا تمام استان ها رو زده مدارس بزرگ سالان رو. منم از اونجا برداشتم آدرس و تلفن مدرسه م رو.
      اگه ممکنه خصوصی رو چک کنید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گیلوا ابوت نمایش پست ها
      بچه ها اگه کسی میدونه‌لطفا سریع جواب بده
      سلام آره باید دوتا بگیری. هم پیش هم سوم. واسه من هنوز نوشته در حال بررسی ست. باید حضوری برم آموزش و‌پرورش

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من نظام قدیمم و قبلا ترمیم کردم بنظرم ۹۶ خب اما ترمیم خوب نشده و بد معدلم ۱۱ هست
      الان میتونم‌ دوباره ترمیم کنم یا ن؟
      رفتم بزرگسالان گفتن بخشنامه نیومده برو اموزش پرورش
      رفتم اونجا بهم گفتن برو بزرگسال
      اصن پاس میدن فقط
      این بخشنامه ای ک شما میگید
      دانلودش کردم نشونش دادم تبصره ۱ رو خب
      گفت این قابل استناد نیس
      این قانون برای دیماه بوده

ت قبلا ترمیم کردی میتونستی دی ماه دوباره بدی اما خرداد نمیشه
      گفتم خب چیکار کنم
      گفت برو مدارک تحویل بده حالا ثبت نام بکن تا ببینیم بعدا چی میشه
      و تعهد هم بده ک اگر نشد گله ای نکنی
      ینی چی خدایی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن