خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راجب ترمیم معدل لطفا کمکم کنین

خب سلام دوستان من فارغ التحصیل 1401 هستم
      دروس تخصصی ام همشون نمره بالا گرفتم ولی برای دروس عمومی دینی رو 18 و نیم و سلامت و بهداشت و هویت رو 15 و نیم گرفتم واقعا حوصله ترمیم معدل ندارم اصلا دوست ندارم وقتی رفتم توی فاز کنکور باز بشینم واسه امتحان بخونم از اینا گذشته از اخرین باری ک سر یه امتحان تشریحی نشستم تقریبا یکسال میگذره اصلا عادت ندارم بهش به نظرتون چقدر واجبه ک ترمیم معدل بزنم؟ چقدر توی کنکورم تاثیر داره؟ میشه لطفا بگید اگه شما بودید ترمیم میزدید با وجود شرایط من یا ن؟ من کلا اینجوری ام ک اگه فکرم دوتا بشه خراب میکنم پارسال هم چون درگیر مدرسه بعلاوه کنکور شدم خراب کردم امسال میخواستم فقط توی فاز کنکور باشم ک اینجوری شد باز
      اگه کسی تجربه داره بهم بگه لطفا خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که حدود ۶ یا ۷ سال میگذره از آخرین امتحان تشریحیم چی بگم؟ کسانی که مثلا ۸۴ دیپلم گرفتن چی بگن؟ سلامت و بهداشت و نمیدونم ، ولی تو عمومیا ادبیات و دینی مهم هستن و ضریب دارن ، نمره دینیت هم خوبه هم بده ، میگن عمومیا بالا ۱۹ و نیم باشن بهتره ، یکم سخت و خسته کننده ست تشریحی دینی خوندن اما خب چه میشه کرد ؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nsi نمایش پست ها
      دروس تخصصی ام همشون نمره بالا گرفتم ولی برای دروس عمومی دینی رو 18 و نیم و سلامت و بهداشت و هویت رو 15 و نیم گرفتم واقعا حوصله ترمیم معدل ندارم اصلا دوست ندارم وقتی رفتم توی فاز کنکور باز بشینم واسه امتحان بخونم از اینا گذشته از اخرین باری ک سر یه امتحان تشریحی نشستم تقریبا یکسال میگذره اصلا عادت ندارم بهش به نظرتون چقدر واجبه ک ترمیم معدل بزنم؟ چقدر توی کنکورم تاثیر داره؟ میشه لطفا بگید اگه شما بودید ترمیم میزدید با وجود شرایط من یا ن؟ من کلا اینجوری ام ک اگه فکرم دوتا بشه خراب میکنم پارسال هم چون درگیر مدرسه بعلاوه کنکور شدم خراب کردم امسال میخواستم فقط توی فاز کنکور باشم ک اینجوری شد باز
      دینی ۱۸.۵ خوبه ، خیلی سخته بخوای ازین بالاتر شی بچه هایی ک امسال ترمیم زدن در جریانن دینی ی سر و گردن از خرداد سنگینتر بود خود منم ک ۱۸.۵ شده بودم خرداد اینو کمتر از پارسالم شدم همون نمره خردادو گذاشتن
      هویتو سلامتم خیلی ضریبشون کمه میتونی ترمیم بزنی ولی شانسیه
      مثلا دی امسال سلامت بهداشتش واقعا وحشتناک بود اگه ۱۷ هم میگرفتی ارزشش معادل ۱۹ ب بالای پارسال بود

4. Top | #4
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم از کمکت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما که فارغ التحصیل نظام قدیم هستیم، توی ترمیم باید بهداشت و هویت اجتماعی رو هم امتحان بدیم؟
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      ما که فارغ التحصیل نظام قدیم هستیم، توی ترمیم باید بهداشت و هویت اجتماعی رو هم امتحان بدیم؟
      اگه فارغ‌التحصیل تجربی ن لازم نیست
      ب جاش میتونی زمین رو ترمیم کنی اگه خوب نیست نمرش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه من ریاضی بودم

8. Top | #8
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هقققق واقعا چه میشه کرد ای خدا راستم میگی بازم مرسی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nsi نمایش پست ها
      نمراتت خوبه بنظرم با توجه به شرایطی ک از خودت گفتی صد تمرکزتو بزار واسه کنکور و تستارو سفت بچسب .
      موفق باشی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      ممکنه ارسال پیام خصوصی رو باز کنید؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن