خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر بدید با این نمره ها ترمیم شرکت کنم؟

بچه ها من نمره ادبیات سومم ۱۹.۵ شده و زبان فارسی شد ۱۸.۷۵ و زبان فارسی پیش هم ۱۹ شد. نظام قدیم فارغ التحصیل ۹۱ ام. بنظرتون امسال فارسی رو شرکت کنم ترمیم؟ یا همین نمره ها خوبه؟
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      بچه ها من نمره ادبیات سومم ۱۹.۵ شده و زبان فارسی شد ۱۸.۷۵ و زبان فارسی پیش هم ۱۹ شد. نظام قدیم فارغ التحصیل ۹۱ ام. بنظرتون امسال فارسی رو شرکت کنم ترمیم؟ یا همین نمره ها خوبه؟
      همین خوبه ...
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

3. Top | #3
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجب نظام قدیم اطلاعی ندارم ولی برای نظام جدید میگفتن که ترمیم معدل فقط و فقط یکبار میشه انجام بشه مثلا اگه این ترمیم رو انجام دادی حتی اگه نمره ات کمتر هم بشه فقط همین قرار میگره و مشاور خودم خیلی ترسوندم و گفت فقط درصورتی که صدرصد میدونی بهتر قراره بدی باید شرکت کنی و این حرفا راجب شما ک واقعا نمراتتونم خوبه به نظر من ریسک نکنین البته تحقیق کنین ک راجب نظام قدیمم همین شرایط هست یا ن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من نیازی نیست
      کلیم وقت بزاری برا ادبیات و زبان فارسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن