خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

تو ابتدای این مسیر طولانی ام

سلام به همگی دوستان
      مدتی بود که انجمن رو میخوندم ولی مطلبی مرتبط با سوالم پیدا نمی کردم
      احتمالا خیلی از هم سن و سال هام هم مثل من دنبال دنبال پاسخ این پرسش باشن

پایه هشتم هستم و هدفم اینه که تا حدی خودم رو آماده کنم برای سال های بعد (و در نهایت کنکور)
      چه پیشنهاداتی دارید؟

چیزایی که لازمه بدونید تا بتونید جواب بدید:

توی کلاس خودمون حدودا رتبه ی اول رو دارم و درک مطالب توی این پایه برام سخت نیست
      منطقه 3 ایم و شهرمون راهنمایی سمپاد نداره و من توی مدرسه ی خوب شهر هستم اگر غیرانتفاعی ها رو در نظر نگیرید، البته که همچین چیز خاصی نیست و امکاناتی نداره و فقط نسبت به بقیه بهتره
      میخوام سال بعد برم قلم چی
      کتاب کمک درسی برای این پایه ندارم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up
      گور بابای غم می رسم به اون چیزی که لایقم بهرام

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوز انتخاب رشته نکردی پس خودتو درگیر کنکور نکن روی پایه هشتم متمرکز بشید و سعی کنید معدل خوبی داشته باشید
      استارت کنکور از دهم زده میشه و سال دوازدهم شما یه کنکوری به‌حساب میاید

ریاضی راهنمایی رو کامل یاد بگیرید به تمام مباحث مسلط بشید تمرین حل کنید و چیزی رو از قلم نندازید که پایه قوی داشته باشد

زبان رو جدی بگیرید اگرشرایط کلاس رفتن دارید حتما شرکت کنید یا خودتون از نت فیلم اموزشی پیدا کنید و ببینید

اگر شهرتون سمپاد دوره دبیرستان رو داره از تابستون شروع کنید به تست زدن و قلم چی ثبت نام کنید تا با نحوه ازمون دادن اشنا بشید
      اگرهم نداره که فدا سرتون شرط موفقیت سمپادی بودن نیست

و حتما برید دنبال علاقتون شاید خیلی جمله یه تکراری باشه ولی اگه نرید دنبال رویاهاتون چیزی جز پشیمونی براتون نداره

موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhiii نمایش پست ها
      هنوز انتخاب رشته نکردی پس خودتو درگیر کنکور نکن روی پایه هشتم متمرکز بشید و سعی کنید معدل خوبی داشته باشید
      استارت کنکور از دهم زده میشه و سال دوازدهم شما یه کنکوری به‌حساب میاید

ریاضی راهنمایی رو کامل یاد بگیرید به تمام مباحث مسلط بشید تمرین حل کنید و چیزی رو از قلم نندازید که پایه قوی داشته باشد

زبان رو جدی بگیرید اگرشرایط کلاس رفتن دارید حتما شرکت کنید یا خودتون از نت فیلم اموزشی پیدا کنید و ببینید

اگر شهرتون سمپاد دوره دبیرستان رو داره از تابستون شروع کنید به تست زدن و قلم چی ثبت نام کنید تا با نحوه ازمون دادن اشنا بشید
      اگرهم نداره که فدا سرتون شرط موفقیت سمپادی بودن نیست

و حتما برید دنبال علاقتون شاید خیلی جمله یه تکراری باشه ولی اگه نرید دنبال رویاهاتون چیزی جز پشیمونی براتون نداره

موفق باشید
      دوست عزیز ممنون که پاسخ دادی، بله شهرمون دبیرستان سمپاد داره، حتما تلاشم رو میکنم، واقعیت درس برام اولیت اول نیست. بازار انتخاب اولمه، اما از اونجایی که اختلاف کمه و نسبت به درس هم بی علاقه نیستم میخوام یک بار تلاشمو بکنم.
      گور بابای غم می رسم به اون چیزی که لایقم بهرام

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_MH نمایش پست ها
      سلام به همگی دوستان
      مدتی بود که انجمن رو میخوندم ولی مطلبی مرتبط با سوالم پیدا نمی کردم
      احتمالا خیلی از هم سن و سال هام هم مثل من دنبال دنبال پاسخ این پرسش باشن

پایه هشتم هستم و هدفم اینه که تا حدی خودم رو آماده کنم برای سال های بعد (و در نهایت کنکور)
      چه پیشنهاداتی دارید؟

چیزایی که لازمه بدونید تا بتونید جواب بدید:

توی کلاس خودمون حدودا رتبه ی اول رو دارم و درک مطالب توی این پایه برام سخت نیست
      منطقه 3 ایم و شهرمون راهنمایی سمپاد نداره و من توی مدرسه ی خوب شهر هستم اگر غیرانتفاعی ها رو در نظر نگیرید، البته که همچین چیز خاصی نیست و امکاناتی نداره و فقط نسبت به بقیه بهتره
      میخوام سال بعد برم قلم چی
      کتاب کمک درسی برای این پایه ندارم

امسال که دروس خودت بخون و مسلط به کتاب باش و لازم نیست فراتر ازینا عمل کنی و همچنین سال بعد که نهمی کافیه پایه درسیت قوی باشه و اشکالاتتو رفع کنی
      از سال دهم هم کنکوری خوندن و تست رو شروع کن و پایتو‌قوی نگه دار تا سال کنکورت .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن