خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سال سومه کنکور میدم حالم خیلی بده از سرزنش های بقیه خستم

سلام من سال سومیه که میخوام کنکور بدم تازه عضو شدم فقط واسه اینکه یکی کمکم کنه
      سال دوازدهمم زیاد تو فکر کنکوری خوندن نبودم ولی پارسال واقعا خوندم هر روز کتابخونه میرفتم توی کتابخونه حتی از جامم بلند نمیشدم (روش درست درس خوندنو اشتباه فهمیده بودم )لحظه به لحظه ی درس خوندنم به این امید بود که قبول میشم و خودمو اینطوری قانع میکردم ولی قبول نشدم رتبم از سال قبل که اصلا نخونده بودم بدتر شد امسال با افسردگی خیلی بدی شروع کردم ترازم خیلی بد شد هر دفعه کمتر از قبل دو هفته هست مشاور ثبت نام کردم رفتم جلسه ی مشاوره قرار بود ازمون فصلی که خونده بودم بگیره ولی یه فصل دیگه گرفت سی درصد زدم و انقد تحقیرم کرد جلوی همه خستم دیگه از این حال بد از دیروز تا حالا درس نخوندم اصلا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا مهم نیست که کنکور چندمته. اهمیت نده فقط به انگیزت و خودت فک کن
      اگه آدمی هستی که با مشاور راحت نیستی کنسلش کن میتونی از مصاحبه های رتبه برترا یا وویس های مشاوره ای توی کانالا استفاده بکنی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بنظرم شما قبل هرچی بشین بررسی کن که چرا پارسال با وجود اینکه به قول خودت کتابخونه رفتی و کلی درس خوندی نتونستی نتیجه ای بگیری؟
      موقع درس خوندن تمرکز نداشتی ؟
      کم تست کار کردی ؟
      خوب تست ها رو تحلیل نکردی؟
      ببین کنکور دادن پروسه ای هست که نیاز به صبر و حوصله و اعتماد به نفس داره ، ممکنه شما ماه ها تلاش کنی ولی اصلا به چشم پیشرفتی تو آزمونات نبینی ولی بعد چندماه تو یه آزمون یهو به شکل چشمگیری پیشرفت کنی !پس بابت درصدهات خودت رو سرزنش نکن (عوضش خوب تحلیلشون کن )
      پس منطقی فکر کن ، بجای اینکه ناامید باشی و مدام گلایه کنی ،بپذیز که مسیر پرچالش و سختی رو در پیش داری و فراموش نکن : صبر ، اعتماد به نفس ، استمرار
      موفق باشی
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن