سلام بر شما
چندین سال پیش تو تلویزیون اتفاقی سخنرانی این فرد رو دیدم و به شدت ناراحت شدم از شرایطش و واقعا از خودم خجالت کشیدم.لحظه ای تصور کردن این موقعیت زجرآوره چه برسه اینکه همه عمر اینطوری باشه
امروز اما به عنوان یه اسطوره می بینمش.اینکه با اینهمه سختی و عذاب عقب که نکشیده هیچ،صدها بار جلو بقیه زده

اینکه دارم این مطلب رو مینویسم یه نشونه است برای شمایی که داری میخونی چون قصدم بود فقط بیوگرافی ایشونو بذارم و برم
میخوام بگم اگه واقعا تو شرایط خوبی نیستی،کاملا قابل درکه و حق باشماست.مخاطبم بیشتر کنکوری ها هستن که مخصوصا این ماه ها فشار روحیشون زیاد میشه حداقل خودم اینطوری بودم
ولی نباید کم بیاری.تو باید حقتو تو همه ی این ناحقی ها بگیری تو این بازیای که میدونیم چیه پس بقیشو نمیگم دیگه
تمرکزت رو فقط رو درست بذار.حاشیه ها رو دور بریز هی نگو امروز چی گفتن فردا چی میشه.با برنامه بخون برو جلو بدون دغدغه ذهنی...که فردا تهش بگی من همه تلاشمو کردم نه که روز اعلام نتایج یوم الحسرت شه برات
ولی این نکته ام در نظر بگیر که سلامتی خودت مهم تر از همه ایناست.شما اگه بهترین دانشگاه هم قبول بشی ولی به خودت آسیب زده باشی چقدر میتونی ازش لذت ببری..یه مشاوری بود میگفت سال کنکورتون انقد بخوابین و بخورین که نمیرین،ولی بنظرم این حرف اشتباهیه ودرطولانی مدت ضربه سختی وارد میکنه
کلی بخوام بگم،تجربه ای که من تو کنکورهایی که دادم کسب کردم این بود که
سلامتی خودتو حفظ کن،قدر خودتو بدون و به توانایی هات ایمان داشته باش فارغ از اینکه ته مسیر چیه،به روند خودت توجه کن و سعی کن ایرادات روز به روز کمتر شه
درست رو درست بخون با برنامه ریزی نه که فقط ساعت پر کنی.مهمتر از اینکه بگی من دیروز 14 ساعت درس خوندم ولی امروز 4 ساع​ت بیشتر نتونستم،اینه که بگی من یه هفته درس خوندم روزی 7-8 ساعت بیشتر نشد..ولی مفهومی خوندم،ولی کامل یاد گرفتم نمیگم ساعت مطالعتون کم باشه.منظورمه با کیفیت و پیوسته بخونید
ورزش کن حتی شده یه ربع روزی برو راه برو ولی هرروز اینکارو بکن..این کار استقامتتونو سر جلسه های آزمون بیشتر میکنه
بچه ها پیوستگی معجزه میکنه تو همه چیز چه درس چه ورزش چه هرچیز دیگه
اوایل شاید تغییری حس نکنین ولی کم کم خودتون متوجه اش میشین
فعلا همین
یه موردی هم که بهم کمک کرد این بود که برای اینکه انگیزه بدم به خودم یه زمانایی میرفتم زندگی ادمای موفق و میخوندم که چطوری با همه سختی ها به موفقیت های بزرگی رسیدن..یکم بعد اینجا میذارم بعضی هاش رو شاید بهتون کمک کنه.
ویدئو زیر از نیک ویجیک رو که بالاتر دربارش گفتم ببینید،قابل تامله
شخصی که از اول زندگی نه دست داشته و نه پا،این ایمان و عشق به پروردگار رو داره..پس اول از همه چیز توکل به خدا رو فراموش نکنید.اون بالاسری همه تلاشهای ما رو میبینه فقط باید ادامه بدیم و صبور باشیم.بالاخره یه روزی میاد که پر از شادی و خوشحالیه.این روز رو برای همتون آرزو میکنم
موفق باشین