خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

یه پلن برای ریاضی بدید هیچی نخوندم تا حالا ؛ همش صفر زدم ..

سلام بچه ها من چند روز پیش یک تایپک زدم و راه روش های ریاضی پرسیدم
      غافل از این که یادم رفت که بگم برنامه میخواستم برای این درس
      من هیچی بلد نیستم
      صفر صفرم
      میشه از الان ریاضی رو خوب زد
      یه برنامه بدید از روی اون بخونم ،
      ممنونم که تا کنکور یه درصد بیارم و بتونم نهایی خرداد رو هم پاس کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه خاصی نمیتونه کسی بهت بده
      باید خودت بچینی چون سرعت عمل و گیرایی و اینا رو خودت در جریانی
      و ب بقیه درساتم بستگی داره که هر روز چقد تایم داری
      پلن کلی رو اونور بهت گفتن بچه ها

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه تا حد خیلی زیادی به خودت مربوطه که چقدر میخوای براش وقت بزاری و چقدر درکت از ریاضی بالا باشه
      ولی یه چیزی که هست باید تابع رو اول یاد بگیری سر فصل خیلی سنگینیه برای ریاضی ولی کل ریاضیات روی همین سواره الان اگه بخوای حتی معادله نامعادله رو هم بخونی باید یه درکی از تابع داشته باشی
      ولی به نظرم اگه خیلی داغونی بهتره نکته و تست اسفند ماه هر استادی رو که میخوای ثبت نام کنی این ۱۵ روز هم وقت داری استادت رو انتخاب کنی و ببینی با کدوم استاد راحت تری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال دارم که شاید خنده دار باشه
      بنظرتون اگه کسی چند سال از درس دور بوده و هیچی یادش نمیاد و تازه میخواد برای کنکور تجربی بخونه ، آیا لازمه که برگرده از متوسطه اول و حتی از دبستان شروع به مطالعه بکنه؟ مثلا فرض کنین توی شیمی این آدم نمیدونه ایزوتوپ و عدد اتمی و عدد جرمی چیه و خب اینا توی علوم هشتم هست. یا اینکه توی ریاضی بعضی نکات مربوط به توان رو نمیدونه و خب اینا توی ریاضی هفتم هستش
      بنظرتون نیاز به اینکار هست یا اینکه این مثال هایی که زدم توی کتابای متوسطه دوم هم توضیح دادن؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      دوستان یه سوال دارم که شاید خنده دار باشه
      بنظرتون اگه کسی چند سال از درس دور بوده و هیچی یادش نمیاد و تازه میخواد برای کنکور تجربی بخونه ، آیا لازمه که برگرده از متوسطه اول و حتی از دبستان شروع به مطالعه بکنه؟ مثلا فرض کنین توی شیمی این آدم نمیدونه ایزوتوپ و عدد اتمی و عدد جرمی چیه و خب اینا توی علوم هشتم هست. یا اینکه توی ریاضی بعضی نکات مربوط به توان رو نمیدونه و خب اینا توی ریاضی هفتم هستش
      بنظرتون نیاز به اینکار هست یا اینکه این مثال هایی که زدم توی کتابای متوسطه دوم هم توضیح دادن؟
      نه نمیخواد همه ی اینایی که گفتی توی دهم کامل توضیح داده شده ولی اگه اینقدر میگی ضعیف هستی باید درسنامه های خیلی کاملی بخونی مثلا درسنامه های خیلی سبز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن