خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khalse نمایش پست ها
      در تلگرام سرچ کنید کانال محافظ الورتبه یه جغد با زمینه زرد هست.روش بزنید آدرس کانال اصلی داخلش هست.اینجا لینک مخفی میشه بفرستم....
      متشکرم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالی بود.
      ممنون از شما که به اشتراک گذاشتی.
      در گریختن رستگاری نیست. بمون و از خودت چیزی بساز که نشکنه...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم تا اینکه اسم مصاحبه ایشونو دیدم و فکر کردم تشابه اسمیه ولی
      یعنی حاجی برگااااام
      من این پسر میشناسم ، این بشر خیلی متفاوته
      حتما ویسشو گوش بدین !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم تا اینکه اسم مصاحبه ایشونو دیدم و فکر کردم تشابه اسمیه ولی
      یعنی حاجی برگااااام
      من این پسر میشناسم ، این بشر خیلی متفاوته
      حتما ویسشو گوش بدین !
      چجوریه؟ من خودم همون بهمن مصاحبشو کامل شنیدم ولی خب من اصولا باور نمیکنم کسی از عید شروع کنه و با این شدت رقابت رتبه سه رقمی بیاره.

ایشون قطعا زمینه قبلی داشتن که از عید شروع کردن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      چجوریه؟ من خودم همون بهمن مصاحبشو کامل شنیدم ولی خب من اصولا باور نمیکنم کسی از عید شروع کنه و با این شدت رقابت رتبه سه رقمی بیاره.

ایشون قطعا زمینه قبلی داشتن که از عید شروع کردن
      تا اونجایی ک من میدونم مشکلات بزرگتری هم داشته
      اهل دروغ نیست
      و دلیل موفقیتش بنظرم انگیزه بالاشه و اشتیاقش برای شکست نقاط ضعفش

شخصیت شوخی داره و میتونم بگم در نوع خودش فوق العادست چون بشدت خودشه
      جریانی ک باهاش اشنا شدم بهم ثابت کرد ک این بشر چقدر بچه پرو و نترسه
      موفقیت نوش جونش دمشم گرم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdmhb نمایش پست ها
      up

بعد از چند روز افلاین بودن یه دفعه گذارم به اینجا افتاد برای خوندن تاپیک های دوستانم که با تاپیک قدیمی و یک سال پیش خودم روبرو شدم اصولا از جنگولک بازی ها و شروع طوفانی و ساعت مطالعه 16 مشکل دارم. چون خودم هم دچار این موضوع بودم و الان به این درک رسیدم که منطقی باشم. اون موقع از سال حرف های ایشون خیلی به دلم نشست چون خیلی واقعی به نظر میرسید. خیلی کمن ادمایی که از جونشون مایه میذارن برای هدف. خیلی سخته از فروردین شروع کنی با همه فکرا و صدا های منفی که هممون دچارش شدیم. اینکه با همه کاستی ها و کم گذاشتن ها بعضا یه صدایی ته مغزمون میگه نه نشدنیه! هر از گاهی شب ها بعد درس خوندنم ویس های اقای علیرضا افشار رو گوش میدم یه جا تلنگر بزرگی زد بهم . به یکی گفتن یعنی انقدر ضعیفی که از پس 4 تا کتابم برنمیای؟ دوباره این سوالو از خودم پرسیدم. که بچه های قدیم چطور از پس کتابای اختصاصی به علاوه عمومی ها با اون حجم که فرار هم بود برمیومدن! فارغ از نتیجه! میخوام بهت بگم رفیق تلاش کن... من از اشتباه پارسالم درس گرفتم ... اینکه هی گذشته رو بیل نزنم. خیلی حس بدیه بری سر جلسه همه سوالا اشنا به نظر بیاد ولی نتونی جواب بدی بهشون. خیلی حس بدیه وقتی میبینی کنکور اون غولی که ازش ساخته بودی نبوده. میشد با مطالعه هدفمند و بی وقفه به میانگین 50 رسید. میدونم رسیدن به 50 درصد اسون نیست... اما سخت هم نیست... ممنون از رفیقم که تاپیک قدیمی منو آپ کردن واقعیتش سورپرایز هم شدم!!! امیدوارم به هدفمون برسیم با توکل به خدا و تلاش خودمون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiaa نمایش پست ها
      بعد از چند روز افلاین بودن یه دفعه گذارم به اینجا افتاد برای خوندن تاپیک های دوستانم که با تاپیک قدیمی و یک سال پیش خودم روبرو شدم اصولا از جنگولک بازی ها و شروع طوفانی و ساعت مطالعه 16 مشکل دارم. چون خودم هم دچار این موضوع بودم و الان به این درک رسیدم که منطقی باشم. اون موقع از سال حرف های ایشون خیلی به دلم نشست چون خیلی واقعی به نظر میرسید. خیلی کمن ادمایی که از جونشون مایه میذارن برای هدف. خیلی سخته از فروردین شروع کنی با همه فکرا و صدا های منفی که هممون دچارش شدیم. اینکه با همه کاستی ها و کم گذاشتن ها بعضا یه صدایی ته مغزمون میگه نه نشدنیه! هر از گاهی شب ها بعد درس خوندنم ویس های اقای علیرضا افشار رو گوش میدم یه جا تلنگر بزرگی زد بهم . به یکی گفتن یعنی انقدر ضعیفی که از پس 4 تا کتابم برنمیای؟ دوباره این سوالو از خودم پرسیدم. که بچه های قدیم چطور از پس کتابای اختصاصی به علاوه عمومی ها با اون حجم که فرار هم بود برمیومدن! فارغ از نتیجه! میخوام بهت بگم رفیق تلاش کن... من از اشتباه پارسالم درس گرفتم ... اینکه هی گذشته رو بیل نزنم. خیلی حس بدیه بری سر جلسه همه سوالا اشنا به نظر بیاد ولی نتونی جواب بدی بهشون. خیلی حس بدیه وقتی میبینی کنکور اون غولی که ازش ساخته بودی نبوده. میشد با مطالعه هدفمند و بی وقفه به میانگین 50 رسید. میدونم رسیدن به 50 درصد اسون نیست... اما سخت هم نیست... ممنون از رفیقم که تاپیک قدیمی منو آپ کردن واقعیتش سورپرایز هم شدم!!! امیدوارم به هدفمون برسیم با توکل به خدا و تلاش خودمون
      یه جاهایی میبینم بچه ها از الان به فکر حذفن! اصلا به فکر حذف مطالب نباشین. شاید حجم کتابی که دارین زیاده برای این برهه! خب طبیعیه کسی که از الان استارت زده نباید کتاب مبتکران انتخابش باشه . خیلی سبز جامع برای سطح متوسط و میکرو جامع برای قوی ها میتونه گزینه بهتری باشه! یا برای فیزیک 4 جلدی خیلی سبز درسته کتاب خیلی قشنگ و قویه ولی یه دانش اموز سطح صفر از الان اگر بخوایم منطقی فکر کنیم نمیتونه برسه اون حجم از تست رو کار کنه ! این نظر منه. یه کتاب جامع رو کامل بخونین همراه با حل ازمون های جامع میتونه خیلی کمک بکنه. در ضمن امیدوارم تو دام طرح های جدید موسسات مختلف نیفتید. بچه های کنکوری وقتی کم میارن میخوان به هر ریسمانی چنگ بزنن از برنامه های اماده موسسات که کیلویی میفروشن گرفته تا طرح های شروع از صفر و دوره های فشرده تدریس اساتید! نکنید این کارو. کاری که من پارسال کردم و اشتباه بزرگم فقط ویدیو دیدن بود! الان میفهمم با درسنامه کتابا هم کارم راه میفته! ببخشید زیاد حرف زدم. البته شما از من بهتر میدونید دوستای خوبم. گفتم که تجربه ام رو با شما در میون بذارم در پناه خدا باشین

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiaa نمایش پست ها
      یه جاهایی میبینم بچه ها از الان به فکر حذفن! اصلا به فکر حذف مطالب نباشین. شاید حجم کتابی که دارین زیاده برای این برهه! خب طبیعیه کسی که از الان استارت زده نباید کتاب مبتکران انتخابش باشه . خیلی سبز جامع برای سطح متوسط و میکرو جامع برای قوی ها میتونه گزینه بهتری باشه! یا برای فیزیک 4 جلدی خیلی سبز درسته کتاب خیلی قشنگ و قویه ولی یه دانش اموز سطح صفر از الان اگر بخوایم منطقی فکر کنیم نمیتونه برسه اون حجم از تست رو کار کنه ! این نظر منه. یه کتاب جامع رو کامل بخونین همراه با حل ازمون های جامع میتونه خیلی کمک بکنه. در ضمن امیدوارم تو دام طرح های جدید موسسات مختلف نیفتید. بچه های کنکوری وقتی کم میارن میخوان به هر ریسمانی چنگ بزنن از برنامه های اماده موسسات که کیلویی میفروشن گرفته تا طرح های شروع از صفر و دوره های فشرده تدریس اساتید! نکنید این کارو. کاری که من پارسال کردم و اشتباه بزرگم فقط ویدیو دیدن بود! الان میفهمم با درسنامه کتابا هم کارم راه میفته! ببخشید زیاد حرف زدم. البته شما از من بهتر میدونید دوستای خوبم. گفتم که تجربه ام رو با شما در میون بذارم در پناه خدا باشین
      ممنون بابت همه تجربهایی که درمیون گذاشتین
      بله درسته خیلی آدمای کمی هستن که از جون مایه میزارن ولی بعضی وقتا تنها راهش همینه...... اینکه دنبال پک های الکی نگردیم حرف خیلی خوبیه ولی مصاحبش عین واقعیت بود کمتر کسی اینجوری حرف درستو واقعی میزنه......بازم ممنون

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ولی من میخوام بمیرم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      up

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقد پارسال و سالای قبل ترش همش دنبال همچین تایپیکا و مصاحبه هایی بودم
      یادمه همین مصاحبه رو چندین و چند بار گوش دادم بلکه پاشم ی تکونی ب خودم بدم
      ولی دریغ از ی ذره تغییر!
      حالا فهمیدم این انگیزه های چن ساعته اصلا نمیتونه کمکت کنه! درونت باید تغییر کنه...
      باید ب این بلوغ فکری برسی ک واسه شروع و تلاش کردن تو راه هدفت حتما نیاز نیست ی نفر پیدا شه بهت انگیزه بده...
      نیاز نیست حتما دنبال ی نمونه باشی ک دقیقا شرایطش مثل تو بوده و قبول شده
      چرا تو نشی اولین نمونه؟

الانم با اینکه شرایط درسیم خوب نیس هنوزم...با اینکه بعضی درصدام هنوز رو 20 و 30 مونده و تکون نمیخوره اما دیگه دنبال این انگیزه های دوزاری نیستم
      امروز کارنامه آزمونمو دیدم بعد از کلی گریه بازم پا شدم تحلیلش کردم
      با اینکه ذره ای انگیزه نداشتم...
      من نیومدم از خودم تعریف کنم
      میخوام بگم اگه هنوزم دنبال نمونه قبولی تو مدت کوتاه میگردی خاک تو سرت...
      همینقد رک
      مشخصه پشت کنکور موندنو دوس داری بهت خوش میگذره
      مطمئنم درد اکثرتون نداشتن پیوستگیه
      تو شده تا حالا ی هفته پیوسته درس بخونی؟
      تا حالا شده بدون فک کردن ب نتیجه کارت بشینی بخونی؟
      نتیجه دست خداست...اگه بخاد میشه اگرم نه ک واقعا نمیشه!
      چیزی ک دست خودت نیستو چرا میخوای هی بهش فک کنی؟وظیفه اصلی تو درس خوندنه
      وظیفتو درست انجام بده من قسم میخورم ک خدا جواب زحمتاتو میده و ناامیدت نمیکنه...

انگار مخاطب حرفام نیهان قبلیه...کاش خیلی قبل تر این حرفا رو ب خودم میزدم
      ولی هنوز دیر نیست
      این من یه منه جدیده
      ویرایش توسط Nihan : 06 بهمن 1402 در ساعت 19:33

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بازمup

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      برای بار هزارم up

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن