خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 96 از 96
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ، من عذر خواهی میکنم چون الان به سایت اومده ام و سوال شما رو الان دیدم ...
      بله من فقط در زیست ثبت نام کردم ... با پر کردن یک فرم تحت و فرم دیگری برای کد درس ، چهار قطعه عکس ، کپی شناسنامه و کارت ملی ( هم خودم و هم والدین ) ، و مدرک تحصیلی ، به همراه کد ۱۹ رقمی ، و هزینه ثابت ۱۵۰ و هزینه هر درس ۱۰۰
      فرم تحت چیه؟ کِی ثبت‌نام کردید؟

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ، من عذر خواهی میکنم چون الان به سایت اومده ام و سوال شما رو الان دیدم ...
      بله من فقط در زیست ثبت نام کردم ... با پر کردن یک فرم تحت و فرم دیگری برای کد درس ، چهار قطعه عکس ، کپی شناسنامه و کارت ملی ( هم خودم و هم والدین ) ، و مدرک تحصیلی ، به همراه کد ۱۹ رقمی ، و هزینه ثابت ۱۵۰ و هزینه هر درس ۱۰۰
      مدرک و ریز نمرات دیپلم رو ازتون خواستن یا پیش‌دانشگاهی؟

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
      مدرک و ریز نمرات دیپلم رو ازتون خواستن یا پیش‌دانشگاهی؟
      من کل پرونده ( هر دو موجود بود در پرونده ) رو دادم و خودشون بررسی کردند و یه فرم ثبت نام و فرم کد دروس ... ولی اون کد ۱۹ رقمی هم می خواستند که من نمی دونستم و اونجا گرفتم!
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کل پرونده ( هر دو موجود بود در پرونده ) رو دادم و خودشون بررسی کردند و یه فرم ثبت نام و فرم کد دروس ... ولی اون کد ۱۹ رقمی هم می خواستند که من نمی دونستم و اونجا گرفتم!
      الان مدرسه بزرگسالان شما رو برای ترمیم نمره دیپلم ثبت‌نام کرده؟ یا پیش‌دانشگاهی؟ یا هردو؟

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
      الان مدرسه بزرگسالان شما رو برای ترمیم نمره دیپلم ثبت‌نام کرده؟ یا پیش‌دانشگاهی؟ یا هردو؟
      نمره زیست شما از هر کدام از نمرات قبلی تان بیشتر شود به طور خودکار جاگذاری میشود و من چیزی فراتر نمی دانم ؛ بهتر است خودتان مراجعه کنید دوست عزیز...
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمره زیست شما از هر کدام از نمرات قبلی تان بیشتر شود به طور خودکار جاگذاری میشود و من چیزی فراتر نمی دانم ؛ بهتر است خودتان مراجعه کنید دوست عزیز...
      سلام ببخشید برای ثبت‌نام ترمیم، تاییدیه تحصیلی پیش‌دانشگاهی و دیپلم دوتاش رو ازتون خواستن؟؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن