خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 96
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها تو قسمت عنوان تاییدیه تحصیلی چه باید نوشت؟؟؟
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      سلام بچه ها تو قسمت عنوان تاییدیه تحصیلی چه باید نوشت؟؟؟
      عزیزم باید اسم مدرسه بزرگسالانتو بنویسی

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من توی سایت emt تاییدیه ثبت کردم هم برای سوم و هم پیش. الان می‌نویسه بررسی نشده توسط استعلام گیرنده. ینی برم آموزش پرورش؟ ینی چی این پیام؟ برم کد پیگیری رو بدم بهشون و دریافت کنم حضوری؟ حالا من فردا میرم آموزش پرورش. میپرسم. هرچی شد میگم تا برای کسی که سوال داره هم رفع شه دغدغه ش
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، کسی می دونه مهلت ثبت نام ترمیم معدل در تهران تا کی هست؟ هر کس یه چیزی می گه، مدارس بزرگسالان هم جواب تلفن رو نمی دن

5. Top | #80
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من رفتم ثبت نام کردم

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها ....

قضیه ی این تاییدیه تحصیلی چیه ؟؟؟؟

آیا واسه ثبت نام ترمیم معدل ، جدیدا گرفتن این تاییدیه تحصیلی اجباری شده ؟؟؟

آخه واسه من که نظام قدیمی هستم ( پیش دانشگاهی داشتیم ) ، و ترمیم یه سری از دروس رو واسه دیماه ثبت نام کردم ،موقع ثبت نام، مدرسه ی بزرگسالان از من چیزی به اسم تاییدیه تحصیلی، نخواستن !!! فقط بهم گفتن که آخرین مدرک تحصیلیتو واسمون بیار .... من هم مدارک و کارنامه های سوم و پیش رو واسشون بردم ...

آیا واسه ثبت نام ترمیم خرداد ماه ، گرفتن تاییدیه تحصیلی اجباری شده ؟؟؟ ( آخه واسه دیماه همچین چیزی رو نخواستن از من )

@sea
      @MissShafei1995
      @Tara_Z
      @Malakitii
      @گیلوا ابوت
      @دکتر امیر
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 29 بهمن 1401 در ساعت 00:18

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qweasd نمایش پست ها
      سلام من نظام قدیم تجربی هستم، تا الان هم در امتحانات ترمیم معدل شرکت نکردم ، میخواستم بپرسم که میشه ۳درس در خرداد۱۴۰۲، ۲ درس در شهریور ۱۴۰۲ و ۳ درس هم در دی ۱۴۰۲ را شرکت کنم؟
      سلام دوست عزیز

قاعدتا مطابق با بخشنامه ابلاغی ، این کار باید انجام شدنی باشه ....خود من هم نظام قدیمی هستم و ترمیم یه سری از دروس رو دیماه ثبت نام کردم و قراره یه سری از دروس رو خرداد ماه امتحان بدم ...

موفق باشی

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام بچه ها ....

قضیه ی این تاییدیه تحصیلی چیه ؟؟؟؟

آیا واسه ثبت نام ترمیم معدل ، جدیدا گرفتن این تاییدیه تحصیلی اجباری شده ؟؟؟

آخه واسه من که نظام قدیمی هستم ( پیش دانشگاهی داشتیم ) ، و ترمیم یه سری از دروس رو واسه دیماه ثبت نام کردم ،موقع ثبت نام، مدرسه ی بزرگسالان از من چیزی به اسم تاییدیه تحصیلی، نخواستن !!! فقط بهم گفتن که آخرین مدرک تحصیلیتو واسمون بیار .... من هم مدارک و کارنامه های سوم و پیش رو واسشون بردم ...

آیا واسه ثبت نام ترمیم خرداد ماه ، گرفتن تاییدیه تحصیلی اجباری شده ؟؟؟ ( آخه واسه دیماه همچین چیزی رو نخواستن از من )

@sea
      @MissShafei1995
      @Tara_Z
      @Malakitii
      @گیلوا ابوت
      @دکتر امیر
      سلام منم چند روز پیش رفتم مدرسه بزرگسالان. روی بردشون نوشته بود چه مدارکی میخواد ولی تاییدیه تحصلی نمیخواست. شاید بعضی جاها فرق داره. به هر حال گرفتنش که سخت نیست اینترنتی هست. میتونید برید بپرسید که میخوان یا نه

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کسی هست که نظام قدیم باشه و ترمیم معدل ثبت نام کرده باشه؟
      مدرسه ای که رفتم گفتن هنوز برای نظام قدیم بخش نامه نیومده

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panda_79 نمایش پست ها
      سلام کسی هست که نظام قدیم باشه و ترمیم معدل ثبت نام کرده باشه؟
      مدرسه ای که رفتم گفتن هنوز برای نظام قدیم بخش نامه نیومده
      سلام ...

بخشنامه جدیدی که اومده واسه همه نظام ها هست ... هم نظام قدیم و هم نظام جدید ....

بخشنامه رو سرچ کن و بریز روی گوشیت و ببر و بهشون نشون بده ...

اگر هم به قولی بچه های بالا تمکین نکردن ، برو به آموزش و پرورش ناحیه تون و چغلیشونو بکن تا بفهمن یه من ماست چقدر کره داره !!!

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها الان برای ثبت نام ترمیم معدل باید برم به مدرسه بزرگسالان همون ناحیه ای تو شهرمون ثبت نام کنم که دیپلم گرفتم؟
      یا فرقی نمیکنه؟
      ویرایش توسط S h i v a : 14 اسفند 1401 در ساعت 18:17

12. Top | #87
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S h i v a نمایش پست ها
      بچه ها الان برای ثبت نام ترمیم معدل باید برم به مدرسه بزرگسالان همون ناحیه ای تو شهرمون ثبت نام کنم که دیپلم گرفتم؟
      یا فرقی نمیکنه؟
      سلام هرجا که برگزار میشه واسه ترمیم معدل باید همونجا بری. در واقع مکان فرقی نداره.

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان امید که خوب باشید
      بچه ها چرا انقدر میگین که از اموزش و پرورش پرسیدیم و از مدرسه پرسیدیم و اینا جواب ندادند ، شما باید سمج باشید و بدون خجالت سوالاتتون رو بپرسید جواب میدن ، و فکر هم نکنید که وقتتون گرفته میشه والا من انقدر پیگیری کردم و در کنارش هر روز هم حداقل ده ساعت مطالعه مفید رو داشتم ... بگذریم من از مدرسه بزرگسالان و اموزش و پرورش ناحیه و استان و اینا سوال کردم و چند روز قبل شماره ای دادند که با اونجا تماس بگیرم و دقیق جوابم رو بگیرم، اینجا براتون می‌نویسم چه سوالاتی پرسیدم و چه جوابی گرفتم اینا ادعای من نیستند و جوابی بودند که گرفتم حالا ممکنه جوابا برای شما مورد قبول نباشه پس سعی کنید خودتون پیگیر باشید ...

من تنها درسی که نیاز داره به ترمیم زیستم هستش و بقیه دروس رو نپرسیدم مثلا عمومی ها رو ولی خب برای بقیه دروس هم مثل همون خواهد بود.

1_ گفتند که میشه در یک شهر دیگه امتحان داد و هیچ مشکلی نیست. ... البته این مورد تو ابلاغیه خود امروزش و پرورش هم بود.

2_ برای بچه های نظام سالی واحدی که هم سوم و هم پیش نهایی داشتند چون هویت و سلامت نداشتند و طبق ابلاغیه سنجش هویت و سلامت برای این بچه ها ضریبی نداره پس توی ترمیم رشته متناظر ( یعنی قبلا تجربی بودین و الان هم قراره با همون دیپلم تجربی کنکور بدین ، نیازی نیست این دو تا رو امتحان بدین. و گفت اگه هم بدین تا جایی که میدونم باز تاثیری نخواهد داشت مگر اینکه دیپلم مجدد باشین اون موقع باید امتحان بدید ( یعنی قبلا ریاضی بودین و الان میخواین دیپلم مجدد بگیرید.)

3_ نمیدونم کی اومد تو این صفحه جا انداخت که اگه بخواهیم نمره زیست رو ترمیم بدیم باید درخواست بدیم که جای سوم و پیش بشینه و بچه ها رو نگران کرد، اینطوری نیست.
      مدیر مدرسه به من یه طوری گفته بود که در صفحات قبل توضیح دادم و امروز این آقا گفت که برای قبلا اون‌طوری بوده ( یعنی برای قضیه کمیسیون) و بعد که امروزش و پرورش ابلاغیه داد اون طوری نیست بلکه اینجوریه که شما میرین مدرسه بزرگسالان برای ثبت نام و مثلا اونجا ثبت نام می کنید که زیست رو ترمیم بدیم و اگه امتحان دادین و نمره زیستتون بیشتر از نمرات قبلی سوم و پیش شد جایگزین میشه ( به طور خودکار و قرار نیست جایی درخواست بدین و فقط هم یه هزینه میدین) یعنی فرضا شما سوم ۱۸ شدین و پیش ۱۹ شدین و تو ترمیم نمره تون میشه ۱۸/۵ خب از سوم بیشتره جایگزین میشه و از پیش کمتره جایگزین نمیشه ولی اگه بشین ۱۹/۵ چون از هر دو بیشتره جایگزین جفتش میشه ... اینا خودکار توسط بخش سنجش و امتحانات اموزش و پرورش انجام میشه و شما قرار نیست هیچ درخواستی بدین.

سوال آخرم هم درمورد زمین بود که یکی گفته بود اونو بپرسم ولی الان اسمش یادم نیست اینجا می‌نویسم که شاید بخونه و سوال شما هم باشه: در مورد ترمیم زمین گفتند که والا اونو دقیق نمیدونم چون زمین داخلی است امتحانش و نهایی نیست پس ترمیم نمیشه. من گفتم ولی تو ابلاغیه اموزش و پرورش گفتند که میشه نیم سال دوم تو خرداد ترمیم داد گفت اونو فروردین رفتین ثبت نام ببینید ثبت نام میشه یا نه ولی گفتند تا جایی که من میدونم اون از سال بعد بایستی اجرا بشه چون از سال بعد یازدهم هم باید نهایی بشه و اونوقت نظام سالی واحدی ها می تونند زمین رو ترمیم بدند ولی امسال تا الان چیزی نیومده مگر تا موقع ثبت نام بیاد ( ثبت نام تو منطقه ما از ۱۵ فروردین به بعد است.) ....
      ولی خب بچه اگه بخواین زمین رو نهایی بدین نگران نباشید یا امسال هم میشه و اگه نشد هم ضریب تاثیر نمره نهاییش ۲ و خورده ای و با یه درصد خوب جبران میشه زمین هم تو کنکور دی که آب خوردن بود سوالاتش هرکی کتاب رو روخوانی میکرد می تونست یه درصد خیلی خوب کسب کنه.

باز هم میگم اینا پاسخ هایی بود که من دریافت کردم و اگه شما معتقدین اینطوری نیست و اینا خودتون پیگیری کنید به ما هم بگید.

امیدوارم این پاسخ ها بهتون کمکی کرده باشه و از نگرانی هاتون کم کرده باشه...

در پناه حق !!!
      سلام، شما ترمیم ثبت‌نام کردید؟

14. Top | #89
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان امید که خوب باشید
      بچه ها چرا انقدر میگین که از اموزش و پرورش پرسیدیم و از مدرسه پرسیدیم و اینا جواب ندادند ، شما باید سمج باشید و بدون خجالت سوالاتتون رو بپرسید جواب میدن ، و فکر هم نکنید که وقتتون گرفته میشه والا من انقدر پیگیری کردم و در کنارش هر روز هم حداقل ده ساعت مطالعه مفید رو داشتم ... بگذریم من از مدرسه بزرگسالان و اموزش و پرورش ناحیه و استان و اینا سوال کردم و چند روز قبل شماره ای دادند که با اونجا تماس بگیرم و دقیق جوابم رو بگیرم، اینجا براتون می‌نویسم چه سوالاتی پرسیدم و چه جوابی گرفتم اینا ادعای من نیستند و جوابی بودند که گرفتم حالا ممکنه جوابا برای شما مورد قبول نباشه پس سعی کنید خودتون پیگیر باشید ...

من تنها درسی که نیاز داره به ترمیم زیستم هستش و بقیه دروس رو نپرسیدم مثلا عمومی ها رو ولی خب برای بقیه دروس هم مثل همون خواهد بود.

1_ گفتند که میشه در یک شهر دیگه امتحان داد و هیچ مشکلی نیست. ... البته این مورد تو ابلاغیه خود امروزش و پرورش هم بود.

2_ برای بچه های نظام سالی واحدی که هم سوم و هم پیش نهایی داشتند چون هویت و سلامت نداشتند و طبق ابلاغیه سنجش هویت و سلامت برای این بچه ها ضریبی نداره پس توی ترمیم رشته متناظر ( یعنی قبلا تجربی بودین و الان هم قراره با همون دیپلم تجربی کنکور بدین ، نیازی نیست این دو تا رو امتحان بدین. و گفت اگه هم بدین تا جایی که میدونم باز تاثیری نخواهد داشت مگر اینکه دیپلم مجدد باشین اون موقع باید امتحان بدید ( یعنی قبلا ریاضی بودین و الان میخواین دیپلم مجدد بگیرید.)

3_ نمیدونم کی اومد تو این صفحه جا انداخت که اگه بخواهیم نمره زیست رو ترمیم بدیم باید درخواست بدیم که جای سوم و پیش بشینه و بچه ها رو نگران کرد، اینطوری نیست.
      مدیر مدرسه به من یه طوری گفته بود که در صفحات قبل توضیح دادم و امروز این آقا گفت که برای قبلا اون‌طوری بوده ( یعنی برای قضیه کمیسیون) و بعد که امروزش و پرورش ابلاغیه داد اون طوری نیست بلکه اینجوریه که شما میرین مدرسه بزرگسالان برای ثبت نام و مثلا اونجا ثبت نام می کنید که زیست رو ترمیم بدیم و اگه امتحان دادین و نمره زیستتون بیشتر از نمرات قبلی سوم و پیش شد جایگزین میشه ( به طور خودکار و قرار نیست جایی درخواست بدین و فقط هم یه هزینه میدین) یعنی فرضا شما سوم ۱۸ شدین و پیش ۱۹ شدین و تو ترمیم نمره تون میشه ۱۸/۵ خب از سوم بیشتره جایگزین میشه و از پیش کمتره جایگزین نمیشه ولی اگه بشین ۱۹/۵ چون از هر دو بیشتره جایگزین جفتش میشه ... اینا خودکار توسط بخش سنجش و امتحانات اموزش و پرورش انجام میشه و شما قرار نیست هیچ درخواستی بدین.

سوال آخرم هم درمورد زمین بود که یکی گفته بود اونو بپرسم ولی الان اسمش یادم نیست اینجا می‌نویسم که شاید بخونه و سوال شما هم باشه: در مورد ترمیم زمین گفتند که والا اونو دقیق نمیدونم چون زمین داخلی است امتحانش و نهایی نیست پس ترمیم نمیشه. من گفتم ولی تو ابلاغیه اموزش و پرورش گفتند که میشه نیم سال دوم تو خرداد ترمیم داد گفت اونو فروردین رفتین ثبت نام ببینید ثبت نام میشه یا نه ولی گفتند تا جایی که من میدونم اون از سال بعد بایستی اجرا بشه چون از سال بعد یازدهم هم باید نهایی بشه و اونوقت نظام سالی واحدی ها می تونند زمین رو ترمیم بدند ولی امسال تا الان چیزی نیومده مگر تا موقع ثبت نام بیاد ( ثبت نام تو منطقه ما از ۱۵ فروردین به بعد است.) ....
      ولی خب بچه اگه بخواین زمین رو نهایی بدین نگران نباشید یا امسال هم میشه و اگه نشد هم ضریب تاثیر نمره نهاییش ۲ و خورده ای و با یه درصد خوب جبران میشه زمین هم تو کنکور دی که آب خوردن بود سوالاتش هرکی کتاب رو روخوانی میکرد می تونست یه درصد خیلی خوب کسب کنه.

باز هم میگم اینا پاسخ هایی بود که من دریافت کردم و اگه شما معتقدین اینطوری نیست و اینا خودتون پیگیری کنید به ما هم بگید.

امیدوارم این پاسخ ها بهتون کمکی کرده باشه و از نگرانی هاتون کم کرده باشه...

در پناه حق !!!
      میشه جواب بدین؟ سوال مهمی دارم

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
      میشه جواب بدین؟ سوال مهمی دارم
      سلام دوست عزیز ، من عذر خواهی میکنم چون الان به سایت اومده ام و سوال شما رو الان دیدم ...
      بله من فقط در زیست ثبت نام کردم ... با پر کردن یک فرم تحت و فرم دیگری برای کد درس ، چهار قطعه عکس ، کپی شناسنامه و کارت ملی ( هم خودم و هم والدین ) ، و مدرک تحصیلی ، به همراه کد ۱۹ رقمی ، و هزینه ثابت ۱۵۰ و هزینه هر درس ۱۰۰
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن