خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_H83 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      روزتون بخیر باشه

من مدت زیادیه که واقعا با تمام وجود دارم تلاش می کنم اما بعضی وقت ها آدم چیزایی رو میشنوه که از زندگی سیر میشه.
      از خیلی ها شنیدم که دیگه کنکور دادن معنی نداره مگر کلاس فلان و بهمان استاد رو شرکت کرده باشی. در حالی که من تمام این 5 ماه سرم توی کتاب بوده و مداوم خوندم و تست زدم و تست زدم و تست زدم.
      خیلی ها میگن که کنکور دیگه از روال قبلیش خارج شده و کتاب های کمک درسی جوابگو نیستن. واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم با این حجم ناامیدی و فکر اینکه هر روز انقدر درس خوندن تا مرز نابودی برام هیچ فایده ای نداره.
      انگار دارم با یه حس پوچی عجیبی روبرو میشم.
      واقعا حقیقته که بدون کلاس و استاد نمیشه به جایی رسید؟ خواهش میکنم دلم رو الکی خوش نکنین.
      من خیلی تلاش کردم این چند ماه. واقعا الان که فکر می کنم همه اش بیهوده بوده دوست دارم دیگه زنده نباشم...
      سلام دوست عزیز
      کلاس زمانی مفید هست که تو توی اون درس مشکل جدی داشته باشی مثلا واقعا مطالب رو نفهمی یا خلاصه مشکلاتی که با تست زدن و درسنامه نتونی حلش کنی
      مگه نه واقعیت اینه که تو باید مهارت هات رو تقویت کنی که فقط با تست زدن و جویدن کتاب درسی این اتفاقا میفته... کلاسا به شدت وقت گیر هستن و اگه به خاطر حرف مردم میخوای بری سراغ کلاسا از همین الان میگم قطعا قبول نمیشی چون بخش عمده وقتت میره واسه کلاسا و اصلا وقت نمیکنی تست بزنی
      نکته دوم درباره کتاب تست ها به فرض محال این حرفی که میگی درست باشه... منبع تمام دانش اموزها و حتی همین استادها همین کتاب تست ها هستن اگه قراره تیپ سوال جدید بدن بدون برای همه جدیده با تست و ازمون های زیادی که میزنی میتونی یاد بگیری چه جوری از پس این سوالا بر بیای
      اگه حرفم رو قبول نداری یه روز وقت بذار کلاسها رو دانلود بکن یه جلسش رو ببین،ببین به حرفم میرسی یا نه
      به جای دیدن کلاس های تکراری و زمان بر به نظرم برای درسی مثل زیست وقت خیلی زیادی روی کتاب درسی بذار... خیلی خیلی زیاد! نکاتی رو میتونی در بیاری که هیچ کلاس و کتاب تستی ازش حرف نزده و مطمئن باش سوالهای جدید کنکور از همین نکاتی هست که خودت در میاری
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط منم که فکر میکنم بعضی اساتید همون چیزای کتاب تستو میگن فقط ی خورده هیجانیش میکنن ادم فکر میکنه چی هست؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      روزتون بخیر باشه

من مدت زیادیه که واقعا با تمام وجود دارم تلاش می کنم اما بعضی وقت ها آدم چیزایی رو میشنوه که از زندگی سیر میشه.
      از خیلی ها شنیدم که دیگه کنکور دادن معنی نداره مگر کلاس فلان و بهمان استاد رو شرکت کرده باشی. در حالی که من تمام این 5 ماه سرم توی کتاب بوده و مداوم خوندم و تست زدم و تست زدم و تست زدم.
      خیلی ها میگن که کنکور دیگه از روال قبلیش خارج شده و کتاب های کمک درسی جوابگو نیستن. واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم با این حجم ناامیدی و فکر اینکه هر روز انقدر درس خوندن تا مرز نابودی برام هیچ فایده ای نداره.
      انگار دارم با یه حس پوچی عجیبی روبرو میشم.
      واقعا حقیقته که بدون کلاس و استاد نمیشه به جایی رسید؟ خواهش میکنم دلم رو الکی خوش نکنین.
      من خیلی تلاش کردم این چند ماه. واقعا الان که فکر می کنم همه اش بیهوده بوده دوست دارم دیگه زنده نباشم...
      گوشتو کر بگیر در برابر چرندیات..
      تلاش کن تو خلوت خودت و امکانات خودت ..
      نزار تلاش تمام وجودت رو‌چارتا حرف بی اساس بهم بریزه ..
      تو بهترین ورژن خودت باش سارا..

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      روزتون بخیر باشه

.

رک و شفاف بگم؟

گورباباشون

چرا بدون کلاس نشه؟ کدوم احمقی این حرف رو بهت گنجونده ؟ مگه هر کسی فیلم میبینه موفقه؟

زندگیتو به دست باد نسپار ، با هر تق و لقی که میبینی و میشنوی خودتو نباز
      فرصت ها منتظر تو نمیمونن تا تو بهشون برسی مثل یه نشونه تو زندگیت میان تا تورو محک بزنن چقدر مصر و راسخی برای انتخاب کردن یا گذشتن ازش
      تو مسیر رسیدن به هر هدفی شرایط گاهی اونقدر نابسامان و بحرانی میشه که امیدت میشه صفر و روحیت میشه منفی صفر
      کنترل اوضاع از دستت خارج میشه و هر روز عزای چیزایی رو میخوری که کاری ازت برنمیاد
      درست مثل شرایط این روزات
      اینکه اشک چشماتو پاک کنی یا نفرین کنی به باعث و بانی هاش که ازت خیلی چیزا رو گرفتن
      اون وقت سطح انرژیت میاد پایین
      آدمی که سطح انرژی تضعیف شده داره ورودی های روحش و جسمش باز هست
      میتونه هم افسردگی بیشتری رو جذب کنه هم بیماری هارو جذب کنه
      میشی یه آدمی که آماده بدست آوردن عوامل منفی هست
      تو با گریه کردن و تو سر خودت زدن که نمیتونی بشی قهرمان و ادامه دهنده
      باید یه هدف برای خودت تعیین کنی و در راستای اون قدم برداری
      حداقل یه آدم باسواد تو یه رشته باشی که در برابر جبر و نخواسته شدن ها یه صدای قابل اعتماد باشه برای دیگران

خودتو تو این شرایط بغل کن و بپذیر و راه رو ادامه بده

با گذشت هر چی که بوده این قدم برداشتنه مهمه وگرنه شروع دیگران که برای تو نان و آبی نمیشه

خودتو با سطح هیچی آدمی مقایسه نکن ، تو از زندگی و سبک رفتاری هیچکسی نمیتونی الگو برداری کنی جز خودت

چون محیط خونه و رفتار و کردار خانوادت ، شخصیت خودت و بینش و نگرشت ، انتخاب هات و گزینشت متفاوته

پس بی انصافیه برچسب های آنتی منفی رو به خودت بزنی و دیکتاتورانه بگی من همینم که هستم

تو همینم که هستم نیستی تو تغییرات ریز و کوچیک نسبت به پارسالت داشتی

پس مسلما این تغییرات کوچیک رو میتونی روی کاغذ بنویسی و بیشترش کنی

یکبار برای همیشه دل بسوزون برای خودت

کسی واقعا نیست اینارو بهت بگه و برات اینارو انجام بده جز ...

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 05 بهمن 1401 در ساعت 11:57

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن