خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb از الان میشه؟

یه سوال کلیشه ای ولی مهم. من یازدهمیم ترازم الان شده در حد 6200قلمچی قبلا بالای 7000بودم و پایم قویه. اگه از الان شروع کنم مثل قدیمم قوی بخونم میتونم به تک رقمی برسم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تک رقمی دنبال جواب میشه نمیشه نیست اون فقط دنبال جواب تستاشه
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkori1403 نمایش پست ها
      یه سوال کلیشه ای ولی مهم. من یازدهمیم ترازم الان شده در حد 6200قلمچی قبلا بالای 7000بودم و پایم قویه. اگه از الان شروع کنم مثل قدیمم قوی بخونم میتونم به تک رقمی برسم؟
      بستگی داره تک رقمی تو رو بخواد یا نه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا که فرصت فراهم شده با اجازه استارتر محترم منم یه سوال دارم
      به نظرتون کسی که رشتش ریاضیه و صفر مطلقه و شرایطش شبیه کسیِ که تازه از نهم وارد دهم شده ( یعنی هیچی از مباحث دهم و یازدهم و دوازدهم نمیدونه ) و الان سرش به سنگ خورده و میخواد تیر ۱۴۰۲ کنکور بده ، اگه به شکل اصولی تلاش کنه و با ساعت مطالعه بالا و منابع درست بخونه میتونه رتبه دو رقمی کشوری رشته ریاضی بیاره؟ من فقط میخوام بدونم همچین رتبه ای تو این تقریبا ۵ ماه باقی مونده تا تیر به نظرتون غیر ممکن هست یا نه؟ بعضی وقتا که میخوام بخونم ، یه حسی بهم میگه دارم خودمو گول میزنم و وقتمو تلف میکنم و منطقی نیست که تو این تایم کم به هدفم برسم
      ویرایش توسط hosseyn : 01 بهمن 1401 در ساعت 22:15

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تک ؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      به نظرتون کسی که رشتش ریاضیه و صفر مطلقه و شرایطش شبیه کسیِ که تازه از نهم وارد دهم شده ( یعنی هیچی از مباحث دهم و یازدهم و دوازدهم نمیدونه ) و الان سرش به سنگ خورده و میخواد تیر ۱۴۰۲ کنکور بده ، اگه به شکل اصولی تلاش کنه و با ساعت مطالعه بالا و منابع درست بخونه میتونه رتبه دو رقمی کشوری رشته ریاضی بیاره؟ من فقط میخوام بدونم همچین رتبه ای تو این تقریبا ۵ ماه باقی مونده تا تیر به نظرتون غیر ممکن هست یا نه؟ بعضی وقتا که میخوام بخونم ، یه حسی بهم میگه دارم خودمو گول میزنم و وقتمو تلف میکنم و منطقی نیست که تو این تایم کم به هدفم برسم
      شرایط توی رشته ریاضی خیلی فرق میکنه با تجربی
      بنظر من ۳رقمی خیلی راحت تره تا دو رقمی
      چون کم نبودن آدم هایی که تونستن
      ۱۵۰ روز تا کنکور تیر مونده خیلی کارا میشه کرد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای نمیشه خیلی دیره باید از سوم دبستان شروع میکردی
      چ سوالاتی میپرسین

8. Top | #8
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو بشین بخون حالا
      یه چیزی میشه دیگه
      اصن تو نفر دهم یا یازدهمم بشی ما قبولت داریم
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

9. Top | #9
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اره عزیز بخون میشه... مگه تک رقمی ها همیشه ترازشون بالای 7000 بوده؟ اونا هم ترازشون افت داشته مهم اینه که جا نزدن و پرقدرت تر خوندن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره میشه فقط شبکه های مجازی رو خاموش کن...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      عه عه عه
      می‌خوای 5 ماه ارزشمندی که تا کنکور باقی‌مونده رو رها کنی، چون فکر می‌کنی داری وقتتو تلف میکنی؟!
      اگر فکر می‌کنی تو این بازه‌ی طولانی باقی‌مونده کاری به مراتب ارزشمند‌تر می‌تونی انجام بدی که زود بازده‌تر باشه، برو سمتش خب.
      اما اگر می‌خوای کنکور بدی دیگه چه چیزی با ارزش‌تر از 5 ماه تلاش صادقانه؟ طوری که بعدا پیش وجدانت خیالت راحت باشه...
      و یه توصیه‌ی دوستانه؛ به هیچ وجه خودت رو به یه رشته‌ی خاص تو یه دانشگاه خاص محدود نکن. چون نمیدونی که قراره در آینده چی در انتظارت باشه. اینو تراپیست‌م بهم گفت، حرف من نیست.
      تنها کاری که می‌تونی انجام بدی اینه که تا حد امکان رتبه‌ت رو بیاری پایین تا دستت برای انتخاب رشته بازتر باشه، حتی با زدن یه تست بیشتر
      Giddy up boy
      باید به نوعی زندگی کنید که گویی برای دومین بار به دنیا آمده‌اید
      و اینک خطاهایی که در زندگی نخست انجام داده بودید را اصلاح می‌کنید...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وایی دهنتو خیلی خنده دار بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن