سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب یا حداقل بد نباشه خب من چند تا سوال دارم اگه هر کدوم رو دونستین ممنون میشم ازتون جواب بدین(دوازدهم تجربیم)

اولی: من برای شیمی یه کتاب جامع خیلی سبز گرفتم بخاطر حجم کمترش نسبت به پایه به پایه حالا الان بنظرتون برای منبع پیشرفته کنارش موج آزمون کار کنم بهتره یا یه کتاب سطح بالا چون خیلی سبز کتابش آسونه شیمیش و سطح شیمی کنکورم به شدت بالا رفته

دومی: من تستا رو چون نمی‌رسم و سرعتم کمه یکی در میون دارم میزنم بنظرتون درسته؟ و اینکه سرعت تست زنی رو چجوری میتونم بالا ببرم

سومی: من کلا آدمیم خیلی کمالگرا حالا سر همین همش حس میکنم راهم اشتباه میرم یا مثلا فک میکنم درست نمیخونم و سر جلسه جواب نمیدم و درواقع اعتماد بنفسم کمه برای حل این مشکل چیکار کنم
راهو هم درست میرم چون روش هام مطابق چیزیه که رتبه برتر رفتن و نتیجه گرفتم ولی همش حس اشتباه رفتن بهم میده

چهارمی: گوشیم وقتمو میگیره چجوری کنترلش کنم یا کنار بذارم اینم بگم که نمیتونم بدمش یکی شرایطش نیست و اینکه بعضی وقتا هم نیازش دارم

پنجمی: من یه سری مباحث رو چون از مهر تا دی اصلا خوب نخوندم جا موندم کی بخونمشون در واقع کل نیم سال اول دوازدهم جا موندم (زیست فصل دوم گفتار2 و 3 ولی بقیش رو خوندم و فیزیک تا اول شتاب ثابت خوندم) + فیزیک دهم فصل دو و سه و شیمی دهم فصل سوم کلا میگم مهر تا دی فاجعه بود و ریاضی پایه کلش

ششم: استراتژی برای بقیه راهم چجوری باشه چون از یه طرف خرداد درگیر نهاییم و از یه طرف یه سری جاموندگی دارم

هفتمی: برای هر درس یه منبع کار کنی اوکیه یا کمه من سر منبعم وسواس دارم
منابعم میگم نظرتونو دوس دارم بشنوم
ریاضی جامع مهر و ماه
شیمی جامع خیلی سبز و تک پایه هاش که تک پایه ها رو قبلا خریدم+ سه سطحی قلمچی که البته فعلا نرسیدم کارش کنم
زیست آی کیو جامع و تک پایه های خیلی سبز
فیزیک جامع مهرماه (۴جلدی)

ببخشید که خیلیییی طولانی شد