خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حذف درس ترمیم معدل

سلام رفقا وقت بخیر

من ترمیم معدل ثبت نام کرده بودم ، امتحاناتم هم ۱۲ ،۱۷ ،۲۶ ام بودن
      من ۱۳ دی رفتم درخواست حذف درسی که ۱۲ دی و ۱۷ دی داشتم رو دادم به مدرسه بزرگسالان که حذفش کنن ، از یه طرف از ۷ دی مریض بودم حتی الآن هم خوب نشدم از یه طرف ترسیدم برم شرکت کنم نمره کم بشه ، امتحان امروز که آخرینش بود هم شرکت نکردم
      امروز زنگ زدم مدرسه پرسیدم اون دو درس حذف کردن واسم دیدم ای دل غافل همون روز که برگه درخواست رو دادم همانطوری انداختن اونجا
      حالا سوالم اینجاست بنظر شما چون ده روزی از این امتحانات گذشته آیا بنظر شما میشه حذف کرد این دروس رو ؟ با توجه به تبصره ۴ بخشنامه ترمیم معدل که نوشته بعد امتحان با درخواست کتبی حذف توسط مدیر مدرسه بلامانع است ، گواهی هم دارم
      امروز هم که غیبت کردم باز فردا چون میخوام برم اون دروس قبلی رو پیگیر بشم بازم درخواست کتبی میدم ، گفتم بپرسم آیا شما تجربه حذف درس ترمیم بخاطر غیبت رو دارید ؟

ممنون میشم اگه کسی می‌تونه و دوروبرش مسئولی هست ازش بپرسه به منم بگه
      پیشاپیش از بزرگوارانی که کمک میکنند سپاسگزارم
      غبار غم برود حال خوش شود حافظ ...
      ویرایش توسط mr20 : 28 دی 1401 در ساعت 03:08

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.من درس سلامت رو حذف کردم ولی برای حذفش رفتم اموزش وپرورش ومعاون اموزش وپرورش خودشون لطف کردن متن حذف درس رونوشتن ومن فقط امضاکردم.ان شاالله با پیگیری بتونین مشکلتون رورفع کنین.اینکه گواهی پزشکی دارین خوبع

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr20 نمایش پست ها
      سلام رفقا وقت بخیر

من ترمیم معدل ثبت نام کرده بودم ، امتحاناتم هم ۱۲ ،۱۷ ،۲۶ ام بودن
      من ۱۳ دی رفتم درخواست حذف درسی که ۱۲ دی و ۱۷ دی داشتم رو دادم به مدرسه بزرگسالان که حذفش کنن ، از یه طرف از ۷ دی به شدت مریض شدم حتی الآن هم خوب نشدم از یه طرف ترسیدم برم شرکت کنم نمره کم بشه ، امتحان امروز که آخرینش بود هم شرکت نکردم
      امروز زنگ زدم مدرسه پرسیدم اون دو درس حذف کردن واسم دیدم ای دل غافل همون روز که برگه درخواست رو دادم همانطوری انداختن اونجا و امروز حتی زنگ زدم منکر می‌شدن که من بهشون کاغذ درخواست حذف دادم ، جالب این جاست متن درخواست رو خود مدیر گفت نوشتم حتی گواهی پزشکی هم دادم
      حالا سوالم اینجاست بنظر شما چون ده روزی از این امتحانات گذشته آیا بنظر شما میشه حذف کرد این دروس رو ؟ با توجه به تبصره ۴ بخشنامه ترمیم معدل که نوشته بعد امتحان با درخواست کتبی حذف توسط مدیر مدرسه بلامانع است
      امروز هم که غیبت کردم باز فردا چون میخوام برم اون دروس قبلی رو پیگیر بشم بازم درخواست کتبی میدم ، گفتم بپرسم آیا شما تجربه حذف درس ترمیم بخاطر غیبت رو دارید ؟

ممنون میشم اگه کسی می‌تونه و دوروبرش مسئولی هست ازش بپرسه به منم بگه
      پیشاپیش از بزرگوارانی که کمک میکنند سپاسگزارم
      برو مدرسه دادو بیداد + آموزش و پرورش دادوبیداد
      حتما نتیجه میگیری نکته کلیدی دادو بیداده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سپاس
      غبار غم برود حال خوش شود حافظ ...
      ویرایش توسط mr20 : 28 دی 1401 در ساعت 03:07

5. Top | #5
      Ma.
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n.akbari نمایش پست ها
      سلام.من درس سلامت رو حذف کردم ولی برای حذفش رفتم اموزش وپرورش ومعاون اموزش وپرورش خودشون لطف کردن متن حذف درس رونوشتن ومن فقط امضاکردم.ان شاالله با پیگیری بتونین مشکلتون رورفع کنین.اینکه گواهی پزشکی دارین خوبع
      ببخشید، هزینهٔ درس رو هم بر میگردونن یا نه؟

6. Top | #6
      Ma.
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید هزینهٔ درس رو هم برمیگردونن یا نه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن