خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ناامیدی از ترمیم

سلام نمراتم پس از ترمیم دی عربی شیمی سلامت 20 / زیست16/دینی16/5 . ریاضی 18 . فیزیک18/75 . هویت 19 زبان 18/5 . ادبیات 18/25 . . صفرم تازه میخوام شروع کنم . منطقی چند میتونم بیارم؟ با این نمره هام و حداکثر تلاشم .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا بازقندی نمایش پست ها
      سلام نمراتم پس از ترمیم دی عربی شیمی سلامت 20 / زیست16/دینی16/5 . ریاضی 18 . فیزیک18/75 . هویت 19 زبان 18/5 . ادبیات 18/25 . . صفرم تازه میخوام شروع کنم . منطقی چند میتونم بیارم؟ با این نمره هام و حداکثر تلاشم .
      سلام دوست عزیز
      شما حداکثر تلاشت رو بکن.
      هیچکس نمیتونه بگه چه رتبه ای ممکنه کسب کنی.
      به قول دوست عزیزی توی انجمن که اسمش رو به خاطر نمیارم، اگه کسی بگه بدترین رتبه رو میاری، آیا حاضری به خاطر این حرف درس رو رها کنی؟
      شما شروع کن و توکلت به خدا باشه.
      آرزوی بهترین شروع و بهترین رتبه رو برات دارم.
      موفق باشی.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدلتون حدود 17/5 میشه بر خلاف مشاور نماهایی که میگن
      با زیر نوزده نمیشه رشته تاپ آورد امسال قطعا معدل های زیر 19
      خواهیم دید که رتبه های خوبی میارن من اینو اثبات شده میگم
      امسال بیشتر دوازدهمی ها دغدغه معدل دارن
      و هم اینکه وسط دوران جمع بندی باید نهایی شرکت کنن برای امسال هم فرصت ترمیم ندارن
      من نظرم اینه که یکمی ممکنه از کنکور کم بزارن و بدن به نهایی
      که با توجه به جو مدارس و بزرگ نمایی تاثیر معدل قطعا همینطوره

پس میانگین درصد های کنکور میاد پایین و با تراز کنکور می تونید
      جبران کنید فقط کافیه بیخیال افکار منفی بشید و تمام تلاشتون رو بزارید برای کنکور
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه برنامه منطقی بریز (من برنامه ریز نیستم اما دروست با بالاترین ضریب رو انتخاب کن ساده ترین قسمتایی که ازشون سوال میاد رو تا کنکور همش بخون - چیز دیگه نخون فقط اونارو بخون و مرور کن) و همه تلاشتو بکن رتبه ای خواهی آورد که خیلی بهتر از تصوراتت خواهد بود چون هم انرژی زیادی داری و خسته نیستی هم استرست مثل زمانی نیست که 1 سال خونده باشی و انتظار رتبه خیلی خوب داشته باشی

امیدوارم موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشه؛ مطمئن باش که همچنان بار اصلی رتبه، روی درصدهای کنکور هست
      میشه لطف کنی بگی هزینه‌ی ترمیم رو به چه صورت برات محاسبه کردن؟
      به من گفتن اگر با مستمر بخوای، یه هزینه‌ست و اگر نخوای یه هزینه‌ی دیگه
      من اصلا متوجه نشدم
      باید به نوعی زندگی کنید که گویی برای دومین بار به دنیا آمده‌اید
      و اینک خطاهایی که در زندگی نخست انجام داده بودید را اصلاح می‌کنید...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوالی که برام ایجاد شده اینه که ما فارغ التحصیلا برای ثبت نام کنکور تیر ماه تو فروردین میایم با سوابق تحصیلی قبلی ثبت نام کنیم بعد ثبت نام کنکور ما میایم تو خرداد ترمییم میکنیم ایا تو کنکور تیر 1402 نمرات ترمیم خرداد جز سوابق تحصیله و با نمره کنکور حساب میشه
      ویرایش توسط ddd555 : 28 دی 1401 در ساعت 20:21

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ddd555 نمایش پست ها
      سلام یه سوالی که برام ایجاد شده اینه که ما فارغ التحصیلا برای ثبت نام کنکور تیر ماه تو فروردین میایم با سوابق تحصیلی قبلی ثبت نام کنیم بعد ثبت نام کنکور ما میایم تو خرداد ترمییم میکنیم ایا تو کنکور تیر 1402 نمرات ترمیم خرداد جز سوابق تحصیله و با نمره کنکور حساب میشه
      سلام
      بله حساب میشه
      ما که معدل کتبی دیپلممون عوض نمیشه همونو وارد میکنیم
      خود آموزش پرورش هم نمره های ترمیمی دی و خرداد رو میفرسته برا سنجش به عنوان سوابق تحصیلی جدید برا کنکور تیر
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B5-%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B6%DB%B1%DB%B2_telegram.jpg

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paariisa نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۵-۱۴۰۶۱۲_Telegram.jpg
مشاهده: 102
حجم: 83.2 کیلو بایت
      سلام . بچه ها این و امرایی تو کانالش گذاشته امروز . البته تاریخ نامه برای ۱۸ دی هست ، اما مثل این که امروز منتشر شده . به نظرتون چی میشه ؟ من خیلی گیج شدم شروع کرده بودم عمومیا رو تشریحی خوندن . چند روز پیش هم سبطی تو پیج دریافت گفت احتمال اینکه تاثیر مثبت بشه زیاده ولی کنکور ۴۰۲ بدون عمومی برگزار میشه . عجیبه ، همه چی بهم ریخته اصلا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم عضو جدیدم و اولین کاکنتی هست که میزارم ...
      اصلا نا امید نباش فدات شم ، تو همه تلاشتو بکن و به نمرات نهایی کاری نداشته باش من نمراتم از تو کمتر شده متاسفانه....
      درضمن میشه بگید چطوری تاپیک بزنم ؟؟ واسه یه مشکلی میخوام مشورت بگیرم و بلد نیستم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فقط دلم میخواد این اتفاق بیفته
      اونا که از زرنگی اولین نفر رفتن بازار ترمیم داغ کردن فشار بخورن یکم
      ولی خب دلخوش به این اخبار ها نباشید بخوانید و بخوانید مثل کبکی زیر برف هرچه بادا بادا
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منطقی کسی نمیتونه تعیین کنه
      صد خودتو بزار واسه کنکور
      عالی بخون و نتیجه رو بسپر به سنجش..

13. Top | #13
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۵-۱۴۰۶۱۲_Telegram.jpg
مشاهده: 102
حجم: 83.2 کیلو بایت
      انشالله
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . بچه ها این و امرایی تو کانالش گذاشته امروز . البته تاریخ نامه برای ۱۸ دی هست ، اما مثل این که امروز منتشر شده . به نظرتون چی میشه ؟ من خیلی گیج شدم شروع کرده بودم عمومیا رو تشریحی خوندن . چند روز پیش هم سبطی تو پیج دریافت گفت احتمال اینکه تاثیر مثبت بشه زیاده ولی کنکور ۴۰۲ بدون عمومی برگزار میشه . عجیبه ، همه چی بهم ریخته اصلا
      کاشکی تموم شه این خبرها. الان من میخواستم برم دنبال کارهای تطبیق و این چیزا. حوصله ندارم دیگه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هعییییییییییییییی
      ینی واقعا میشه که بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن