خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطور بین دروس پایه و دوازدهم توازن ایجاد کنم

سلام من دوازدهم تجربیم
      مدرسه هم نمی رم
      توی روستا درس می خونم و اینجا کیفیت تدریس ب شدت پایینه
      بخاطر همین کلاس انلاین شرکت کردم
      صفر صفر نیستم اما هر چیزی ک تا الان خوندم گسسته بوده و می شه گفت تقریبا هیچی از مطالبی ک خوندم رو یادم نمیاد
      می خوام از بهمن شروع کنم و تا کنکور تیر خودم رو برسونم اما واقعا موندم ک چطور برنامه ریزی
      مشکلی ک تو برنامه ریزی دارم این هست ک من هم باید کلاسای انلاینم رو ببینم و هم دروس رو بخونم و تست زنی کنم و واقعا نمیدونم ک چطور درس هارو بچینم
      کی بخونم و تست بزنم
      کی کلاس انلاین ببینم ...
      چطور دروس دوازدهم و پایه رو تو برنامم قرار بدم
      قبلا مشاور داشتم و مشاورم برام اینطور برنامه ریزی می کرد ک تو روز ب عنوان مثال هفت یا هشت تا درس می ذاشت( پایه و دوازدهم ) و مثلا برای پایه می گفت از فلان مبحث نیم ساعت تست کار کن هر چقد ک تونستی
      اما من فکر می کنم اگه توی روز تنوع درس ها در حد چهار تا درس باشه اما براشون وقت زیادی گذاشته باشه کیفیت کار بیشتر می شه ؛ این طور نیست؟
      اما خب موندم ک چطور بین دروس پایه و دوازدهم توازن ایجاد کنم
      ازتون ممنون می شم اگه با تجربه هستید بهم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با تجربه نیستم خودم هم دوازدهمم
      اما اگه جای شما بود روز های هفته رو بسته به نیاز تقسیم میکردم مثلا مثلا شنبه و یک شنبه و پنج شنبه پایه
      اینجوری تو برنامه ریزی هم راحت تر بودم
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm1 نمایش پست ها
      سلام من دوازدهم تجربیم
      مدرسه هم نمی رم
      توی روستا درس می خونم و اینجا کیفیت تدریس ب شدت پایینه
      بخاطر همین کلاس انلاین شرکت کردم
      صفر صفر نیستم اما هر چیزی ک تا الان خوندم گسسته بوده و می شه گفت تقریبا هیچی از مطالبی ک خوندم رو یادم نمیاد
      می خوام از بهمن شروع کنم و تا کنکور تیر خودم رو برسونم اما واقعا موندم ک چطور برنامه ریزی
      مشکلی ک تو برنامه ریزی دارم این هست ک من هم باید کلاسای انلاینم رو ببینم و هم دروس رو بخونم و تست زنی کنم و واقعا نمیدونم ک چطور درس هارو بچینم
      کی بخونم و تست بزنم
      کی کلاس انلاین ببینم ...
      چطور دروس دوازدهم و پایه رو تو برنامم قرار بدم
      قبلا مشاور داشتم و مشاورم برام اینطور برنامه ریزی می کرد ک تو روز ب عنوان مثال هفت یا هشت تا درس می ذاشت( پایه و دوازدهم ) و مثلا برای پایه می گفت از فلان مبحث نیم ساعت تست کار کن هر چقد ک تونستی
      اما من فکر می کنم اگه توی روز تنوع درس ها در حد چهار تا درس باشه اما براشون وقت زیادی گذاشته باشه کیفیت کار بیشتر می شه ؛ این طور نیست؟
      اما خب موندم ک چطور بین دروس پایه و دوازدهم توازن ایجاد کنم
      ازتون ممنون می شم اگه با تجربه هستید بهم کمک کنید
      سلام این موضوع خیلی شخصیه
      شما باید ی تایمی بذارید برای مباحثی که استاد تو کلاس تدریس میکنن
      هم خود ساعت تدریس هم مرور و تکالیف
      پیشنهادم اینه که شما چون دوازدهمی هستید اولویتتونو با دروس دوازدهم بخاطر 40درصد تاثیثر معدل بزارید مثلا اگه ازمونی که شرکت میکنید 2 هفته فرجه داشته باشه میتونید 1 روز برای تحلیل ازمون بذارید 7 روز دوازدهم 4 روز پایه 2 روز هم مرور مظالب خوانده شده
      فقطم 4 تا درس نیستن ها باید عمومیا هم برای نهایی خونده بشه میتونید روزی 3 تا اختصاصی بخونید با ی درس عمومی ( زیست حتما روزانه بخونید)
      البته من فقط نظرمو درباره تعادل دروس پایه و دوازدهم نوشتم در مورد شیوه دقیق برنامه ریزی تاپیک های مهدی آرتور و دکتر زیرو خوب این موضوعو توضیح دادن
      ویرایش توسط FighterMan : 27 دی 1401 در ساعت 00:58

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید موضوع اصلی من اینه ک اگه بخوام ی زمانی رو اختصاص ب نگاه کردن کلاسا بدم ، بعد بخوام دوباره جزوه رو بخونم و تست بزنم ک وقت خیلی زیادی ازم میگیره و قطعا تا کنکور تیر نمی رسم این حجم مطلبو ببندم و ب تسلط برسم و جمع بندی هم بخوام بکنم
      می خوام همین کلاس دیدن رو ب عنوان ی درسنامه در نظر بگیرم و بلافاصله بعد از کلاس همون مبحث رو تست بزنم
      بنظرتون این کار کارِ درستیه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه؟؟
      واقعا ب کمکتون احتیاج دارم
      من همه پلا پشت سرمو خراب کردم وقتی برای ازمون و خطا ندارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن