خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

موسسه کلاهبردار و پول دوست نیاز به مشاوره فوری

سلام اگر تاپیک های قبلی منو خونده باشین میدونین که من ی مدت بخاطر ی مشاوره اشتباه رفتم کلاس هایی که معرفی کرده از جمله چون مشاوره خودش پول دوست و به عبارتی با مشاورش گند زد خودش به 4 ماه وقت من و پول حالا هرچی
      به توصیه این مشاوره نامحترم رفتم کلاس هاش حالا این وسط میگفت این موسسه بهترین موسسه شهرتون اصلا پول دوست نیستن و تحقیق کردم پدر مادر منم اصرار رر باید بری
      حالا میگفتم آقای فلانی کلاس ها وقت گیرن نمیشه خودم بخونم؟ میگفت نه و نیاز داری هر 4 تا اختصاصی
      زیست و فیزیک خداییش معلم های خوبی هستن
      شیمی هم چندان رضایتی ندارم (یکی از معلم های کلاس آنلاین هست اسمش رو نمی‌برم چون ممکنه شناخته شه)
      اون شیمی بود همش میگه جزوه منننن اصلا تست نزنین فقط جزوه منن تست فقط برای اونی که نمیدونم میخاد بشه 100 بزنه با جزوه من میتونین درصد خوب بیارین و شومن بازی دیگه درصورتی من رفتم درسنامه کتاب رو چک کردم میبینم خیلی از مطالب نمیگه اصلا!
      حالا بازم معلم خیلی بدی نیست ولی میتونست خیلی بهتر باشه! و بازم از کلاسش سود بردم

اما معلم ریاضییییییی پول دوست، لاس بزن حرفه اییییی بی مسعولیت! مثلا دیروز کلاسش بودم رب ساعت دیر کرد، رب ساعت هم زودتر تعطیل کرد! وسط کلاس هم داشت چرت پرت میگفت و خیلی پر حاشیه آخرش از مبحت کاربرد مشتق همش 2 تا تستتتت حل کرد توی اون موقع درحد ی معلم مدرسه ای (باور کنین معلم مدرسه ای بیشتر مطلب میگه)تدریس کرددددد. اونم تدریسش فقط تشریحی درصورتی که کلاسش کنکور و تست هست درحدی من نمیتونم هیچی حل کنم و خودم دارم درسنامه میخونم خوب من کلاس اومدم که یاد بگیرم نه که وقتم هدر بدم پولم بندازم اشغالی به مدیر موسسه گفتم قبول نکرد! انصراف هم نمیشه داد!!!!

بعد اینجا هیچی این هیچیییییی من درجریان مالی هزینه کلاس ها نبودم از اول آذر اومدم کلاس هام که 1 هفته هم تعصیل کردن ینی حساب کنیم خیلی نیومدم از من شهریه 3800 گرفتن اونی هم از مرداد اومده کلاس 4 تومن! ینی منی که 5 ماه دیر تر اومدم انگاری اندازه اونا دارم پول میدم خوب خیلی از مبحث رو نبودم که تدریس کنن چرا باید پول کامل بذممممم ؟
      هم وقتم رفته هم پولم و از خودم عصبانیم که چرا درگیر این آدما شدم چرا به حرف اون مشاور گوش دادم چرا احمق شدم اجازه دادم شهریه رو بدن
      کلاس هام اول اسفند تمومن
      یا مثلاااااااا اومدن گفتن باید فلان جزوه رو بخرین! هزینش میشه 250 تومن بعد رفتم پرس و جو کردم همون جزوه رو 120 تومن قیمتش به بچه ها دادن!!!! رفتم به منشی گفتم اینطوریه گفته نه قیمتش اینه من به تو دوتا جزوه دادم! گفتم خانم فلانی همش 1 جزوه دادی دوتا چیه تازه ی جوری حرف زد انگار من دزدم میخام پولشون رو بخورم!
      از اینکه احمق غرضم کردن و اجازه دادم سر خودم و پدر مادرم کلاه بزارن عصبانیمممم به کنکور و وقت هدر رفته فکر میکنم بغص میکنم
      خدایی خودم رفته بودم خونده بودم بهترم بود
      تورو خدا بهم بگین چیکار کنم چی بگم به مدیر میخام از ریاصی انصراف بدم و بگم بقیه پول رو بهم بدن ولی چی بگم پدر مادرم از خودم بی زبون ترن! اونا هم فکر میکنن چون کنکوری هستم ی بچه احمق هستم و به شعور من توهین میکنن! درصورتی که بابا من 19 سالمه خر نیستم کهههه

راهکار بدین چیکار کنم کمتر ضرر مالی بخورم! چیکار کنم البته 3 تومن باید طبق فکر خودشون بدم! چک هم ندارم ولی نخام بدم احساس میکنم ی جور دزدیه و من نمیخام کاری کنم حلال نباشه برام مهمه این‌چیزها با اینکه مذهبی اصلا نیستم
      و ریاضی لعنتی رو چطوری خودم خودخوان بخونممممم یا ی تاپیک بگین چیکار کنم
      لطفا بهم کمک کنین
      ویرایش توسط 1402 : 22 دی 1401 در ساعت 20:56

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام اگر تاپیک های قبلی منو خونده باشین میدونین که من ی مدت بخاطر ی مشاوره اشتباه رفتم کلاس هایی که معرفی کرده از جمله چون مشاوره خودش پول دوست و به عبارتی با مشاورش گند زد خودش به 4 ماه وقت من و پول حالا هرچی
      به توصیه این مشاوره نامحترم رفتم کلاس هاش حالا این وسط میگفت این موسسه بهترین موسسه شهرتون اصلا پول دوست نیستن و تحقیق کردم پدر مادر منم اصرار رر باید بری
      حالا میگفتم آقای فلانی کلاس ها وقت گیرن نمیشه خودم بخونم؟ میگفت نه و نیاز داری هر 4 تا اختصاصی
      زیست و فیزیک خداییش معلم های خوبی هستن
      شیمی هم چندان رضایتی ندارم (یکی از معلم های کلاس آنلاین هست اسمش رو نمی‌برم چون ممکنه شناخته شه)
      اون شیمی بود همش میگه جزوه منننن اصلا تست نزنین فقط جزوه منن تست فقط برای اونی که نمیدونم میخاد بشه 100 بزنه با جزوه من میتونین درصد خوب بیارین و شومن بازی دیگه درصورتی من رفتم درسنامه کتاب رو چک کردم میبینم خیلی از مطالب نمیگه اصلا!
      حالا بازم معلم خیلی بدی نیست ولی میتونست خیلی بهتر باشه! و بازم از کلاسش سود بردم

اما معلم ریاضییییییی پول دوست، لاس بزن حرفه اییییی بی مسعولیت! مثلا دیروز کلاسش بودم رب ساعت دیر کرد، رب ساعت هم زودتر تعطیل کرد! وسط کلاس هم داشت چرت پرت میگفت و خیلی پر حاشیه آخرش از مبحت کاربرد مشتق همش 2 تا تستتتت حل کرد توی اون موقع درحد ی معلم مدرسه ای (باور کنین معلم مدرسه ای بیشتر مطلب میگه)تدریس کرددددد. اونم تدریسش فقط تشریحی درصورتی که کلاسش کنکور و تست هست درحدی من نمیتونم هیچی حل کنم و خودم دارم درسنامه میخونم خوب من کلاس اومدم که یاد بگیرم نه که وقتم هدر بدم پولم بندازم اشغالی به مدیر موسسه گفتم قبول نکرد! انصراف هم نمیشه داد!!!!

بعد اینجا هیچی این هیچیییییی من درجریان مالی هزینه کلاس ها نبودم از اول آذر اومدم کلاس هام که 1 هفته هم تعصیل کردن ینی حساب کنیم خیلی نیومدم از من شهریه 3800 گرفتن اونی هم از مرداد اومده کلاس 4 تومن! ینی منی که 5 ماه دیر تر اومدم انگاری اندازه اونا دارم پول میدم خوب خیلی از مبحث رو نبودم که تدریس کنن چرا باید پول کامل بذممممم ؟
      هم وقتم رفته هم پولم و از خودم عصبانیم که چرا درگیر این آدما شدم چرا به حرف اون مشاور گوش دادم چرا احمق شدم اجازه دادم شهریه رو بدن
      کلاس هام اول اسفند تمومن
      یا مثلاااااااا اومدن گفتن باید فلان جزوه رو بخرین! هزینش میشه 250 تومن بعد رفتم پرس و جو کردم همون جزوه رو 120 تومن قیمتش به بچه ها دادن!!!! رفتم به منشی گفتم اینطوریه گفته نه قیمتش اینه من به تو دوتا جزوه دادم! گفتم خانم فلانی همش 1 جزوه دادی دوتا چیه تازه ی جوری حرف زد انگار من دزدم میخام پولشون رو بخورم!
      از اینکه احمق غرضم کردن و اجازه دادم سر خودم و پدر مادرم کلاه بزارن عصبانیمممم به کنکور و وقت هدر رفته فکر میکنم بغص میکنم
      خدایی خودم رفته بودم خونده بودم بهترم بود
      تورو خدا بهم بگین چیکار کنم چی بگم به مدیر میخام از ریاصی انصراف بدم و بگم بقیه پول رو بهم بدن ولی چی بگم پدر مادرم از خودم بی زبون ترن! اونا هم فکر میکنن چون کنکوری هستم ی بچه احمق هستم و به شعور من توهین میکنن! درصورتی که بابا من 19 سالمه خر نیستم کهههه

راهکار بدین چیکار کنم کمتر ضرر مالی بخورم! چیکار کنم البته 3 تومن باید طبق فکر خودشون بدم! چک هم ندارم ولی نخام بدم احساس میکنم ی جور دزدیه و من نمیخام کاری کنم حلال نباشه برام مهمه این‌چیزها با اینکه مذهبی اصلا نیستم
      و ریاضی لعنتی رو چطوری خودم خودخوان بخونممممم یا ی تاپیک بگین چیکار کنم
      لطفا بهم کمک کنین
      داداش یا خواهر عزیزم
      من تا الان ۴۰ ۵۰ میلیون واس کنکورم به فنا دادم بازم ناراحت نیستم تو بخاطر ۴ ۵ تومن ناراحتی؟ اصلا ارزش داره بنظرت؟
      ن که بیخیال باشما نه
      میگم بعدا قراره ۱۰۰ برابرشو درارم دلیلی نداره الکی بخاطرش غصه بخورم
      معلم شیمی هم ک گفتی مصلایی بود؟ من اینو فهمیدم
      ویرایش توسط Mahdi.JCHH : 22 دی 1401 در ساعت 22:39

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      داداش یا خواهر عزیزم
      من تا الان ۴۰ ۵۰ میلیون واس کنکورم به فنا دادم بازم ناراحت نیستم تو بخاطر ۴ ۵ تومن ناراحتی؟ اصلا ارزش داره بنظرت؟
      ن که بیخیال باشما نه
      میگم بعدا قراره ۱۰۰ برابرشو درارم دلیلی نداره الکی بخاطرش غصه بخورم
      معلم شیمی هم ک گفتی مصلایی بود؟ من اینو فهمیدم
      نه بابا مصلایی نبود
      ببین مسعله 4،5 تومن نیست به قول یک نفر من با پول چندماه کارکردن پول هزینه کنکور به پدر مادرم برمیگردونم
      مسعله اینکه به شعور من توهین میکنن هست
      مسعله زمان از دست رفته هست
      من الان 5 ماه وقت خوندن دارم و شاید اگر این اتفاق نیوفتاد بیشتر داشتم
      مسعله اینجاس این مبلغ پول برای پدر مادرم بدست آوردنش سخته
      بگم عه پولتون انداختم سطل اشغالی
      یا بگم خانواده عزیزم کلاس ثبت نام کردم ولی رتبه ام شده شارژ ایرانسل خوب توقع دارن وقتی هزینه کردن قبول بشم فشار کنکور این چیزا هم یک طرف
      ویرایش توسط 1402 : 22 دی 1401 در ساعت 23:04

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا مصلایی نبود
      ببین مسعله 4،5 تومن نیست به قول یک نفر من با پول چندماه کارکردن پول هزینه کنکور به پدر مادرم برمیگردونم
      مسعله اینکه به شعور من توهین میکنن هست
      مسعله زمان از دست رفته هست
      من الان 5 ماه وقت خوندن دارم و شاید اگر این اتفاق نیوفتاد بیشتر داشتم
      مسعله اینجاس این مبلغ پول برای پدر مادرم بدست آوردنش سخته
      بگم عه پولتون انداختم سطل اشغالی
      یا بگم خانواده عزیزم کلاس ثبت نام کردم ولی رتبه ام شده شارژ ایرانسل خوب توقع دارن وقتی هزینه کردن قبول بشم فشار کنکور این چیزا هم یک طرف
      خب خیالم راحت شد چون مصلایی میبینم من
      منظورم اینه اگ فقط فقط ریاضی و شیمی مشکلته دیگ
      شیمی ک گفتی تقریبا خوبه خودتم همراش یکم تست بزن اوکی میشی
      ریاضی هم نرو سر کلاس خودت بخون اگ میتونی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      باباجون تعدد کتاب و کلاس و پکیج نداشته باشید، انقدر خودتونو غرق کلاس و پکیج و کوفت و زهرمار نکنید، انقدر درگیر اینکه این منبع سر تره یا اون یکی نکنید با یه منبع کارتونو شروع کنید و هر روز بجای اینکه منبع دور خودتون جمع کنید و از هر کلاس و جزوه ای یه تیکه تست کنید روی همون منابعی که داشتید تمرکز کنید با تحلیل درست درمون تستا و جویدن پاسخنامه و کتاب درسی بازده بیشتری بگیرید. بابا به همون کسی که می پرستید هیچ کدومه این معلما سر جلسه کنکور همراتون نیستن هیچ کدوم بخش اصلی کنکور که همون بازیابی باشه رو ساپورت نمیکنن، از بعضی از همین معلما که ادعای درس من فقط 100 دارن اگه یه کنکور نرمال بگیریم داخل تایم طرف 40 درصدم نمیزنه! داداش/آبجی گلم تا احساس ضعف کردی ندو برو کلاس ثبت نام کن این کلاسا روی هم جمع شه تایم مرور که هیچ تایم تست زدن و روند عادیت هم میگیره از بهمن به بعد که جبرانی هم بذارن دیگه باید کلا کتاباتو بذاری کنار فقط پای فیلم باشی. طرف واسه زیست که یه درس وابسته به مروره تا الان 50 جلسه کلاس برگزار کرده خب لعنتی تویی که دلخوش کردی به این کلاسا گیریم که 1 دور به زور 70 جلسه کلاس دیدی و زیست رو بستی فکر کردی با این 1 دور سر جلسه بهت نقل و نبات میدن؟! فکر کردی اونی که میره زیست میزنه 50 میزنه 60 فقط یه دور خونده؟ چه فکری پیش خودت کردی آخه؟! اونی که زیست 1401 زده 50 به بالا خودشو پاره کرده، حداقل 5 دور زده کلی تست کلی آزمون کلی آزمون و دوره و مرور کوفتی داشته که تونسته به این درصد برسه.

یه منبع بردار. باهاش بیا جلو. مبحث به مبحث درسنامه بخون از هر بحثی که خوندی 40 - 50 تا تست مشتی بزن و تحلیل کن. 20 تا تستم پشت سرهم غلط زدی گریه نکن فقط قشنگ تحلیل کن و بیا جلو بهت قول میدم بازده بیشتری نسبت به کلاس 3 ساعتی بگیری که طرف 4 ساعت وقتتو میدُزده تا برات 10 تا دونه سوال با ناز و اطوار حل کنه. آموزش با فیلم رو بذارید مرحله آخر تثبیت تون. مثلا کسی که یه دور فیزیک بسته حالا بیاد اصلا جامع سالیانه 200 ساعتی ببینه ! محاله از اون 200 ساعت بیشتر از 10 - 20 ساعت دیدنش برات قابل تحمل باشه چون اکثر مباحث رو خودت میبینی که بلدی و طرف داره چرت میگه! فیلم رو میزنی جلو و خودت سوالات رو سریع حل میکنی. اون 10 - 20 ساعتم دقیقا همون مباحثی هست که مشکل و ایراد اصلی کارت بوده که دیدن کلاس اینجا میتونه به رشد ات کمک کنه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه چیزی میگم ن فقط به شما هر کسی ک این تاپیکو میبینه
      هیچ وقت فک نکن کنکور به هزینه دادن و پول خرج کردنه؟ چرا ایقد دارین خودتون و ب اب و اتیش میزننن ک پول خرج کنین ضرر مالی بزنین ب خودتون، تو اگ مشکل درسی داری میتونی تو نت هر مبحثی مشکل داری ببینی بعد یه دور یا دو دور کتاب بخونی و تست ک زدی راه میفتی، تمام موسسه ها به نفع خودشون کار میکنن، و متاسفانه خیلی ها ساده و زود باور میرین هزینه هنگفتی پرداخت میکنن، موسساتی ک میگن در عرض 5 ماه پزشکی تضمینی، یا مشاورایی ک بویی از انسانیت نبردن، .. ببین اگ واقن بخای بخونی دنبال این جور چیزا نباش،
      و فک نکن کلاس هر استاد بی سوادی بری و پول خرج کنی میگن این خیلی خرخونه هزینه کرده حتما امسال رتبه برتر میشع، ..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saba_1381 نمایش پست ها
      سلام
      یه چیزی میگم ن فقط به شما هر کسی ک این تاپیکو میبینه
      هیچ وقت فک نکن کنکور به هزینه دادن و پول خرج کردنه؟ چرا ایقد دارین خودتون و ب اب و اتیش میزننن ک پول خرج کنین ضرر مالی بزنین ب خودتون، تو اگ مشکل درسی داری میتونی تو نت هر مبحثی مشکل داری ببینی بعد یه دور یا دو دور کتاب بخونی و تست ک زدی راه میفتی، تمام موسسه ها به نفع خودشون کار میکنن، و متاسفانه خیلی ها ساده و زود باور میرین هزینه هنگفتی پرداخت میکنن، موسساتی ک میگن در عرض 5 ماه پزشکی تضمینی، یا مشاورایی ک بویی از انسانیت نبردن، .. ببین اگ واقن بخای بخونی دنبال این جور چیزا نباش،
      و فک نکن کلاس هر استاد بی سوادی بری و پول خرج کنی میگن این خیلی خرخونه هزینه کرده حتما امسال رتبه برتر میشع، ..
      سلام ممنونم وقت گذاشتین ولی اگر تاپیک رو با دقت خونده باشین متوجه شدین من به خواست خودم کلاسسسسس نرفتم و اون مشاورم اثرار داشت برم اون کلاسارو! و حتی بهش گفتم وقتم میره! ولی نمیدونم اون مشاور واقعا چه سودی براش داشت اومد گفت برم اون کلاسا و حتی خوب هم نبودن و جوری خانوادم پر کرد که کلاس میخاد خودش با درسنامه نمی‌فهمه

الانم مشکل این نیست
      مشکلم اینه چیکار کنم چی بگم بهشون راهکار بدین که چیکار کنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      باباجون تعدد کتاب و کلاس و پکیج نداشته باشید، انقدر خودتونو غرق کلاس و پکیج و کوفت و زهرمار نکنید، انقدر درگیر اینکه این منبع سر تره یا اون یکی نکنید با یه منبع کارتونو شروع کنید و هر روز بجای اینکه منبع دور خودتون جمع کنید و از هر کلاس و جزوه ای یه تیکه تست کنید روی همون منابعی که داشتید تمرکز کنید با تحلیل درست درمون تستا و جویدن پاسخنامه و کتاب درسی بازده بیشتری بگیرید. بابا به همون کسی که می پرستید هیچ کدومه این معلما سر جلسه کنکور همراتون نیستن هیچ کدوم بخش اصلی کنکور که همون بازیابی باشه رو ساپورت نمیکنن، از بعضی از همین معلما که ادعای درس من فقط 100 دارن اگه یه کنکور نرمال بگیریم داخل تایم طرف 40 درصدم نمیزنه! داداش/آبجی گلم تا احساس ضعف کردی ندو برو کلاس ثبت نام کن این کلاسا روی هم جمع شه تایم مرور که هیچ تایم تست زدن و روند عادیت هم میگیره از بهمن به بعد که جبرانی هم بذارن دیگه باید کلا کتاباتو بذاری کنار فقط پای فیلم باشی. طرف واسه زیست که یه درس وابسته به مروره تا الان 50 جلسه کلاس برگزار کرده خب لعنتی تویی که دلخوش کردی به این کلاسا گیریم که 1 دور به زور 70 جلسه کلاس دیدی و زیست رو بستی فکر کردی با این 1 دور سر جلسه بهت نقل و نبات میدن؟! فکر کردی اونی که میره زیست میزنه 50 میزنه 60 فقط یه دور خونده؟ چه فکری پیش خودت کردی آخه؟! اونی که زیست 1401 زده 50 به بالا خودشو پاره کرده، حداقل 5 دور زده کلی تست کلی آزمون کلی آزمون و دوره و مرور کوفتی داشته که تونسته به این درصد برسه.

یه منبع بردار. باهاش بیا جلو. مبحث به مبحث درسنامه بخون از هر بحثی که خوندی 40 - 50 تا تست مشتی بزن و تحلیل کن. 20 تا تستم پشت سرهم غلط زدی گریه نکن فقط قشنگ تحلیل کن و بیا جلو بهت قول میدم بازده بیشتری نسبت به کلاس 3 ساعتی بگیری که طرف 4 ساعت وقتتو میدُزده تا برات 10 تا دونه سوال با ناز و اطوار حل کنه. آموزش با فیلم رو بذارید مرحله آخر تثبیت تون. مثلا کسی که یه دور فیزیک بسته حالا بیاد اصلا جامع سالیانه 200 ساعتی ببینه ! محاله از اون 200 ساعت بیشتر از 10 - 20 ساعت دیدنش برات قابل تحمل باشه چون اکثر مباحث رو خودت میبینی که بلدی و طرف داره چرت میگه! فیلم رو میزنی جلو و خودت سوالات رو سریع حل میکنی. اون 10 - 20 ساعتم دقیقا همون مباحثی هست که مشکل و ایراد اصلی کارت بوده که دیدن کلاس اینجا میتونه به رشد ات کمک کنه.
      سلام ممنونم وقت گذاشتین ولی اگر تاپیک رو با دقت خونده باشین متوجه شدین من به خواست خودم کلاسسسسس نرفتم و اون مشاورم اثرار داشت برم اون کلاسارو! و حتی بهش گفتم وقتم میره! ولی نمیدونم اون مشاور واقعا چه سودی براش داشت اومد گفت برم اون کلاسا و حتی خوب هم نبودن و جوری خانوادم پر کرد که کلاس میخاد خودش با درسنامه نمی‌فهمه

الانم مشکل این نیست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ۱۰۰ میل سوزوندم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظورت اینه الان مجبوری تا آخر سال کلاسا رو بری؟
      برو از مشاوره و موسسه انصراف بده
      خلاص

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات

الانم مشکل این نیست
      خونواده منطقی داری ؟

خب بشین باهاشون حرف بزن
      بگو من خودم میتونم بخونم اونجا اصلا خوب درس نمیدن وقت و پول رو میندازیم دور

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما بچه ک نیستی، وقتی میبینی ب ضررت هس نرو، با خانوادت حرف بزن، در مورد هزینه هم با رئیس همون موسسه حرف بزن، بگو اوضاع کلاسات چطوریه.. بازی ک نمیکنی، بحث کنکوره..

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه همچین اتفاقی تقریبا واسه منم افتاده
      منم پارسال به پیشنهاد دوستم رفتم کلاس شیمی، یه جلسه رو همینجوری رفتم نگاه کردم ببینم چی به چیه و واقعا مردد شدم
      اما بازم رفتم اون کلاسو!
      نمیگم کل کلش بد بود به هرحال یه چیزای خوبیم داشت اما معلم خیلی حاشیه ای بود و تا بعد عیدم مارو برد سرکلاس و... خلاصه تایم بندی افتضاح و ...
      هرچند من پارسال تو مود درس نبودم و آشفته تر از اینا بودم اما خب بازم میفهمیدم که این کلاسه خیلی بدرد بخور نیست و فقط محاسباتشه ک خوبه و با دوستان پکیج محاسباتشو گرفتیم
      درواقع اون کلاس غیر محاسبات چیز خوب تو چشم دیگه ای نداشت
      حالا همون زمان ک من حس میکرده کلاس خیلیم بدرد بخور نیست بابای من موعد چکش به اون موسسه رو فراموش کرد و به جای اینکه صبح حسابش پر باشه عصر پول ریخت به حسابش و بخاطر ۱۰۰ تومن کسری چک بابای منو برگشت زدن!!
      اینقدر اعصابم بهم ریخت ک خواستم برم مدیر موسسه رو بزنم چون مدیر بابای منو توی چندتا دیدار دیده بود و اینجا هم شهر کوچیکیه میتونستن قبل برگشت زدن به زنگ بزنن بگن فلانی یا حساابو پر کن یا برگشت میزنم و اونم فقط بخاطر ۱۰۰ هزار تومن کسری برگشت زدن
      حالا من عذاب وجدان چندتا چیزو باهم داشتم
      بهترین کار صحبت با خانوادتونه و قانع کردن اونا و بعدشم انصراف از درسایی که میبینین براتون کارایی ندارن و مهم تر از همه اون مشاور، احتمالا مشاوره یه درصدی از اون موسسه برای معرفی افراد میگیره

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی احتمالا فرزانه بوده،کنکور فقط زیاد تست زدن و مرور کردنه ،مثلا دبیری مثل جنیف عظیمی ۵۲ جلسه زیست تدریس کرده هر جلسه هم ۴ ساعت و برای اینکه درآمدش همیشه باشه رویا فروشی میکنه البته به طور زیرکانه،ولی دوستانی که زیستو بالا زدن میدونن زیست فقط کتاب درسی و تست و تحلیل تسته و لاغیر،الان طرف میاد میگه خووووب مََننننن که بلد نیستم خب عزیزم برو ۵۲ قسمت فیلم ببین،کنکوره ها سینما نیست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanamm نمایش پست ها
      شیمی حتمی استاددد فرزانه بوده بیخیال نکاتی که میگه رو یادبگیر جزوش کامله از لحاظ فرمول منظورشه حفظیاشم هست نصفش کلاساتو برو اگ نگران خانوادتی من کد کلاسامو میدم برو شرکت کن هرچی مشکل داری باهاش.. ذهنتو درگیر نکن باهاشون حرف بزن راضی میشن بجسب ب درست منم نصف سالو فنا دادم با اهمال کاریم هوف بیخی به خانوادت بگو تایم رفت وامد زیاده بجاش میتونم تو خونه زیاد بخونم
      آره گفتم بد نیست ولی خوب درسنامه هارو دیدم یا تست میزدم متوجه شدم همه نکات رو نمیگه توی تست البته هیچ معلمی نمیتونه بگه هرچند بهتر میتونست باشه ولی واقعا استرس داشتم مخصوصا گفتم این ریاضی خوب نیست حتما اونم کامل نیست بازم ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن