خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی درمورد رشته مامایی

دوستان عزیزی که اطلاع دارن راهنمایی کنن برای رشته مامایی تا چه حد باید به زبان انگلیسی مسلط بود
      حجم کتابها چجوریه برای مامایی چقدر باید تلاش کرد چند ساعت باید درس خوند
      شرایط مامایی نسبت به پرستاری بهتره
      ممنون میشم از لطفتون به سوالام جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بازار کار پرستاری از مامایی بهتره

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط باارااان14 نمایش پست ها
      دوستان عزیزی که اطلاع دارن راهنمایی کنن برای رشته مامایی تا چه حد باید به زبان انگلیسی مسلط بود
      زبان انگلیسی خود ب خود داخل دانشگاه پیشرفت میکنه
      چون اصطلاحات تخصصی انگلیسی زیاد استفاده میشه پس نگرانی از این بابت نباید باشه
      از لحاظ بازار کار پرستاری شرایط بهتری داره انتخاب هر کدوم ب علایق فرد برمیگرده
      حجم کتاب‌های پیراپزشکیا تقریبا مشابهه و میشه گفت زیاده ولی درس خوندن در دانشگاه با کنکور فرق داره و قابل قیاس نیست
      ی مرور جزئی در طول ترم و خوندن شب امتحان کفایت میکنه
      امیدوارم کمک کرده باشم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      زبان انگلیسی خود ب خود داخل دانشگاه پیشرفت میکنه
      چون اصطلاحات تخصصی انگلیسی زیاد استفاده میشه پس نگرانی از این بابت نباید باشه
      از لحاظ بازار کار پرستاری شرایط بهتری داره انتخاب هر کدوم ب علایق فرد برمیگرده
      حجم کتاب‌های پیراپزشکیا تقریبا مشابهه و میشه گفت زیاده ولی درس خوندن در دانشگاه با کنکور فرق داره و قابل قیاس نیست
      ی مرور جزئی در طول ترم و خوندن شب امتحان کفایت میکنه
      امیدوارم کمک کرده باشم
      خیلی لطف کردین راستش من از چیزی که میترسم زبانه اینکه باید اسم داروهارو بلد باشیم براس نسخه نوشتن یا اصطلاحات رو بلد باشیم احساس میکنم کنار رشنه ی مامایی باید زبان هم برم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیلی لطف کردین راستش من از چیزی که میترسم زبانه اینکه باید اسم داروهارو بلد باشیم براس نسخه نوشتن یا اصطلاحات رو بلد باشیم احساس میکنم کنار رشنه ی مامایی باید زبان هم برم
      این اصلا و ابدا نگرانی خاصی نیست
      اسم داروها همون دوران تحصیل از بس تکرار میشه خود ب خود میره تو ناخودآگاه
      اینم بگم اسم اکثر داروها ربطی ب انگلیسی نداره چون اغلب از ی چیزی مشتق شدن ک ربطی ب انگلیسی نداره
      اها اینم یادم افتاد دارو حفظ کردن قلق داره مثلا سر دسته یکی رو ک حفظ میکنی بقیه داروهای اون خانواده هم خود ب خود بشنوی میدونی چیه و ب چ دردی میخوره
      در کل نگرانی از این بابت نداشته باش
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این اصلا و ابدا نگرانی خاصی نیست
      اسم داروها همون دوران تحصیل از بس تکرار میشه خود ب خود میره تو ناخودآگاه
      اینم بگم اسم اکثر داروها ربطی ب انگلیسی نداره چون اغلب از ی چیزی مشتق شدن ک ربطی ب انگلیسی نداره
      اها اینم یادم افتاد دارو حفظ کردن قلق داره مثلا سر دسته یکی رو ک حفظ میکنی بقیه داروهای اون خانواده هم خود ب خود بشنوی میدونی چیه و ب چ دردی میخوره
      در کل نگرانی از این بابت نداشته باش
      موفق باشی
      خدا خیرتون بده
      عذرخواهی میکنم تعداد سوالام زیاده
      درمورد زبان عمومی وتخصصی چطور هست شرایط

7. Top | #7
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      البته این نظر من هست اگه زبانتون ضعیف هست حتما کلاس زبان برید به دردتون میخوره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      البته این نظر من هست اگه زبانتون ضعیف هست حتما کلاس زبان برید به دردتون میخوره
      اگه درکنار تحصیلم شروع کنم به کلاس رفتن دیر نمیشه؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه درکنار تحصیلم شروع کنم به کلاس رفتن دیر نمیشه؟
      نه اصلا چرا دیر باشه؟ من خیلیها رو توی ورودیمون دیدم که دارن همین کار رو میکنن
      ببینید زبان عمومی دانشگاه در سطح زبان کنکور هست
      ترمینولوژی(زبان تخصصی) دانشگاه کلا متفاوت از زبان انگلیسی هست و حتی کسی هم که زبان انگلیسیش فول هست مطالب براش کاملا جدیده چون کلماتی که یاد میگیرید اغلب لاتین یا یونانی هستن
      برای داروها دقیقا چیزی که کاربر عزیز گفت درست هست قلق داره و وقتی میاید جلو کم کم میفهمید ربطی به سطح زبان انگلیسی نداره

10. Top | #10
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دلیل اینکه میگم زبان بلد باشید: کسی موفق هست(در هر رشته ای) که خودش رو با علم امروز اپدیت کنه و مرتب مقاله های جدید بخونه. شما هم برای اینکه ماما موفقی بشید علاوه بر توانایی بالای توی کار عملی از لحاظ علمی باید اپدیت باشید و اکثر مقاله ها به زبان انگلیسی هست
      اگه قصد مهاجرت دارید زبان مهم ترین فاکتور هست
      ولی اینجوری نیست که بگیم اگه زبان ضعیف باشه توی دوران دانشجویی خیلی اذیت میشی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خدا خیرتون بده
      عذرخواهی میکنم تعداد سوالام زیاده
      درمورد زبان عمومی وتخصصی چطور هست شرایط
      زبان تخصصی ک مربوط ب رشته هست و اصطلاحات اون رشته رو پوشش میده و همه در یک سطح هستن تقریبا
      زبان عمومی هم آنچنان غول بزرگی نیست ب راحتی میشه نمره بالای ۱۵ آورد فقط با جزوه استاد
      من ک دارم اینارو بهت میگم خودم از زبان سطح ضعیف ب مترجمی رسیدم اونم بدون کلاس در زمان دانشگاه
      در کل انگلیسی بلد باشی تو این دوره زمونه عالیه ن صرفا واسه دانشگاه حتی واسه ی سرچ ساده یا فیلم دیدن ولی کلاس هم ک بری مدرس نمیتونه چیزی ب زور وارد مغز کنه مگه اینکه خود آدم بخونه
      این اپلیکیشنا ک معرفی میکنم واسه زبان خودآموز خوبن: بیاموز، بی‌بی‌سی لرنینگ

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      نه اصلا چرا دیر باشه؟ من خیلیها رو توی ورودیمون دیدم که دارن همین کار رو میکنن
      ببینید زبان عمومی دانشگاه در سطح زبان کنکور هست
      ترمینولوژی(زبان تخصصی) دانشگاه کلا متفاوت از زبان انگلیسی هست و حتی کسی هم که زبان انگلیسیش فول هست مطالب براش کاملا جدیده چون کلماتی که یاد میگیرید اغلب لاتین یا یونانی هستن
      برای داروها دقیقا چیزی که کاربر عزیز گفت درست هست قلق داره و وقتی میاید جلو کم کم میفهمید ربطی به سطح زبان انگلیسی نداره
      بله درست میگین
      ویرایش توسط باارااان14 : 22 دی 1401 در ساعت 17:57

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان تخصصی ک مربوط ب رشته هست و اصطلاحات اون رشته رو پوشش میده و همه در یک سطح هستن تقریبا
      زبان عمومی هم آنچنان غول بزرگی نیست ب راحتی میشه نمره بالای ۱۵ آورد فقط با جزوه استاد
      من ک دارم اینارو بهت میگم خودم از زبان سطح ضعیف ب مترجمی رسیدم اونم بدون کلاس در زمان دانشگاه
      در کل انگلیسی بلد باشی تو این دوره زمونه عالیه ن صرفا واسه دانشگاه حتی واسه ی سرچ ساده یا فیلم دیدن ولی کلاس هم ک بری مدرس نمیتونه چیزی ب زور وارد مغز کنه مگه اینکه خود آدم بخونه
      این اپلیکیشنا ک معرفی میکنم واسه زبان خودآموز خوبن: بیاموز، بی‌بی‌سی لرنینگ
      من از خدامه خودم بتونم انگلیسی رو یاد بگیرم بدون کلاس شما با اپ یادگرفتید چقدر تلاش کردین مثلا روزانه چقدر زبان میخوندید

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من از خدامه خودم بتونم انگلیسی رو یاد بگیرم بدون کلاس شما با اپ یادگرفتید چقدر تلاش کردین مثلا روزانه چقدر زبان میخوندید
      با اپ بیاموز
      لغتای پرکاربردشو میخوندم
      روزی نیم ساعت فقط
      بعد ی چیز دیگه هم کمکم کرد شنیدی ک میگن آدم مجبور باشه هرکاری ازش برمیاد راست گفتن
      سر ی موضوعی داخل دانشگاه مجبور شدم چندتا کتاب زبان اصلی بخونم
      دیکشنری و ترنسلیت گوشیمو روشن کردم و کتاب اولی رو شروع کردم
      هر لغت یا جمله‌ایشو بلد نبودم زدم داخل اون
      حدود چند وقت شد این کارم ولی بعد اون ناخودآگاه لغتای کتابه رو حفظ کرده بودم و بدون دیکشنری دیگه میتونستم بخونمش
      از بعد اون ک دیدم خود ب خود بهتر شده زبانم همچنان لغت خوندن داخل اپلیکیشنه ک بهت گفتمو ادامه دادم تا مرور بشه
      بعدش هم دیگه فیلم و کتاب و این چیزا زبان اصلی میدیدم یا میخوندم اینم خود ب خود کمکم کرد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زبان که بله لازمه
      دروس از پرستاری سبک تره
      بازارکارشم از پرستاری خراب تره
      مخصوصاً تو شهرای کوچیک
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)