خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با حسرت فرصتی که از دست رفته چطوری کنار بیایم؟

سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم و فقط میخواستم یه راهنمایی ازتون بخوام؛ من متولد 80 ام و متاسفانه تا الان بخاطر مشکلاتی که داشتم نتونستم برای کنکور بخونم، چون صفر صفرم فکر میکنم تا کنکور 1404 بتونم خودمو برسونم اما این زمانی که از دست دادم و حسرتش ولم نمیکنه مدام به این فکر میکنم کاش از فلان سال شروع میکردم یا اگه پزشکی قبول بشم چقدر از هم سن و سالام عقبم، اگر کسی تجربه ی مشابهی داره میشه کمکم کنه؟ همش با خودم میگم خیلیا هستن که سنشون از منم بیشتره اما بازم خودمو با اونایی مقایسه میکنم که سال اول قبول شدن! پیشاپیش ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran80 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم و فقط میخواستم یه راهنمایی ازتون بخوام؛ من متولد 80 ام و متاسفانه تا الان بخاطر مشکلاتی که داشتم نتونستم برای کنکور بخونم، چون صفر صفرم فکر میکنم تا کنکور 1404 بتونم خودمو برسونم اما این زمانی که از دست دادم و حسرتش ولم نمیکنه مدام به این فکر میکنم کاش از فلان سال شروع میکردم یا اگه پزشکی قبول بشم چقدر از هم سن و سالام عقبم، اگر کسی تجربه ی مشابهی داره میشه کمکم کنه؟ همش با خودم میگم خیلیا هستن که سنشون از منم بیشتره اما بازم خودمو با اونایی مقایسه میکنم که سال اول قبول شدن! پیشاپیش ممنونم
      سلام وقت بخیر
      چند تا نکته به ذهنم رسید که بهتون میگم شاید به دردتون بخوره
      اول یه سوال، چرا برا کنکور ۱۴۰۴؟؟ دروس کنکور تو یک سال به راحتی جمع میشن، حتی بودن کسانی که تو کمتر از یک سال هم به رشته‌های خوبی رسیدن.
      بحث عقب بودن از هم سن و سال رو بی‌خیال بشین
      من الان خودم ترم ۷ دانشگاهم
      تو کلاس خودمون متولد سال ۷۰ هست، متولد سال ۸۰ هم هست( کسی رو هم داریم که فرزند داره و بچه‌اش داره مدرسه میره )
      هیچ عیبی هم نداره
      حسرت هم نداره
      به شرطی که رشته‌ای که میرین با علاقه‌تون و شرایط‌تون بخونه
      لزوما موفقیت رو تو پزشکی نبینید لطفا
      با خودتون رو راست باشین
      بچه‌های پزشکی هم زمان کنکور و هم زمان دانشگاه کلی زحمت میکشن
      پس قطعا بدونین راه ساده‌ای در پیش ندارین
      هر رشته‌ای هم سختی و قشنگی‌های خودشو داره
      با خودتون روراست باشین
      علاقه‌تون رو پیدا کنین
      و مطمئن باشین تو ۱ سال هم میشه حتی با پایه ضعیف بهترین رشته و دانشگاه قبول شد
      منتهی الان برای شما، شروع کردن مهمه
      نه اینکه از الان دنبال تحقیق درباره رشته باشین
      منظورم از پیدا کردن علاقه هم این بود که اصلا برین ببینین که میخواین برین دانشگاه
      میخواین برین پزشکی یا پیراپزشکی
      یا اصن کلا به این حیطه‌ها علاقه ندارین...
      و اینکه برای شروع هیچ وقت دیر نیست
      به شرطی که با هدف و علاقه همراه باشه.
      یه بار لازمه هدف‌گذاری و علاقه‌تون رو حل کنید
      نه اینکه هر روز بگین کاش فلان و کاش بهمان
      آیا پزشکی میارم یا نه آیا پرستاری میارم یا نه
      شما اگه دوست دارین درس بخونین و کنکور بدین
      هدفتون باید خوندن اصولی و کسب درصدهای بالا و رتبه‌های عالی باشه...

من خودم پیراپزشکی میخونم و به خاطر کرونا تا ترم ۶ کارآموزی بیمارستان زیاد نرفته بودم
      ولی بعد رفتن به کارآموزی ، دیدگاهم به رشته‌ام به کلی عوض شد
      منی که میخواستم اوایل ترم ۶ انصراف بدم
      کارآموزی هایی که اواخر ترم ۶ برگزار شد، نظرمو عوض کرد
      و بعدش کارآموزی های ترم ۷ رو با اشتیاق میرفتم
      طوری که صبح راس ۷:۳۰ تو بیمارستان بودم و ظهر هم دوستام میومدن منو صدا میزدن که بیا بریم، استاد گفته کارآموزی امروز تمومه، میتونین برین.
      ببین یه روبرو شدن با شرایط چقدر دید منو عوض کرده!
      برای شما هم الان اول پیداکردن علاقه میتونه دیدتونو عوض کنه...
      و حسرت هیچی رو نخورین
      میدونم سخته
      ولی تلاش کنین که حسرت نخورین و تلاش‌کنین و بدونین که قطعا شایسته موفقیت هستین.

امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
      موفق و موید باشید در پناه خدا
      کارشناس بیهوشی
      ویرایش توسط Amir.sh.78 : 21 دی 1401 در ساعت 18:00

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شمایی که میخوای پزشکی بخونی باید بدونی تو رشته ای که 7 سال عمومیشه 2 سال طرح 1 سال میخونی برای تخصص 4 سال تخصص 2 تا 4 سال طرح تخصص که اگر طرح تخصص رو حساب نکنیم میشه 14 سال! هنوز اگر هیچ واحدیو نمونی و بلافاصله قبول شی از تخصص ,عملا 2 3 سال اصلا به حساب نمیاد
      تو رشته های فرسایشی مثل پزشکی اتفاقا به نظرم دیرتر وارد بشی بهتره چون قدرشو بیشتر میدونی و وقتی درسا سخت شد وقتی 24 ساعت کشیک هستی وقتی بعد چندین سال اعصابت به هم ریخت یادت میوفته چقدر زحمت کشیدی برای قبولی و کوتاه نمیای و راه رو ادامه میدی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز
      منم متولد ۷۹ ام
      تا الان درگیر بودم اصلا بفکر کنکور و دانشگاه نبودم
      اما الان میخوام بخونم خودمو برسونم به ۱۴۰۳
      تغییر رشته ای هم هستم

الان حسرت واقعا دردی از منو تو دوا نمیکنه
      این حرفا و فکر ها فقط حالتو بدتر میکنه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام، راستش چون مطالبو فراموش کردم و هدفم سه تا رشته ی تاپه حس کردم بهتر باشه تا سال ۱۴۰۴ همه ی مطالبو عمیق بخونم و بتونم از پایه شروع کنم، به نظرم اگه هدفمو برای ۱۴۰۳ بذارم هول هولکی میشه تهشم هیچی به هیچی البته الانم شروع کردم...اما به هرحال تلاشمو میکنم و دیگه نهایتا تا سال ۱۴۰۴ امیدوارم به رشته ی دلخواهم برسم... پیامتونو چند بار خوندم و واقعا الان حس بهتری دارم
      خیلی خیلی خیلی ممنونم از توجهتون و وقتی که گذاشتید امیدوارم همیشه موفق و تندرست به راهتون ادامه بدید و بتونید به آدمای زیادی مثل من کمک کنید
      بازم ممنونم♡♡♡
      شما متاسفانه درگیر کمال گرایی هستین
      ببینین کسایی بودن که از همین زمانها شروع کردن و توی تیر به همون سه رشته رسیدن
      پس شما هم مطمئنا میتونین برای تیر همین امسال حداکثر تلاشتون رو بذارین و نتیجه بگیرین
      اگر فکر میکنین که توی سالهای 1403 و 1404 قراره اتفاق خاصی براتون بیوفته باید بگم خیر
      من خودم پارسال به امید سال بعد نشستم و گفتم بعد کنکور 1401 میشینم عمیق و بکوب درس میخونم
      و الان که به اینجا رسیدم میبینم که امسالم از لحاظ شرایط هیچ فرقی با پارسال نکرده و من اگر همون پارسال ماه های آخر تلاشم رو
      میکردم قبول میشدم. و الان دقیقا از گذشته درس گرفتم با اینکه تا الان به جایگاهی که مد نظرمه از لحاظ درس نرسیدم ولی
      دارم براش تلاش میکنم و دیگه ناامید نیستم.
      این زمان پیش رو "کافی" هست برای قبولی ، خودتون رو از آفت کمال گرایی رها کنین که بهتون میگه تا 1404 باید عمیق درسا رو بخونین که
      بتونین سه رشته رو بیارین. از همین الان برای تیر تلاش حداکثری بذارین و به سال بعد فکر نکنین.
      که هرکس که به سال بعد فکر کرد خودش رو داخل باتلاقی انداخت که بیرون اومدنش خیلی خیلی سخته.
      قدر این زمان رو بدونین
      I'll destroy the entire world

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به خودم اینو میگم که نباید زمانمو برای افسوس خوردن بخاطر گذشته بذارم چون چند وقت دیگه هم بخاطر الان حسرت میخورم که چرا فکر و توانمو نذاشتم رو درس خوندن
      من قبلاً خیلی خودمو با بقیه مقایسه میکردم
      میگفتم چرا اونا اره ولی من نه
      اخرش به این نتیجه رسیدم اگه قرار بود مثل بقیه باشم که باکتری میشدم
      من از شما سه سالی کوچکترم و برای تیر سال بعد دارم میخونم و با حساب دی ماه امسال میشه سومین کنکورم
      بها دادن به حرف های بقیه هم اوضاع رو بدتر میکنه چون اونا قبول نشی سرکوفت میزنن قبول هم بشی عین پروانه دورت میگردن و میگن ما هم دخیل بودیم
      بعد هم اگر شما پزشکی قبول بشین کسی به سن و سالتون نگاه نمیکنه
      چرا برای ۴۰۳ نه؟
      اگه حتی مباحثو فراموش کردین با پشتکار و روحیه قوی میتونین بهش برسین

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید اما من اصلا حتی مباحث ساده رو هم فراموش کردم به نظر شما میتونم تا کنکور 1403 خودمو برسونم؟؟ خودمم از خدامه زودتر قبول بشم کیه که بدش بیاد ولی همش یه حسی میگه وقتی زمانت کمه مطالبو نمیتونی عمیق و بهتر یاد بگیری
      خیلی ممنونم بخاطر توجهتون
      معلومه که میتونی برسونی
      من خودمم اگه تغییر رشته ای نبودم یا وقت آزاد خیلی داشتم و میتونستم بخونم تمام روز همین امسال می‌بستم
      خیلیه تا ۱۴۰۴
      همین الانم خوب بخونی قطعا میتونی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب حسرت چه چیزی رو حل میکنه ؟
      عملا هیچی
      به جمله میگم شاید تکراری باشه و بی تاثیر اما حقیقت محض
      و چاره ای نداری جز اینکه انجامش بدی
      سعی کن هر روز از روز قبلت بهتر باشی این قول رو به خودت بده

وقتی مساله امروز شما در خوندن هست حد اقل توی همین مورد
      سعی کنید از روز قبلی بهتر باشید
      اینکه مبنای خودتون رو گذاشتید 404 نشون میده
      میل شدیدی به اتلاف وقت و شاید آرمان گرایی دارید
      و توانایی خودتون رو دست کم گرفتید
      طی 365 روز با یه برنامه منسجم که حتی تفریح و سرگرمی هم درش تعریف شده و بدون اینکه لازم باشه به خودتون فشار غیر قابل تحملی تحمیل کنید می تونید جزو نفرات برتر کنکور باشید

با یک مثال عددی
      شما 24 فصل زیست دارید روزی سه ساعت زیست یعنی 1095
      ساعت 95 ساعت جمع بندی ! هزار ساعت موند
      در طول سال برای مطالعه هر فصل (فقط خوندن )
      بیست ساعت در نظر میگیریم !!! هر چقدر هم کند خوان باشید و بخواید از هیچ نکته ای غافل نشید بازم زمان زیادیه

520 ساعت مانده میشه 31 هزار دقیقه !!! هر تست حدود یک دقیقه وقت میگیره یک دقیقه ام برای تحلیل
      ینی می تونید سه دور منبعی مثل ای کیو رو کامل کنید یا سه تا منبع با همین حجم و دوران جمع بندی هم یک منبع مثل موج آزمون .در کنارش در طول سال سوالات یکی دوتا آزمون هم میشه برسی کرد

حتی اگه ارقامی که گفتم اغراق آمیز باشه که نیست بازم
      کار های زیادی می تونید انجام بدید که دست کمی از مثال بالا نداره

برای سایر دروس هم قطعا با همین زمان یا کمتر به تسلط عالی می رسید .
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام، راستش چون مطالبو فراموش کردم و هدفم سه تا رشته ی تاپه حس کردم بهتر باشه تا سال ۱۴۰۴ همه ی مطالبو عمیق بخونم و بتونم از پایه شروع کنم، به نظرم اگه هدفمو برای ۱۴۰۳ بذارم هول هولکی میشه تهشم هیچی به هیچی البته الانم شروع کردم...اما به هرحال تلاشمو میکنم و دیگه نهایتا تا سال ۱۴۰۴ امیدوارم به رشته ی دلخواهم برسم... پیامتونو چند بار خوندم و واقعا الان حس بهتری دارم
      خیلی خیلی خیلی ممنونم از توجهتون و وقتی که گذاشتید امیدوارم همیشه موفق و تندرست به راهتون ادامه بدید و بتونید به آدمای زیادی مثل من کمک کنید
      بازم ممنونم♡♡♡
      سلام دوست عزیز
      اصلا و ابدا قصد دخالت ندارم
      فقط با توجه به حرفی که داخل این پست تون زدید میخوام پستی که 15 اردیبهشت سال گذشته داخل همین انجمن برای افرادی با شرایط شما نوشتم دوباره اینجا کپی پیست کنم: (حرفام کاملا دلیه، امیدوارم باعث ناراحتی هیچ عزیزی نشه)

بیشتر حرفم با اون دانشجو/شاغل ی هست که میخواد شروع کنه ولی برنامه های طولانی مدت دو و سه ساله میچینه (البته اگر برنامه خاصی داشته باشه چون اکثرشون فقط یه تاریخ شروع و پایان تعیین میکنن که مثلا من میخوام ۱۴۰۴ قبول شم) شما چون درگیر درس و مدرسه و کنکور وکتابای دبیرستان نیستید کار و راه تون از دهمی ها و یازدهمی ها جداست. برنامه دو و سه ساله روی ۸۰ درصدتون جواب نمیده. چرا؟ چون شما درگیر کنکور نمیشید تو این فاصله طولانی و هیچ موقع اونطور که یه کنکوری میخونه نمیشینی درس بخونی و تست بزنی. تو این بین فاصله بین نقطه شروع و پایان هر چی بیشتر باشه تایم کُشی ها و درس نخوندن هام بیشتر میشن و در نهایت بازده کار هم پایین میاد.

یه اشتباهی که اکثرا می کنن اینه که میخوان زمان رو کش بدن تا کار بهتر انجام بشه...این غلط نیست ولی کاملا بی عیب هم نیست
      مثال می زنم
      طرف پیش خودش میگه خب فلانی ۳۰۰۰ ساعت خوند در عرض یک سال که قبول شد پس من دو سال روزی ۵ ساعت که بخونم قبول میشم...

این ایده رو کسی که ۳-۴ بار کنکور داده و هر سال هم روزی ۵-۶ ساعت میخونده ولی بازم قبول نشده کامل رد میکنه. چرا؟ چون کنکور میخواد که تویی که داری تلاش میکنی همون سال به بالاترین حد تلاش خودت بررسی اون موقعست که از نظر سازمان سنجش تو بهتر از پارسالت شدی...چیزی که داخل برنامه های n ساله پیدا نمیشه. اکثر اونایی که واسه خودشون برنامه دو ساله و سه ساله میچینن توجهی به این موضوع ندارن که آخرش که چی؟ تهش شما داخل دانشگاه کنار دست یه دوازدهمی میشینی که تونسته در عرض یک سال کاری رو کنه که شما باور نداشتی میشه در عرض یک سال انجامش بدم....پس اگر واقعا اهل خوندن و کنکور و نتیجه گرفتنید از همه چی بگذرید و یک سال بهترین خودتونو به نمایش بگذارید قطعا نتیجه هم می گیرید. اگر هم نشد گور بابای کنکور لااقل میدونید که کجای کار رو اشکال داشتید و سال بعدش دوباره تلاش می کنید.

حالا من کاری ندارم چقدر از درس فاصله گرفتید، چقدرش فراموش شده و ... که بازم میگم حتی همین حرف هام بیشترش بهونه است. ببینید کسی که میخواد برای کنکور جدی شروع کنه به درس خوندن مطالعه مطالب پایه ای براش بیشتر از دو سه ماه طول نمیکشه. یعنی شما یکی دو ماه اول خیلی لنگ میزنی، آروم آروم از ماه سوم به بعد ریتم خودت دستت میاد، دستت روون میشه برای قلم زدن و خوندن، همه چی سخت میگذره ولی مطمئن باش اگر ادامش بدی از ماه 3 و 4 به بعد خودت لذت می بری از پیشرفتی که داشتی. نمیخوام عین بقیه بگم فقط اولش سخته دووم بیار، نه...اتفاقا کل این مسیر فرسایشی و داغون کننده است، تک تک لحظاتش وحشتناک میگذره، شما هر روزی که میگذره نسبت به خودت بی اعتماد تر از روز قبل میشی ولی دقیقا همون لحظه ای که به خودت میگی من هیچ راهی جز ادامه دادن ندارم لحظه ای هست که پیشرفت میکنی. واقعیت اینه که این سختی ها، این بدبختی کشیدن ها با کش دادن زمان نمیشه قابل تحمل کرد. تازه سخت تر هم میشه، قبول نداری از کسایی که چند ساله پشت کنکورن سوال کن، ازشون بپرس الان و هر سالی که کنکور دادن n روز مونده به کنکور چه حس و حالی داشتن؟ کجای کار بودن؟ دلشون میخواست چی بشه؟!

اما راجع به عنوان تاپیک من فقط یه حرفی دارم که بزنم:
      ببین دوست خوبم
      شما تا لحظه ای که در بطن کار قرار نگرفتی و بیرون گود نشستی مطمئن باش هیچ وقت نمیتونی با حسرت گذشته ات کنار بیای. اما از اون لحظه ای که وارد بازی میشی و از جون و دل مایه میذاری مطمئن باش کمتر از حد معمول این افکار سراغت میان.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید اما من اصلا حتی مباحث ساده رو هم فراموش کردم به نظر شما میتونم تا کنکور 1403 خودمو برسونم؟؟ خودمم از خدامه زودتر قبول بشم کیه که بدش بیاد ولی همش یه حسی میگه وقتی زمانت کمه مطالبو نمیتونی عمیق و بهتر یاد بگیری
      خیلی ممنونم بخاطر توجهتون

دلم نمیخواد بیام امید الکی بدم یا مثل مشاورای انگیزشی حرف گهر بار مثلا بزنم / انگیزه از بیرون باشه فوقش تا فرداش اعتبار داره
      دختر خوب تو بیا از الان خودتو برا 03 آماده کن / اصلا بیا برا همین تیر با جدیت بخون نشد میگی 403 رو دارم برا اونم جدی بخون چرا نشه؟ اصلا بیخیال اونم نشد دیگه 404 رو که حتما میتونی البته اگه پیوسته بخونی نیای ادای افسرده و خسته ها رو دربیاری
      از الان بخوای برا 404 اماده بشی نمیشه ... هی میگی وقت دارم . یا آخرش میگی که چطوری 3 سال هی سختی بکشم

خلاصه اینکه برا همین تیر بیا اماده شو / سیاست به خرج بده کنکور که جرت میده حداقل مدت جر خوردنت رو کمتر کن وقتی خوب بخونی برا 03 میرسی
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکل بیشتر آدما میدونی چیه؟ برای انجام هر کاری دنبال تضمین می‌گردن. مثلا درباره کنکوریا ، دلشون میخواد قبل این که درس بخونن و همه توانشونو بزارن وسط میدون ، بیان بپرسن که آیا میشه یا نمیشه ؟ اونم از چه کسانی ؟ کسانی که خودشون مثل آهو در برف گیر کردن تو کنکور و هنوز پشت کنکورن. امسال هفتمین کنکور من میشه یه چیزی تو این چند سال یاد گرفتم و سال به سال برام پررنگ تر میشه اینه که باید هر نقطه ای هستی ، هر سطحی هستی ، صفری ، بیستی ، چهلی، هشتادی ، هر جا ، باید خودت دست خودتو بگیری و بلند بشی . حیف که خنگ بازی درآوردم تو این چند سال و قدر ندونستم ، الانم دارم زندگی خودمو با فکر و خیال به فنا میدم . اما خوشبختانه خوب موقعی فهمیدم . خوبه که آدم دی سرش بخوره به سنگ تا آخرای فروردین سرش بخوره به سنگ . تو درس بخون این کتاب و باز کن ، با دو تا کلاس پیش برو ، وظیفه کنکوری و دانش آموزی رو انجام بده ، بعد ببین زندگی چطور باهات برخورد میکنه ، ببین پیشرفت میکنی یا نه ، تو به آینده چی کار داری ؟ مگه فضولی. گیریم هم موندی پشت کنکور ، با رتبه ۵هزار خوبه بمونی یا با رتبه ۵۰ هزار ؟ هنوز میشه خودتو نجات بدی . پیش خودت بگو من اگه ۶ ماه مثل خر بخونم خوبه یا نه ؟ نمیگم ناامید نباش و اینا ، چون مسیر کنکور امید داره ، ناامیدی هم داره . اگه این ۷۰ روز تا عید و درس بخونی و پیشروی داشته باشی ، عید که میشه آرومی ، مثل درصد زیادی از مردم صفر نیستی ، مثل خیلیا لازم نیست تازه جدول تناوبی رو یاد بگیری . لازم نیست بری مقدمات استوکیومتری رو بخونی ، چون ۷۰ روز خوب داشتی و درس خوندی ، عید نوبت اینه که پیشروی داشته باشی و تست سخت بزنی و مثل شمشیر برنده ای آماده نبرد باشی . پشت کنکور هیچ خبری نیست ، الان که دو قرنه پشتم ، بعضی وقتا فکر میکنم پیش خودم میگم خدایا اگه میدونستم به چنین روزایی دچار میشم ، سال اول اصلا نمیخوابیدم ، غر نمیزدم ، بیست چاری درس میخوندم تا قبول شم . تو تله سیکل معیوب پشت کنکوری نیفتید ‌. هر چی زودتر خودتو خلاص کنی بهتر.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم ممنونم♡♡♡
      1404؟؟؟؟منم متولد 1380 ام یکبارم بیشتر کنکور ندادم دانشجو ام رشتمو میخوام تغییر بدم پایه امم صفر بود یعنی سال کنکور خودم نمیدونستم جمع بندی یعنی چی اصلا رتبه منطقه دو یعنی چی در این حد الان از مهر شروع کردم خیلی کم میام اینجا اخر تایما و الان به رتبه زیر 1000 فکر میکنم!! کسی بوده بعد سال دوری الان میبینمش تو 10 ماه پزشکی قبول شد منظورم حرف قبولی در 6 ماه و فلان و اینا نیست که بگم اسونه یا انگیزه کاذب ولی مگه چیه عزیزم چقدر تست اصلا وجود داره که شما از الان اصولی بخونی حتی بدون عجله وتا 1404 ساپورت کنه اینقدر که زمان دوریهههه میخوام بهت بگم اتفاق اینقدر دورهههه که یه روزایی میگی اوکی حالا 8 صبحم بیدار نشدم ده بیدار میشم مگه چیه من که میخونم تایم هم دارم پس اصلا ذهنت نمیوفته تو مسیرو روند موفقیت بعد اصلا عمرت میگذره..حالا تیر 1402 به استرس میده باشه ولی حتما اگه دی 1402 بشه با پایه صفر میرسی حتی دیگه نهاااایت 403 ولی 404 اصلا خودتو ننداز به نظر من از چاله تو چاه اینکه میگم عمرت میگذره منظورم اونی نیست که یکی تو 28 سالگی میخونه دکتر میشه نه اتفاقا عالیه منظورم اینه کشش میدی کلا چندتا درسه و سه تا پایه هرجور حساب کنی با استمرار و یکسال هرروز خوندن همه جوره جمعه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

گفتنیارو دوستان گفتن
      فقط یه سوال ..
      اگه یه روز صبح چشاتو وا کنی ببینی ده سال دیگه رفته رو سنت و تو هنوووز  اندر خم یک کوچه ای(!) اونوقت چیکار میکنی؟
      خیلیا بودن که همیشه منتظر یه روز عالی و گل و بلبل بودن واس شروع کردن (حالا چه توی کنکور یا بقیه زمینه ها)
      ولی میدونی چیشد؟
      هیچوقت اون روز نیومد ..
      فقط جوونی‌شون بود که نابود شد ..
      فقط بهترین سالهای زندگی‌شون رو مفتکی از دست دادن ..
      فقط تهش یه غمِ گنده نشست توو دلشون ..
      و بدتر از همه اینکه هیچوقت هیچکس نفهمید چه دردی رو تحمل کردن ..

تو تازه بیست، بیست و یک سالته و حرف از حسرت میزنی!

دختر خوب!
      حسرت‌و وقتی باید بخوری که بشینی و شاهد هدر رفتن زندگیت باشی

حسرت‌و وقتی باید بخوری که نجنگیده ببازی

وگرنه وقتی تو مسیری افتادی که بهش ایمان داری دیگه حسرت خوردن معنی نداره

پس پر قدرت شروع کن و ادامه بده

حرفام دلی بود .. امیدوارم ب دردت خورده باشه

موفق باشی
      بودِ ما محض نمودست؛
      سرابیم ســـراب ..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کی گفته باید کنار بیای
      کی گفته میتونی کنار بیای
      تنها راهش اقدامه
      عمله
      تلاشه
      به قول یه نفر
      یک زن ( حالا از نظر من مرد هم میتونه باشه)
      اگه بیکار بمونه یا دیوانه میشه یا عاشق
      افکار منفی فشار بیاره بیچاره ای
      خلاصه تلاش کن تلاااااااااش
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن