خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

منبع پیشرفته ریاضی برای تیر

سلام دوستان ببخشید بعد از زدن ریاضی خیلی سبز کدوم کتاب تکمیلی بهتره

مهروماه
      خوشخوان
      پرگار
      نردبام (جدید)
      آیکیو
      گلابی
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ
      ویرایش توسط mahdikomari1403 : 19 دی 1401 در ساعت 20:51

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نردبام
      من الان دارم اونو میزنم بعدش میرم ایکیو

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون
      همونی که امسال تالیف شده؟
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikomari1403 نمایش پست ها
      ممنون
      همونی که امسال تالیف شده؟
      بله واقعا هم چالشی و عالیه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام من توصیه میکنم همون خیلی سبز رو خوب مرور کنی و سراغ چالش برای ریاضی نری. ولی اگه واقعا احساس میکنی لازم هست کتاب نردبام و کتاب های سه سطحی کانون خوبن. کتاب آبی کانون هم بد نیست از روی تمرینات کتابهای درسی تست تالیفی زیادی توش هست که نوعشون میتونی شامل ایده هایی باشه که در کنکور شانس طرح دارن.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من هرکول رو میزنم انتشارات راه اندیشه،بهترین کتاب ریاضی بازاره تستهایی فوق العاده ایده دار و چالشی ،سبک جدید که لذت میبرید،بعداز منبع اول رو این شک نکنید از ایکیو خیلی آپدیت تره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا بخدا آیکیو رو زیادی گنده کردین هیچیییییی نیست خیلی مزخرفه . تعجب میکنم چرا میگین کتاب خوبیه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بابا بخدا آیکیو رو زیادی گنده کردین هیچیییییی نیست خیلی مزخرفه . تعجب میکنم چرا میگین کتاب خوبیه
      پیشنهادت چیه؟ اتفاقا منم دنبال کتاب سطح بالا هستم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      پیشنهادت چیه؟ اتفاقا منم دنبال کتاب سطح بالا هستم
      دوست عزیز (خطاب به استارتر هم هست)

شما از کنکور 1400 فاکتور بگیر

برو کنکور های نظام جدید که برگزار شده رو دقیق آنالیز کن
      کنکور 98 ، 99 و 1401 داخل و خارج
      اگر بیشتر 10 سوال چالشی پیدا کردی (سوال چالشی=سخت با ایده کاملا جدید) اون وقت بیا تا بهت منبعی قوی تر و سخت تر از آیکیو معرفی کنم
      در واقع آیکیو خود کنکوره ، منبعی هست که اتفاقا بعنوان منبع اول به همه بچه های متوسط و قوی و حتی ضعیفی که در مفاهیم ابتدایی لنگ نمیزنن پیشنهاد میکنم حل کنن و مثلا یه بچه متوسط نره سر وقت کتابی مثل میکرو (حیدری) که 70 درصد سوالاتش آبکی و مناسب برای آمادگی کنکور های دهه 70 و 80 عه. یک خوبی که آیکیو داره درسنامه فوق العاده اش هست که من کمتر کتابی دیدم انقدر درسنامه اش کامل و حساب شده پیش بره یعنی شما وقتی درسنامه رو میخونی قشنگ آماده میشی برای کنکور برای تیپ سوالات معروف و تکراری که هر سال میاد. اینه که از نظر من هر مشاوری که به آیکیو برچسب منبع دوم زد شما از 280 کیلومتریش فرار کن. آیکیو میتونه منبع اول و آخر (برای بچه هایی که از ریاضی بیشتر از 60 الی 70 درصد نمیخوان) باشه فقط اون سری بچه هایی که فوق العاده ضعیفن یعنی جوری که طرف حتی در ضرب دو رقمی در دو رقمی هنوز میلنگه به نظرم آیکیو مناسبش نیست (که اونا هم نباید از میکرو یا منابع سطح خیلی پایین استارت بزنن چون تعداد تستاش جوریه که به منبع دوم که اتفاقا ضروریه برای درصد بالاتر نمی رسید اونا بهتره برن از یه منبع جمع و جور تر مثل منتشران که تعداد تست کمی داره و در عین حال تستاش در همون حد راهنمایی و کنکورای دهه 80 عه استارت خودشون بزنن و فوری فوتی بیان روی یه منبع قوی تر)

در واقع
      درصد 50 الی 60 الی 70 (بسته به کنکورش فرق داره مثلا 50 برای کنکوری مثل 99 و 60 تا 70 برای کنکوری مثل 1401 ولی در کل همین که گفتمه همیشه)
      همیشه رنج نرمال قبولی ها در درس ریاضی بوده مگر اینکه طرف یه درسش رو حسابی قهوه ای کرده باشه (مثلا فیزیک) و حالا با ریاضی بالا بخواد جبران شه.
      حالا برای رسیدن به این درصد شما هیچ نیازی به منبع سطح بالاتر و عجیب غریب نداری. درثانی کسی که هنوز درصداش متعادل نیست و مثلا زیست میزنه 30 درصد اصلا حق نداره برای اینکه درصد ریاضیش از 50 بره روی 80 بره سراغ منبع سطح بالا. اول باید بیاد درصد زیست شو درست کنه. فیزیک و شیمی هم. بعدا که سطحش در یک آزمون جامع (دقت کنید نگفتم میکرو آزمون گفتم جامع مشابه یا نزدیک کنکور) به بالای 50 در تمام دروس رسید حالا اجازه داره بیاد روی منابع سنگین وقت بگذاره. متاسفانه اکثر دانش آموزان جوگیرن طرف یه درس رو به بالای 70 میرسونه و از اون یکی ضربه میبینه. شما یک نگاهی به بازه رتبه های 3000 تا 8000 هر منطقه بندازی معنی حرفی که الآن زدم رو کاملا درک میکنی.

این یک.

حالا بریم سروقت کسی که واقعا نیاز داره یه منبع قوی کار کنه
      ببینید کسی مثل استارتر که خیلی سبز رو تمام کرده (یا خواهد کرد) بهتره یک دور دیگه تستای خوشگل مارک دارش رو حل کنه. اگر مشکل خاصی داشت اول اون رو برطرف کنه. منظورم چیه؟ مثلا شما کل ریاضی رو از کتاب x بستی ولی هنوز داخل مبحثی مثل هندسه تحلیلی یا مثلثات یا ... لنگ میزنی و اگر میکرو آزمون بزنی درصدت بالای 50 نمیاد (حالا شاید داخل آزمون جامع این جور بهت القا شه که ریاضیت قویه ولی میکرو آزمون بهت هشدار میده که مبحث x هنوز مشکل داری) خب بهتره بری اول روی ضعف هات کار کنی چه میدونم طرح درس دبیری رو پیدا کنی بشینی دقیقا همون مباحثی که مشکل داشتی نگاه کنی تکلیفش رو انجام بدی و ... بعدا به فکر منبع دوم باش. اما کسی که واقعا چنین مشکلی نداره (که بعید میدونم چنین حالتی برای اکثر دانش آموزان پیش بیاد مگراینکه طرف زیر 500 کنکور باشه) در این صورت میتونه بره سراغ تستای آزمونای آزمایشی امسال و پارسال و .. (اولویت هم بخام بدم اول میگم برید تعاونی سنجش حل کنید بعدا گزینه دو و قلم چی و ...) می دونید چه بانک تستی میشه؟ آیا واقعا فکر می کنید می رسید کنار منبع دوم تون در طول سال همه این آزمونارو هم بزنید و تحلیل کنید؟ بابا بخدا که از هر 100 کنکوری یه نفرم وقت نمیکنه...پس اگر واقعا دنبال سوال جدید و قشنگ و چه میدونم سطح بالا و وقت گیر و فلانید بجای الاف کردن خودتون و پرداختن به منبعی که n سال پیش نوشته شده خب حمله کنید به آزمونای آزمایشی که همین دو هفته پیش سوالاش بازبینی شدن! شما یه بانک تست حداقل 100 هزار سوالی در اختیارته (داخل کانال ها ریخته، آزمونای آزمایشی هم که همین سایت کنکور هر هفته آپلود میکنه)

تا اینجا متن از 500 هزار کنکوری باید 499500 نفرشون ریخته باشن
      یعنی 500 نفر اول کشور باقی چیزی که میگمو بخونن
      این عزیزان دیگه میرن به فکر یه کنکوری مثل 1400 که رتبه یکش ریاضی زده بود 55 درصد فک کنم
      شما دوستان خوبم اگر واقعا دنبال تستای شبیه کنکور 1400عید و پی دردسر می گردید بهتره بجای پیچ و تاب دادن خودتون برید سراغ منابع سطح بالای ریاضی نظام قدیم. مثلا برید آیکیو نظام قدیم بزنید یا ...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 20 دی 1401 در ساعت 12:37

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون خیلی پیشنهاد خوبی بود
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      بله همین طوره تست های مارک دار رو چند بار زدم بنظرم برم سراغ آزمونها بهتره
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

دوست عزیز (خطاب به استارتر هم هست)

شما از کنکور 1400 فاکتور بگیر

برو کنکور های نظام جدید که برگزار شده رو دقیق آنالیز کن
      کنکور 98 ، 99 و 1401 داخل و خارج
      اگر بیشتر 10 سوال چالشی پیدا کردی (سوال چالشی=سخت با ایده کاملا جدید) اون وقت بیا تا بهت منبعی قوی تر و سخت تر از آیکیو معرفی کنم
      در واقع آیکیو خود کنکوره ، منبعی هست که اتفاقا بعنوان منبع اول به همه بچه های متوسط و قوی و حتی ضعیفی که در مفاهیم ابتدایی لنگ نمیزنن پیشنهاد میکنم حل کنن و مثلا یه بچه متوسط نره سر وقت کتابی مثل میکرو (حیدری) که 70 درصد سوالاتش آبکی و مناسب برای آمادگی کنکور های دهه 70 و 80 عه. یک خوبی که آیکیو داره درسنامه فوق العاده اش هست که من کمتر کتابی دیدم انقدر درسنامه اش کامل و حساب شده پیش بره یعنی شما وقتی درسنامه رو میخونی قشنگ آماده میشی برای کنکور برای تیپ سوالات معروف و تکراری که هر سال میاد. اینه که از نظر من هر مشاوری که به آیکیو برچسب منبع دوم زد شما از 280 کیلومتریش فرار کن. آیکیو میتونه منبع اول و آخر (برای بچه هایی که از ریاضی بیشتر از 60 الی 70 درصد نمیخوان) باشه فقط اون سری بچه هایی که فوق العاده ضعیفن یعنی جوری که طرف حتی در ضرب دو رقمی در دو رقمی هنوز میلنگه به نظرم آیکیو مناسبش نیست (که اونا هم نباید از میکرو یا منابع سطح خیلی پایین استارت بزنن چون تعداد تستاش جوریه که به منبع دوم که اتفاقا ضروریه برای درصد بالاتر نمی رسید اونا بهتره برن از یه منبع جمع و جور تر مثل منتشران که تعداد تست کمی داره و در عین حال تستاش در همون حد راهنمایی و کنکورای دهه 80 عه استارت خودشون بزنن و فوری فوتی بیان روی یه منبع قوی تر)

در واقع
      درصد 50 الی 60 الی 70 (بسته به کنکورش فرق داره مثلا 50 برای کنکوری مثل 99 و 60 تا 70 برای کنکوری مثل 1401 ولی در کل همین که گفتمه همیشه)
      همیشه رنج نرمال قبولی ها در درس ریاضی بوده مگر اینکه طرف یه درسش رو حسابی قهوه ای کرده باشه (مثلا فیزیک) و حالا با ریاضی بالا بخواد جبران شه.
      حالا برای رسیدن به این درصد شما هیچ نیازی به منبع سطح بالاتر و عجیب غریب نداری. درثانی کسی که هنوز درصداش متعادل نیست و مثلا زیست میزنه 30 درصد اصلا حق نداره برای اینکه درصد ریاضیش از 50 بره روی 80 بره سراغ منبع سطح بالا. اول باید بیاد درصد زیست شو درست کنه. فیزیک و شیمی هم. بعدا که سطحش در یک آزمون جامع (دقت کنید نگفتم میکرو آزمون گفتم جامع مشابه یا نزدیک کنکور) به بالای 50 در تمام دروس رسید حالا اجازه داره بیاد روی منابع سنگین وقت بگذاره. متاسفانه اکثر دانش آموزان جوگیرن طرف یه درس رو به بالای 70 میرسونه و از اون یکی ضربه میبینه. شما یک نگاهی به بازه رتبه های 3000 تا 8000 هر منطقه بندازی معنی حرفی که الآن زدم رو کاملا درک میکنی.

این یک.

حالا بریم سروقت کسی که واقعا نیاز داره یه منبع قوی کار کنه
      ببینید کسی مثل استارتر که خیلی سبز رو تمام کرده (یا خواهد کرد) بهتره یک دور دیگه تستای خوشگل مارک دارش رو حل کنه. اگر مشکل خاصی داشت اول اون رو برطرف کنه. منظورم چیه؟ مثلا شما کل ریاضی رو از کتاب x بستی ولی هنوز داخل مبحثی مثل هندسه تحلیلی یا مثلثات یا ... لنگ میزنی و اگر میکرو آزمون بزنی درصدت بالای 50 نمیاد (حالا شاید داخل آزمون جامع این جور بهت القا شه که ریاضیت قویه ولی میکرو آزمون بهت هشدار میده که مبحث x هنوز مشکل داری) خب بهتره بری اول روی ضعف هات کار کنی چه میدونم طرح درس دبیری رو پیدا کنی بشینی دقیقا همون مباحثی که مشکل داشتی نگاه کنی تکلیفش رو انجام بدی و ... بعدا به فکر منبع دوم باش. اما کسی که واقعا چنین مشکلی نداره (که بعید میدونم چنین حالتی برای اکثر دانش آموزان پیش بیاد مگراینکه طرف زیر 500 کنکور باشه) در این صورت میتونه بره سراغ تستای آزمونای آزمایشی امسال و پارسال و .. (اولویت هم بخام بدم اول میگم برید تعاونی سنجش حل کنید بعدا گزینه دو و قلم چی و ...) می دونید چه بانک تستی میشه؟ آیا واقعا فکر می کنید می رسید کنار منبع دوم تون در طول سال همه این آزمونارو هم بزنید و تحلیل کنید؟ بابا بخدا که از هر 100 کنکوری یه نفرم وقت نمیکنه...پس اگر واقعا دنبال سوال جدید و قشنگ و چه میدونم سطح بالا و وقت گیر و فلانید بجای الاف کردن خودتون و پرداختن به منبعی که n سال پیش نوشته شده خب حمله کنید به آزمونای آزمایشی که همین دو هفته پیش سوالاش بازبینی شدن! شما یه بانک تست حداقل 100 هزار سوالی در اختیارته (داخل کانال ها ریخته، آزمونای آزمایشی هم که همین سایت کنکور هر هفته آپلود میکنه)

تا اینجا متن از 500 هزار کنکوری باید 499500 نفرشون ریخته باشن
      یعنی 500 نفر اول کشور باقی چیزی که میگمو بخونن
      این عزیزان دیگه میرن به فکر یه کنکوری مثل 1400 که رتبه یکش ریاضی زده بود 55 درصد فک کنم
      شما دوستان خوبم اگر واقعا دنبال تستای شبیه کنکور 1400عید و پی دردسر می گردید بهتره بجای پیچ و تاب دادن خودتون برید سراغ منابع سطح بالای ریاضی نظام قدیم. مثلا برید آیکیو نظام قدیم بزنید یا ...
      میکرو جامع حیدری سوالات بنفشش خوبه و کلا تست هاش مثل خیلی سبز و مهروماه است چون من اون دو تا رو کار کردم حالا اینو که کار میکنم ایده های سوالاتش تکراریه برام.
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      میکرو جامع حیدری سوالات بنفشش خوبه و کلا تست هاش مثل خیلی سبز و مهروماه است چون من اون دو تا رو کار کردم حالا اینو که کار میکنم ایده های سوالاتش تکراریه برام.
      شما هرکول رو از کانال بهشت کتاب کنکور دانلود کن یه نگاه کن اگر همونی که میخوای نبود بیا اینجا باهم دنبال منبع میگردیم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

سلام من چون ریاضی نسبتا قویه و همه کتابای کمک درسی رو کار کردم نظرم اینجوریه

ایکیو سخت نیست ولی فوق العادست و به نظرم برای کنکور کافیه. حالا اگه خواستی خودتو برای سخت تر ها آماده کنی به ترتیب سطح:
      سه سطح سوالای دشوار ترش، ریاضی هرکول ، ریاضیات گلابی ، نردبام ، خوشخوان ، و در آخرین اگه کتابی در حد کنکور ۱۴۰۰ یا سخت تر میخواین به ترتیب سطح : ریاضیات تکمیلی ، سوالات قلمچی چند سال اخیر و سخت ترین حر ممکن سوالات نیترو تست جمع بندی مهر و ماه.

ولی خداییش وسواس نداشته باش کنکورهای اخیر جز این کنکور ۱۴۰۰ ریاضی چیزی نداشت

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن