خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به نظرتون عزیزی بهتره یا حیدری؟

سلام
      یازدهم تجربیم و نگاه که کردم حیدری مثل اینکه پایه و کنکور با هم تدریس می‌کنه
      و اینکه بنظرتون عزیزی(واسه ماز هست که کل پکیج همه دروس و آزمون هاشو میده) بگیرم یا حیدری(خیلی در جریان کلاساش نیستم)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عزیزی مازو نمیشناسم ولی من آریان گوش دادم خوب بود فقط به نظرم نیاز به پایه نسبتا خوبی داره و اینکه نباید فقط به روشای ایشون اتکا کنی. مخصوصا توی مثلثات و لگاریتم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من تدریس اریان حیدری رو ندیدم اما عزیزی ی مدت نگاه میکردم عالی بود و خوب اگر به گذشته برگردم و کلاس هاشو جدی میگرفتم شاید پشت کنکور نبودم
      تدریسش مفهومی و تستی بود و تقریبا روش هاش بدرد هر سوالی میخورن اما خوب من از تدریس آریان حیدری ندیدم و قضاوت نمیکنم اما چند نفر از دوستان دیدن میگفتن خیلی از روش هاش بدرد سوالات کنکور نمیخورن و فقط یک سری از سوالات رو میشه حل کرد و شومن هست... البته من تدریسش ندیدم نظری ندارم شاید اینطوری نباشه دوستان گارد نگیرن
      اما خوب خودت تحقیق کن کاری به تعداد شاگرد و معروفیت طرف نداشته باش ببین کی تدریسش مفهومی هست نه صرفا حفظی که فقط روش هاش بدرد حل کردن سوالات جزوه خودش باشه ریاضی درس حفظی نیست واقعا
      حالا آقای x خانم y باشه...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال دوتا جلسه از کلاسهای عزیزی رو دیدم ، به نظرم خیلی سبز چاپ جدیدش از هر دبیری بهتره ، بشین یه کتاب و تموم کن درگیر این چیزا نشو من فرست کلس پارسال عزیزی رو یادمه، می‌گفت که بعد از کلاس جزوه خودم رو حل کنید و از این حرفا ، به نظرم وقتی که فیلم دیدن و حل کردن جزوه ازت میگیره رو بزار رو همین خیلی سبز بیشتر نتیجه میگیری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonia_F نمایش پست ها
      سلام
      یازدهم تجربیم و نگاه که کردم حیدری مثل اینکه پایه و کنکور با هم تدریس می‌کنه
      و اینکه بنظرتون عزیزی(واسه ماز هست که کل پکیج همه دروس و آزمون هاشو میده) بگیرم یا حیدری(خیلی در جریان کلاساش نیستم)
      دوست عزیز
      اولا نیاز به پکیج خریدن نیست شما یه سر بری تلگرام میتونی کلاس تمام این عزیزان رو پیدا کنی ببینی.
      ثانیا بین دبیرایی که میگم چند ساعت تدریس بخشی که نمی فهمی و مشکل داری از هر کدوم نگاه کنن ببین با کدومش راحت تر کنار میای:
      ملاکپور (اگه دنبال یه معلمی که با جون و دل برات مایه بذاره و از صفر همه چی رو بگه)
      عباسپور (اگه دانش آموز بدکی نیستی و حوصله درسنامه های طولانی نداری و تشنه تست و مثال زیادی بهت توصیه میشه)
      کرمی (اگه دانش آموز زیر صفری و هنوز نمیدونی ریشه دوم 25 با جذر 25 چه فرقی داره برو سمتش برای سطح شما بهتره)
      عزیزی (اگه دانش آموزی هستی که حوصله کلاسای پونصد ساعته نداره و تدریس فشرده و کامل با مقدار مناسبی تست میخواد. اینجور بهت بگم که اگر از معین کرمی براکت بگیری از توش عزیزی در میاد)

یه 4 تا دبیر دیگم هستن (مثل: رفعتی،انصاری،مقدم، ثابتی) که اینام دبیرای خوبین اگر با هیچ کدوم از دبیرای بالا اوکی نشدی اینایی که تو پرانتز گفتم رو یه تست بزن ولی احتمالش کمه از لیست بالا بدت بیاد خیلی هم احتمالش کمه.

اینم بگم:
      ببین تمام اینایی که معرفی شون کردم میان تو کلاس یه سلام میدن شروع میکنن به درس دادن. هیچ کدوم دلقک بازی ندارن. هیچ کدوم نصف تایم کلاس شون روی هوا نیست. هیچ کدوم روش من در آوردی ندارن. عین آدم روش تشریحی رو میگن بعدا اگر جایی بتونی اون سوال رو از روش سریع تر ولی اصولی حل کنی هم بهت یاد میدن این یک.
      ثانیا شما خودتم باید عرق زیاد بریزی. تست زیاد بزنی . از هر فصل کمه کمش یه 200 300 تست لازمه تا آخرین جلسه کلاس مثلا آقای عزیزی که تموم شد بتونی ادعا کنی ریاضیت خوبه وگرنه مطمئن باش اون موقع به فکر دبیر ریاضی سال بعدتی.
      میخوام چی بگم؟
      ببین دوست گرام، کلاس رفتن و خرج کردن خیلی راحت تر از پر کردن حداقل 500 صفحه چرک نویس پر از عرق دست و کثیف پر از لایه های گرافنه. یعنی شما محاله دانش آموزی پیدا کنی که بین کلاس عمو ژنرال و خاله نرگس با حل یه مقدار شدیدا زیاد تست انتخاب شون خاله نرگس نباشه. چون اینا تصور میکنن رتبه ها و قبولی ها با گذاشتن عدد صفر تو گزینه ها رفتن جزو اون یک درصد برتر قبولی کنکور.
      پس از همین الآن اگر حس میکنی نمیرسی هم تا آخر سال n صد ساعت کلاس بری هم این مقدار تست بزنی تا مسلط شی قشنگ بشین حساب کتاب کن ببین چیکار میتونی کنی تا بازده بگیری. مثلا یه راهش اینه که فقط یسری از فصل ها رو با اینا آموزش ببینی و بقیه رو خودت بخونی (مثلا لگاریتم چه نیازی به کلاس داره؟ مجموعه و آمار و بقیه فصلایی که خودت اوکی باشی هم) خلاصه که چون زودتر میخوای شروع کنی تو خواب خوش نباش از همین الآن که وقت داری بحث رو جدی بگیر کاری نکن که سال دیگه وسط مهر یا این موقع باشه و هنوز بین ملاک و عزیزی تو شک و تردید باشی این یک.
      ثانیا از اون لحظه ای که مثلا آقای X رو انتخاب کردی تا آخرین جلسه ای که میاد هندسه رو درس بده درِ گوشاتو بگیر هرکی پشت سرش اومد بد بگه یا مثلا گفت فلانی بهتره بگو باشه و کار خودتو ادامه بده. یعنی مهم ترین مرحله تو انتخاب دبیر همینه که الان بهت گفتم اگه جدی نگیریش دی و بهمن سال دیگه بهت ثابت میشه چه اشتباهی کردی.

موفق باشی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دانش اموزشون بودم اقای عزیزی رو / بی حاشیه مفهمومی و فشرده و عالی/اریان خیلی باید اعصاب داشته باشی که من نداشتم ولی برای عزیزی شک نکن من خودم سال دومم پکیج ایکس و دی وی دی ایگرگ رو گرفتم ولی عزیزی عالی بود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معین کرمی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabranjbari نمایش پست ها
      معین کرمی
      تا این لحظه 4 تا پست گذاشتین که همشون در مورد یه معلم به خصوص بوده
      چرا یکم منطقی تر فیلم بازی نمیکنین؟
      مادرم رخت شسته بود آن روز
      کفتری روی بام خانه نشست
      از لب بام دیدمت، ناگاه
      پشت بام از کبوترم افتاد...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)