خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

Lightbulb برای خرید کارت ثبت نام آزمون سراسری 93 کلیک کنید

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در آزمون‌ سراسري‌ سال 93 براي‌ پذيرش دانشجو در دوره‌هاي‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالي، دانشگاه‌ پيام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ سال 1393 و همچنين متقاضيان تحصيل در آن دسته از كد رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي كه پذيرش در رشته هاي مذكور براساس آزمون صورت مي‌پذيرد، به صورت اینترنتی از 16 آذر آغاز می شود.

داوطلب‌ شركت‌ در آزمون‌ می تواند برای خريد كارت اعتباري ثبت‌نام با مراجعه به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور‌ به نشاني: www.sanjesh.org و پرداخت مبلغ 106 هزار ريال (10 هزار و 600 تومان) از طریق کارت های بانکی عضو شتاب یک کارت ثبت نام آزمون سراسري 93 را خریداری کنند.

داوطلبان علاقمند به گزينش در دانشگاه پيام نور و موسسات غيرانتفاعي در آزمون سراسري 93 نیز می توانند مبلغ 58 هزار ريال (5 هزار و 800 تومان) از همین طریق پرداخت کنند.

همچنین دیپلمه های سال 84 تا 92 نیز می توانند با مراجعه به سایت وزارت آموزش و پرورش http://dipcode.medu.ir براي دريافت كد سوابق تحصيلي (اطلاعات دانش‌آموزي براي داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصيلي، شامل ديپلمه‌هاي سال 1384 تاسال92 با عنوان رشته هاي تحصيلي رياضي فيزيك، علوم تجربي، ادبيات و علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) اقدام کنند.

هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون مي‌تواند متقاضي شركت در يكي از گروههاي آزمايشي پنج‌گانه شامل گروه آزمايشي يك (علوم رياضي و فني)، گروه آزمايشي 2 (علوم تجربي)، گروه آزمايشي 3 (علوم انساني)، گروه آزمايشي 4 (هنر) و گروه آزمايشي 5 (زبانهاي خارجي) شود.

چنانچه داوطلبي متقاضي ثبت‌نام در 2 و يا 3 گروه آزمايشي (باتوجه به توضيحات تبصره 3ذيل ) ‌باشد، لازم است به ازاي هر گروه آزمايشي مبلغ 106 هزار ريال ديگر نيز از همين طريق پرداخت و اطلاعات كارت اعتباري را دريافت دارد. داوطلب مي‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمايشي اصلي (علوم رياضي و فني يا علوم تجربي و يا علوم انساني) در گروه آزمايشي هنر و زبان خارجي نيز متقاضي شود اما هيچ داوطلبي نمي‌تواند بطور همزمان، در گروه‌هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني شركت کند.

در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندي به رشته‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي توضيحات لازم در دفترچه راهنماي شركت در آزمون و اطلاعيه‌هاي بعدي داده خواهد شد. ضوابط آزمون سراسري سال 1393 همانند ضوابط آزمون سال 1392 بوده و تغييري در آن ايجاد نخواهد شد.

متقاضياني كه از سال‌ تحصيلي‌ 64-1363 به‌ بعد، دو نوبت‌ در آزمون‌هاي‌ ورودي‌ (دوره‌هاي‌ روزانه‌) رشته‌هاي تحصيلي متمركز و يا نيمه‌متمركز پذيرفته‌ شده‌ باشند، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1393 را نخواهند داشت.

پذيرفته‌ شدگان‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1392 (اعم‌ از رشته‌هاي‌ متمركز و يا نيمه‌متمركز) حق ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1393 نخواهد داشت.

مطابق مصوبه اولين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو و در راستاي اجراي قانون سنجش و پذيرش دانشجو در دانشگاهها و مراكز آموزش عالي كشور (مصوب مجلس محترم شوراي اسلامي) سوابق تحصيلي موجود ( اعلام شده از وزارت آموزش وپرورش ) آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را طي سالهاي 84 تا 92 اخذ کرده اند و دروس امتحاني آنها بصورت نهايي و سراسري برگزار شده، مشمول اعمال سوابق تحصيلي هستند و سوابق تحصيلي تراز شده آنها به ميزان حداكثر 25 درصد تأثير قطعي در نمره كل نهايي آنان اعمال خواهد شد.

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 12 آذر 1392 در ساعت 12:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون

بله توی خود شهر تهران میخوام آزمون بدم

ویرایش توسط bahar@ : 12 آذر 1392 در ساعت 14:00

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله. تهران مرکزی. هست. اگه در خود تهران هستید.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خواستم 10600 بریزم که خطا داد
      ولی 10600 از حسابم کم شد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      من خواستم 10600 بریزم که خطا داد
      ولی 10600 از حسابم کم شد
      این بازی رو هم سر کارشناسی ارشدی ها هم درآورده بود ، ولی پولتون بازگشت داده میشه نگران نباشید

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کدوم بانک کمتر اشکال داره که با اون خرید کنیم...
      من برای آزاد+سراسری+غیرانتفاعی کلا یکدونه 10600 و یکی هم 5600 باید بخرم؟
      ممنونم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      ممنونم
      آزاد که فعلا نمیخواد تا تکلیفش مشخص بشه.فقط برای سراسری و احیانا غیرانتفاعی و پیام نور اگه بخوای.

چون حجم بالایی از داوطلبا برای خرید دارن اقدام میکنن , سرور درگاه بانک متعجب! شده و خطا میده.
      بهتره بذاری برای نیمه های شب که خلوت تر باشه و با خیال راحت خرید کنی.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم
      بله

من از پارسیان خریدم و مشکلی برام پیش نیومد

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله.ممنون.من یک بار خرید کردم که انجام نشد.البته پولش الان برگشت خورد.همون بهتر بگذارم برای 12 شب به بعد

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      H\ ...

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن