خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فقط اون هایی که میتونن راهنماییم کنن بیان

سلام من هدف اصلیم مبنای کنکور تیر بود خوب هیچی نگم براتون الان مامانم برداشته گفته باید دی رو خوب بدی و کلی تهدید و گفت یک درصد این احتمال رو بده اتفاقی بیوفته نتونی تیر اصلا سر جلسه بیای
      توقع دارن بتونم از پس کنکور بربیام درحدی همش بهم میگه مهم هارو داری میخونی پر سوال هارو میخونی
      استرس بدی تمامممم وجودم رو گرفته چون من نمیتونم ب خودم دروغ بگم
      میشه بهم بگین این 2 هفته چ چیز هایی بخونم حداقل بتونم 30 درصد بزنم که شاکی نشن از من
      شرایطم اینه
      زیست دهم نخونده 2 فصل دارم یکی از کلیه یکی از گیاهی
      زیست یازدهم انگاری نخوندم فقط اینا هارو خوندم :فصل یک و مقداری فصل 3 و 6 (چون ترکیبی بودن ی قسمت هایی بلدم نه همه)
      زیست 12 فصل 1،2،3 و یک جاهایی از 5،6
      شیمی خونده هام دهم فصل 1 و ی ذره فصل دو و دوازدهم فصل 2 مقداریش مسعله های شیمی مسلط نیستم
      فیزیک 10یک و نصف دو
      فیزیک 11 فصل 2 نصف
      فیزیک 12 دینامیک نصفش
      ریاضی تازه شروع کردم تابع!
      زمین تاحالا نخوندم

این هایی گفتم خوندم با تست بوده ولی مسلط نیستم هنوزززز انگار صفر صفرم ترکیبی بدن چ خاکی تو سرم بریزم
      میگم اینارو خوندم ولی هنوز خیلی از تست هارو نمیتونم بزنم یا بزنم زمان تست نیست
      از طرفی هم دفترچه ای کردن استرس منم خیلی بیشتر شد
      بگین 2 هفته چیکار کنمممم
      میدونم توی این دو هفته آدم معجزه نمیتونه بکنه منم توقع معجزه ندارم ولی بتونم حداقل ی درصدی بزنم نگن وای تو که هیچی نزدی
      اینقدر استرس خانوادم دارم استرس کنکور ندارم
      از خودم بدم میاد توی این مدت باید حداقل پایه 10 و نصف دوازده جمع میکردم توصیه آتون چیه
      حس میکنم حتی برای کنکور تیر هم عقب افتادم
      بچه ها من واقعا روح و روانم ریخته بهم اگر نتونم حداقل ی درصد قابل قبولی بیام خیلی برام بد میشه اینکه با خانوادم صحبت کنم و اینا بی فایدس
      ویرایش توسط 1402 : 15 دی 1401 در ساعت 00:26

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی جوابی نداده و منم خوب سالهاس از کنکورم گذشته تخصصی در این زمینه ندارم اما خوب میدونم استرس داری و منتظر جوابی
      معمولا مشخصه از کدوم قسمتا بیشتر سوال میاد تمرکزتو بذار رو خوندن و مرور اونها!خیلی زمان بذار تا مطلب رو کامل یاد بگیری اگر هم میبینی نمیتونی فقط اونایی که خوندیو مرور کن- شده تا زمان آزمون هر 2 روز یکبار مرورشون بکنی بکن میدونم با استرس بالا درس خوندن سخته و تمرکز نداری اما وقتی شروع کنی و یاد بگیری استرست کمتر میشه اعتماد بنفست هم میره بالا
      اگر بتونی این کار رو انجام بدی اینرو متوجه میشی که منی که تو 2 هفته تونستم مسلط بشم به اینا ببین اگر زمانم بیشتر باشه چیکارا میکردم

و در آخر اینکه تو برای خودت زندگی میکنی نه دیگران مهم اینه که خودت از نتیجه کارت البته به شکل منطقی راضی باشی نه دیگران

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بنظرم زیست دهم رو تکمیل کنید
      و به حذفیاتم یه نیم نگاهی داشته باشید با تست های کنکور
      و حداقل دوتا آزمون جامع تألیفی از کل سال دهم جمع بندی کنید .
      در درجه دوم اگه فرصت شد همون سه فصل اول دوازدهم رو مرور و به همین شکل جمع کنید اگر باز هم برای زیست وقت موند به هیچ عنوان مبحث جدید اضافه نکنید و فقط تسلط خودتون رو روی همون قسمت های مطالعه شده افزایش بدین .با تست و مرور .

توی کنکور هم باید گزینشی کار کنید و بگردید دنبال سوالات ساده
      و جواب مطمئن بدید اول سوالات تک گزینه ای بعد شمارشی چون قراره نیست به کل سوالات جواب بدید نباید ریسک کنید .

.....

برای شیمی فصل یک و دو دهم و یک یازدهم مطالب حفظی رو سعی کنید مسلط بشید فقط سوالات کنکور رو برای این فصول کار کنید و تحلیل کنید

از فصل دو دوازهم تعیین عدد اکسایش و مقایسه تفاوت های سلول های گالوانی و الکترولیتی جدول ،سری الکتروشیمی،و emf باید مسلط باشید در غیر اینصورت این فصلو حذف کنید و همون سه فصل اول رو کار کنید .

فیزیک
      یه نیم نگاهی به فصل چهار دهم داشته باشید تست های ضریب انبساط
      و دمای تعادل
      اما اگه حوصله مطلب جدید و زود بازده دارید
      فصل آخر سال دوازدهم رو حتما یه سر بزنید ...

برای ریاضی .آمار(واریانس انحراف معیار و ضریب تغیرات) ، الگو و دنباله ،محاسبات ساده سازی
      رادیکال ها ،تابع درجه دو دامنه و بدرد توابع ترکیب تابع . وارون تابع به ترتیب

در ضمن نگران نتیجه دی ماه نباشید و فقط جهت کسب تجربه بهش نگاه کنید اکثر داوطلبان برای کنکور تیر آماده میشن
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شروع کن دهم جمع کن درست خوب و نیم سال اول دوازدهم هم یه چیزایی بخون به حرف خانوادت هم گوش نده چون تا جوابش بیاد تو آماده شدی برای تیر الان هرچقدر تونستی بخون بعد دی دیگه برو سروقت نیم سال دوم و یازدهم
      بینش دهم و نیم سال دوازدهم هم کار می‌کنی سعی کن تا اوایل فروردین (آخر اسفند جمع کنی مطالب حداقل یه بار )چون خرداد نهایی داری وقت جمعبندی نداریم فروردین و اردیبهشت قشنگ تسلط پیدا می‌کنی با مرور و ترمیم اصلا استرس نداشته باش همه یه وضعیت داغونی داریم
      برای امام زمانمون چیکار کردیم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)