خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question منم میتونم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به شما عزیزای که این تاپیکو میخونید من متاهلم 23 سالمه و میخوام ازالان شروع کنم برای کنکور تیر تقریبا صفرم و معدلمم همچین تعریفی نداره 14!!!!!!!!!!!
      امااااا میخوام دنیام عوض شه ازه زن خونه دار دیپلم که هیچ افتخاری برای بچه هاش نداره{الان بچه ندارم بچه اینده} بشم خانوم داروساز ینی میشه ؟ بهم امید بدید راهنماییم کنید ن به همش احتیاج دارم
      و این که زیست ذبحی فیزیک یاری و شیمی پویان نظر و ریاضی ثابتی میخوام ببینم {موقاری ویدیو هاش قدیمیه دهمش بروز نیست}همین ایشالا سال بعد بیام بگم من خانوم دکتر شدمممممممم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام،والا مسیر پر فراز و نشیبیه،توصیم اینه بجای ناامیدی هی ازمون و خطا کن اگر پیشرفت موردنظرت رو نداشتی و روی یه روش اصرار نکن،ازمون هم حتما شرکت کن و اگه تونستی با برنامه ازمون پیش برو،درسنامه کتاب های کمک درسی رو هم یه نگاه بکن اگر برات کافی بود بنظرم لزوما نیاز به فیلم اموزشی دیدن نیست.موفق باشی
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تنها نیستی منم همسنتم دارم میخونم ‌. اگر تلاشگر باشی حتما موفق میشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهام نمایش پست ها
      سلام به شما عزیزای که این تاپیکو میخونید من متاهلم 23 سالمه و میخوام ازالان شروع کنم برای کنکور تیر تقریبا صفرم و معدلمم همچین تعریفی نداره 14!!!!!!!!!!!
      امااااا میخوام دنیام عوض شه ازه زن خونه دار دیپلم که هیچ افتخاری برای بچه هاش نداره{الان بچه ندارم بچه اینده} بشم خانوم داروساز ینی میشه ؟ بهم امید بدید راهنماییم کنید ن به همش احتیاج دارم
      و این که زیست ذبحی فیزیک یاری و شیمی پویان نظر و ریاضی ثابتی میخوام ببینم {موقاری ویدیو هاش قدیمیه دهمش بروز نیست}همین ایشالا سال بعد بیام بگم من خانوم دکتر شدمممممممم
      سلام به نظر منم درسایی که حس میکنی ضعیفی و با خوندن درست نمیشه فیلم ببین چون فیلم وقت زیادی میگیره و تسلط وقتی بدست میاد که تست زیاد بزنی اگه برای همه درسا فیلم ببینی وقت تست زدن کم میاد. روحیه داشته باش و امیدوار باش ولی باید قوی باشی و تمام تلاشتو انجام بدی چون رقابت زیاده. امیدوارم خبر قبولیتو بیای انجمن به ما بگی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آرزوی موفقیت و شادی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)