خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چندتا درس ترمیم کنم؟

سلام وقتتون بخیر، سوال من اینه که چندتا درسو ترمیم کنم؟
      معدل کتبی من ۱۸/۳۸ هست و ۴ تا از دروسم ۱۹ به بالا هست که خب ترمیم نیاز ندارن.
      میمونن ۶ درس دیگه که یکیشون ۱۸/۷۵ هست و اینو هم تصمیم گرفتم ترمیم نکنم
      از ۵ درس باقی مونده ۳ درس با نمره ۱۸/۲۵ و یک درس با نمره زیر ۱۸ رو میخوام ترمیم کنم و ایا اگر نمره ۱۹ به بالا در این امتحانات بیارم معدلم برای رشته های خوب قابل قبوله؟ معدلم حدودا بالای ۱۹ و زیر ۱۹/۵ میشه و نمیدونم که درس فارسی ک نمرش ۱۸ هست رو چیکار کنم چون اصلا مطالعه نکردم و فرصت مطالعه اش رو هم ندارم، ایا حتما لازمه که فارسی رو هم ترمیم کنم؟
      ذهنم خیلی درگیره لطفا اگر میتوتید کمک کنید
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ... ادبیات فارسی درس خیلی شیرینی هستش و خوندنش اصلا وقت و انرژی نمیگیره حتی اگه صفر مطلق باشین از فروردین ماه با روزی 2 ساعت تا خرداد به نمره بیست میرسین و ضمن اینکه مثلا زبان و عربی لازم نیست دهم و یازدهمش رو به عنوان پیش نیاز بخونید فقط باید کل آرایه های ادبی و دستور زبان هارو بلد باشید که کتاب های خیلیسبز هفت خوان میتونه کمکتون کنه....
      از طرف دیگه ظریب عمومی ها در نهایی خیلی زیاد هستش بخاطر حذفشون توی کنکور بین عمومی ها هم ادبیات بالاترین ضریب رو داره و در کل ادبیات نسبت به همه دروس نهایی (چه عمومی و چه اختصاصی) بالاترین ظریب رو داره و نیم نمره شمارو بین صد ها نفر جابه جا میکنه پس پیشنهاد من اینه حتما حتما ادبیات رو بخونید و نمرتون رو بالاتر ببرید
      یا حق

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن