خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question چطوری توی سر و صدا درس بخونیم ؟ چه راهی پیشنهاد میدید؟

ما خونمون جوریه که از ساعت ۶ که بیدار بشم (حالا بجز روزای مدرسه)، تا ساعت ۲ اینطوریا که همچی اوکیه .. البته جیغ و دادهایی از داداش کوچیکم میاد ولی میشه ساکتش کرد مشکل اینه که من پدرم خیلیی مهمان دعوت کردن و ... این چیزا رو دوست داره کلا رفت و آمد زیاد با مهمان رو دوست داره..یعنی اکثر شبا یا از خود عصر ما مهمون داریم .حالا بعضی وقت ها کمن بعضی وقتا خیلی زیاد مهمون میاد. روزای جمعه که پدرم سرکار نیست که از همون صبح امکان مهمان اومدن وجود داره.. که واقعا سر و صدای زیاد مهمونا خییلی اذیتم میکنه خیلییی زیاد. از یه طرف هم نمیتونم به راحتی برم بیرون از اتاق حالا برای استراحتی چیزی چون مهمون هست. وقتایی هم که بابام برمیگرده خونه از کارش، صدای گوشیش رو زیاد میکنه و منم که بهش میگم کمش کنه، میگه وقتایی که من نیستم درست رو بخون و کاملش کن(با اینکه واقعا امکانش نیست) . خلاصه که منم و کلی مشکل سر و صدا و واقعا خییلی دارم اذیت میشم اصلا موقع درس تمرکز ندارم با این اوضاع .. پیشنهادی چیزی دارین؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeyy07 نمایش پست ها
      ما خونمون جوریه که از ساعت ۶ که بیدار بشم (حالا بجز روزای مدرسه)، تا ساعت ۲ اینطوریا که همچی اوکیه .. البته جیغ و دادهایی از داداش کوچیکم میاد ولی میشه ساکتش کرد مشکل اینه که من پدرم خیلیی مهمان دعوت کردن و ... این چیزا رو دوست داره کلا رفت و آمد زیاد با مهمان رو دوست داره..یعنی اکثر شبا یا از خود عصر ما مهمون داریم .حالا بعضی وقت ها کمن بعضی وقتا خیلی زیاد مهمون میاد. روزای جمعه که پدرم سرکار نیست که از همون صبح امکان مهمان اومدن وجود داره.. که واقعا سر و صدای زیاد مهمونا خییلی اذیتم میکنه خیلییی زیاد. از یه طرف هم نمیتونم به راحتی برم بیرون از اتاق حالا برای استراحتی چیزی چون مهمون هست. وقتایی هم که بابام برمیگرده خونه از کارش، صدای گوشیش رو زیاد میکنه و منم که بهش میگم کمش کنه، میگه وقتایی که من نیستم درست رو بخون و کاملش کن(با اینکه واقعا امکانش نیست) . خلاصه که منم و کلی مشکل سر و صدا و واقعا خییلی دارم اذیت میشم اصلا موقع درس تمرکز ندارم با این اوضاع .. پیشنهادی چیزی دارین؟
      سلام دوست عزیز. منم مشکل سروصدا رو دارم که میتونیم بریم کتابخونه با اینکه کتابخونه دو کوچه بالاتر از ما هست ولی به شخصه خوشم نمیاد پس به جاش یکی از ویدیو های study with me رو که صدای بکگراند بارون داره رو از یوتیوب دانلود کردم با هندزفری گوش میدم هم باعث تمرکز میشه هم متوجه صدای اطراف نمیشم. شما میتونی همین کارو انجام بدی یا صدا های وایت نویز دانلود کنی گوش کنی. گوش گیر هم میتونی بخری که من همون صدای بارون رو ترجیح میدم به بقیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب نام خدا
      راهکار همیناییه ک کاربر بالایی گف
      تامام

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ترکیب این گوش گیر کوچولوها و گوش گیر صنعتی برا من جوابه
      یعنی وقتی دوتاشونم باهم استفاده میکنم جلوی ۹۹٪ صداهارو میگیرن
      اوایل شاید یکم اذیت کننده به نظر برسه از بابت فشاری که وارد میکنه به سر ولی بعد چن روز کاملا عادت میکنی
      img_20221230_230534.jpg
      موفق باشی
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط felfel rize نمایش پست ها
      سلام
      ترکیب این گوش گیر کوچولوها و گوش گیر صنعتی برا من جوابه
      یعنی وقتی دوتاشونم باهم استفاده میکنم جلوی ۹۹٪ صداهارو میگیرن
      اوایل شاید یکم اذیت کننده به نظر برسه از بابت فشاری که وارد میکنه به سر ولی بعد چن روز کاملا عادت میکنی
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20221230_230534.jpg
مشاهده: 146
حجم: 117.6 کیلو بایت
      موفق باشی
      من همه ی راه هارو رفتم . این ترکیب بهترینه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #6
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeyy07 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر

ببینید از تجهیزات پزشکی برید گوش گیر بخرین

یه چیز کوچولو و نرمه

وقتی بزارید تو گوشتون بمب هسته ای هم بترکه صداش نمیاد

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من همه ی راه هارو رفتم . این ترکیب بهترینه
      چه خوب !
      من گاهی اینقدر سکوته و جز صدای خودم صدایی نیست که یهو وسط درس خوندن ترس میاد سراغم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Star shining نمایش پست ها
      چه خوب !
      من گاهی اینقدر سکوته و جز صدای خودم صدایی نیست که یهو وسط درس خوندن ترس میاد سراغم
      حسودیم شد
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      همونطور که دوستان بالاتر گفتن ، استفاده از گوش گیر بهترین راهکاره ، گوش دادن به موزیک بی کلام هم خوبه اما ب نظرم بهتره با هدفون گوش بدید جای هندزفری چون آسیب کمتری به گوش میرسونه

رفتن به کتابخونه هم اگه براتون مقدوره خیلی مفیده

ضمنا دقت داشته باشید هر نیم ساعت یا یک تایم مشخص گوش گیر رو بردارین که گوشتون عفونت و ... نکنه و از نظر بهداشتی در دراز مدت رعایت کنید.

10. Top | #10
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. منم مشکل سروصدا رو دارم که میتونیم بریم کتابخونه با اینکه کتابخونه دو کوچه بالاتر از ما هست ولی به شخصه خوشم نمیاد پس به جاش یکی از ویدیو های study with me رو که صدای بکگراند بارون داره رو از یوتیوب دانلود کردم با هندزفری گوش میدم هم باعث تمرکز میشه هم متوجه صدای اطراف نمیشم. شما میتونی همین کارو انجام بدی یا صدا های وایت نویز دانلود کنی گوش کنی. گوش گیر هم میتونی بخری که من همون صدای بارون رو ترجیح میدم به بقیه
      مرسیییی

دیدمش
      ? Happy or sad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن