خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 206
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      6
      .

2. Top | #92
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      7:00

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها یه چالش میزارم من چالشم اینه تا ۳۰ روز محکم و بلند حرف میزنم و روابط اجتماعیمو قوی می‌کنم تا ۳۰ روز ورزش می‌کنم خاصیت اینه بعد از ۳۰ روز یه حس خوب بهم دست میده فقط زنده نیستم بلکه زندگی میکنم اگه پایه اید تا ۳۰ روز بریم جلو بیاین من امروزمون رفتم ورزش کردم بیرون رفتم با بقیه صحبت کردم درسامو خوندم پس

# روز اول

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها به خودتون اعتماد کنین اعتماد به نفس داشته باشین بدونید شنا هم زیبا هم توانا هستید و میتونید هر کاری بکنید شما عالی هستید

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها ماجرا این چالش اینه که من قبلا افسرده بودم الان یه روزه شروع به تغییر زندگیم کردم من می‌خواهم به همینی که هستم بنازم و برم جلو نمی‌خواهم تو خونه باشم میخواهم کارامو بکنم و خودمو بندازم تو جمع با همه بگم و بخندم و دوست پیدا کنم و ۴ سال دوره دانشجوییم با موفقیت بگذرونم و بعدشم بشم یه ادد تخصصی جراح نباید افسرده و نگران باشم

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ساعت بیداری ۶ 1679431286070199942353964335365.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1679431286070199942353964335365.jpg
مشاهده: 83
حجم: 91.8 کیلو بایت

دوستان من آدم خجالتی هستم و سه ماهه دارم حرف زدن تمرین می‌کنم هر روز فکر میکنم چطور خودمو تغییر بدهم و فکر می‌کنم تا الان خیلی بهتر و پررو تر شدم چون فکر میکنم روابط اجتماعی خیلی برای موفقیت خوبه شما با روابط اجتماعی میتونید بهتر زندگی کنید مثلا من خودم تا زمانی که حرف نمیزدم نمیدونستم چی تو جامعه میگذره ولی وقتی خوش صحبت تر شدم دوست پیدا کردم ایده هایی برای زندگیم پیدا کردم و تا همین چند مدت پیش کار دانشجویی پیدا کردم بنابراین من می‌خواهم پیش شما قول بدهم تا سال دیگه همین موقع تو این تاپیک میمونم و هر روز گزارش کار میفرستم می‌خواهم دانشجوی موفقی باشم برای آیندم پس انداز کنم و کارمو خوب یاد بگیرم و شاد زندگی کنم مرسی از اینکه تو یک مسیر با من هستین هدف همه ما موفقیته هدفمون اینه که یک روز به خودمون ببالیم و مایع سرافرازی برای خودمون بشیم من که زمانی از جامعه طرد میکردم خودمو الان دارم خودمو تو اجتماع راه می‌دهم و با برنامه ۴ سال دیگه همه دوست دارن بیان طرف من و جذبم بشن درحالی که الان هیچکس دوست نداره به طرف من بیاد و حتی باهام صحبت کنه پس وقتی خسته میشین به اون لحظه ای فکر کنین که براش تلاش میکنین اما رویا پردازی نکنین که اتلاف وقته

#روز اول

8. Top | #98
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر روز بنویسید چی میخواهید من هر روز می‌نویسم که میخواهم یک دانشجو موفق بشم و هر شب برنامه فراموش می‌نویسم تحت هر شرایطی یه چک لیست بنویسید

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احساس میکنم امروز یه جای کار ساعتا میلنگه :/
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hls141516 نمایش پست ها
      احساس میکنم امروز یه جای کار ساعتا میلنگه :/
      کاملا درست حس می‌کنی

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه این مهمون ها نمیزارند طبق ساعت بخوابیم که طبق ساعت هم بلند بشیم
      ساعت بیداری: 7

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      16795137507464557544862689858943.jpg سلام دوستان من امروز هر
      به خودتون اعتماد کنید ، چون روزی که به خواستتون و نتیجه تلاشتون برسین همه بهتون افتخار میکنن ، بقیه ممکنه بگن طرف چرا انقد تلاش میکنه در حالی. که بقیه براشون تفریح شیرین و نشاط اوره برای ما تفریح کردن نشاط آور نیست آخه همزمان با تفریح کردن احساس اتلاف وقت میکنیم همزمان با اهنگ گوش دادن یا فیلم دیدن یا بیرون رفتن و این اصلا حس درونی نیست که ما می‌خواهیم اما زمانی که تلاش می‌کنیم و به نتیجش می‌رسیم این شیرین ترین حسیه که خواهیم داشت و همه اینکه چرا ما تلاش می‌کنیم هم همینه دلیلش ، دلیلش اینه که رسیدن به هدفمون برامون نشاط اوره ، پس بیاید تلاش کنیم

14. Top | #104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی یادم رفتن بیداری ۸

15. Top | #105
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن