خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ثبت نام من در ترمیم معدل ثبت نشده . چکار کنم

سلام لطفا هر کس می تونه منو راهنمایی کنه<br>من حدودا یه هفته پبش رفتم برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کردم ولی دیشب متوجه شدم که ثبت نام من ثبت نشده من هم شماره ی مسئول این کارا رو گیر آوردم و با اون تماس گرفتم و اونم گفت که هر کار کرده سامانه منو&nbsp;ثبت نام نمیکنه و گفت باز هم سعی خودشو میکنه و با توجه به اینکه فردا اولین امتحان ترمیم معدل هست به شدت به هم ریختم به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه در ضمن من نظام قدیم بودم و به تازگی دفترچه اعزام به خدمت پست کردم<br>لطفا هر کس میتونه به من کمک کنه

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خیار شور نمایش پست ها
      سلام لطفا هر کس می تونه منو راهنمایی کنه<br>من حدودا یه هفته پبش رفتم برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کردم ولی دیشب متوجه شدم که ثبت نام من ثبت نشده من هم شماره ی مسئول این کارا رو گیر آوردم و با اون تماس گرفتم و اونم گفت که هر کار کرده سامانه منو&nbsp;ثبت نام نمیکنه و گفت باز هم سعی خودشو میکنه و با توجه به اینکه فردا اولین امتحان ترمیم معدل هست به شدت به هم ریختم به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه در ضمن من نظام قدیم بودم و به تازگی دفترچه اعزام به خدمت پست کردم<br>لطفا هر کس میتونه به من کمک کنه
      بهتره ی سر ب مرکز امتحانات آموزش پرورش بزنید اونا حتما میتونن کمکتون کنن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولا من یکی که چیزی تو این مورد نمیتونم بهت بگم دوست عزیز اما انشاالله درست میشه
      توکل کن بخدا
      .
      .
      واقعا از بیکفایتیه یه سریا ادم گریش میگیره خصوصا تو سال کنکور
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به آموزش و پرورش مراجعه کنید... اگه نشد برای خرداد اقدام کنید...
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز میفهمم چقدر در فشار هستید . با خوندن نوشته هاتون اصلا حال منم یک لحظه گرفته شد و بهم استرس وارد شد .
      به این فکر کنید که چقدر خوب شد که حالا متوجه مشکل میشد و نمی‌مونه برای خرداد هم ترمیم و هم کنکورتون. بعدش هم اینکه زمانی که کاری از دستتون بر نمیاد اون اتفاق رو بپذیرید و باور کنید که حتما حکمتی داره و خدا رو چه دیدی اصلا شاید اینجوری به نفعمه و ...
      اکهارت توله یک جمله فوق العاده داره که من زدم روی کمدم و الان یادش افتادم «هر آنچه در لحظه حال وجود دارد را جوری بپذیر که گویی آن را انتخاب کرده ای »
      امیدوارم موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال داشتم افرادی که ترمیم معدل شرکت کردن براشون تو سامانه پادا اسم نویسی کردن یا نه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واس منم اینجوری شده بود مسئول ثبت نامش گفت برو درست میکنم گفتم همین الان درست کن مدیر اومد به صد نفر زنگ زد گفت درست شده بدون تا فردا رفتم اداره کل آموزش پرورش و آموزش پرورش منطقه که گفت درست شده باید دوباره تو سامانه پادا ثبت نامت کنن بعد ثبت نام میشی
      مشکل تو میدونی چی بود گفتی ثبت نام کن اونا گفتن باشه رفتی خونه
      من موندم گفتم همین الان ثبت نام کن پرینت انتخاب واحدمم بده
      حتی روزی ک کارت ها اومده بود هم من رفتم فارسی حذف کردم با اینکه هرجوری حساب کنی بعده کارت سایت ها بستست
      تو کار های اداری فقط باید جدیت داشته باشی و آویزون بازی دراری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ولی من جای تو بودم از خدام بود ک بذارم واس خرداد
      اول ۱۰ تا درس تجربی نوشتم بعد کم کم حذف کردم الان ۶ تا میدم ۴ تا خرداد
      پس خیالت راحت بذار خرداد چون ۴ تا درس تو کنکور میاد
      میمونه عمومی ک باید توی ۲۴ ۲۵ هفته تقسیم کنی روزی ی ساعت بخونی تمومه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من دیپلم تجربی 88 گرفتم و پیش دانشگاهی 89
      تو ایین نامه دیدم نوشته اونایی که پیش رو قبل 91 گرفتن باید ایجاد سابقه تحصیلی کنن
      یعنی من فقط باید اون چهار درس فارسی و عربی و زیست و فیزیک رو ایجاد سابقه کنم یا اینکه برای درس هایی مثل اجتماعی و سلامت هم ایجاد سابقه کنم ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      واس منم اینجوری شده بود مسئول ثبت نامش گفت برو درست میکنم گفتم همین الان درست کن مدیر اومد به صد نفر زنگ زد گفت درست شده بدون تا فردا رفتم اداره کل آموزش پرورش و آموزش پرورش منطقه که گفت درست شده باید دوباره تو سامانه پادا ثبت نامت کنن بعد ثبت نام میشی
      مشکل تو میدونی چی بود گفتی ثبت نام کن اونا گفتن باشه رفتی خونه
      من موندم گفتم همین الان ثبت نام کن پرینت انتخاب واحدمم بده
      حتی روزی ک کارت ها اومده بود هم من رفتم فارسی حذف کردم با اینکه هرجوری حساب کنی بعده کارت سایت ها بستست
      تو کار های اداری فقط باید جدیت داشته باشی و آویزون بازی دراری
      سلام داداش

حال کردن با سمج بودنت .... کلا واسه اداره های ایران همین جوری باید باشی تا کارت راه بیفته .... نمیدونم چجوری بعضی از این کارمندا با این کم کاری که می کنن پول خودشون رو که حلال می دونن هیچ ، پرتوقع هم تشریف دارن و انتظار افزایش حقوق های اونچنانی دارن ( طفلکی کارگر جماعت .....کارگری که حقوقشو یه صاحب کار میده اگر مثل بعضی از این کارمندا بخواد کم کاری کنه ، به یه هفته نکشیده ، عذرش رو میخوان !!! این هم از عوارض نظام کارمندی ما هست !!!)

بماند ....

یه سوال داشتم .... کی رفتی واسه گرفتن کارت ورود به جلسه ی آزمون ؟؟؟؟ یعنی دقیقا چندم ؟؟؟؟ چون آخه گفتی ازت قبول کردن که یه درس رو حذف کنی ... !!!

در صورتی که من چند روز قبل که رفتم و خواستم یه درس رو حذف کنم ازم قبول نکرد .... !!!

ممنون ازت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

سلام داداش

حال کردن با سمج بودنت .... کلا واسه اداره های ایران همین جوری باید باشی تا کارت راه بیفته .... نمیدونم چجوری بعضی از این کارمندا با این کم کاری که می کنن پول خودشون رو که حلال می دونن هیچ ، پرتوقع هم تشریف دارن و انتظار افزایش حقوق های اونچنانی دارن ( طفلکی کارگر جماعت .....کارگری که حقوقشو یه صاحب کار میده اگر مثل بعضی از این کارمندا بخواد کم کاری کنه ، به یه هفته نکشیده ، عذرش رو میخوان !!! این هم از عوارض نظام کارمندی ما هست !!!)

بماند ....

یه سوال داشتم .... کی رفتی واسه گرفتن کارت ورود به جلسه ی آزمون ؟؟؟؟ یعنی دقیقا چندم ؟؟؟؟ چون آخه گفتی ازت قبول کردن که یه درس رو حذف کنی ... !!!

در صورتی که من چند روز قبل که رفتم و خواستم یه درس رو حذف کنم ازم قبول نکرد .... !!!

ممنون ازت
      من چون یبار ثبت نام کردم حذف کردم باز ثبت نام کردم کارتم ۳۰ آذر اومد ولی فارسی خواستم حذف کنم هیچ جوره نمیشه ولی مدیرش واقعا مرد بود زنگ زد آموزش پرورش منطقه به مسئولش گفت حالا این یه دفرو لطف کنین قبول کرد
      گفتم سر اینکه مشکل خورده بود ثبت نامم به صد نفر زنگ زد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد اینکه اول گفتم اگ غیبت کنم چی میشه گفت چرا غیبت حذف میکنیم به مسئولش گفت حذف کن گفت الان نمیشه مدیره ک واقعا دمش گرم گفت چرا نمیشه فقط مسئول آموزش پرورش منطقه ( حالا من تهرانم منطقه ) باید اوکی بده کلی خودش زنگ زد ک شد
      کلا تو کار اداری باید سمج بود چون خیلی کم پیش میاد ک کسی مثل این مدیره باشه واقعا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      بعد اینکه اول گفتم اگ غیبت کنم چی میشه گفت چرا غیبت حذف میکنیم به مسئولش گفت حذف کن گفت الان نمیشه مدیره ک واقعا دمش گرم گفت چرا نمیشه فقط مسئول آموزش پرورش منطقه ( حالا من تهرانم منطقه ) باید اوکی بده کلی خودش زنگ زد ک شد
      کلا تو کار اداری باید سمج بود چون خیلی کم پیش میاد ک کسی مثل این مدیره باشه واقعا
      خوشحالم که کارت راه افتاد ....

قبل از آخر آذر رفتم واسه حذف یکی از دروس ، قبول نکرد و گفت که سامانه بسته شده ...

راستی یه سوال .... > ما این جا مدرسه بزرگسالانمون فقط بعد از ظهر ها باز هستن ... !!!

یعنی فرضا اگر مدیر مدرسه هم بخواد به جایی زنگ بزنه اون موقع بعد از ظهر دیگه اداره ای باز نیست !!!

مدرسه بزرگسالان منطقه شما چطوره ؟؟؟ صرفا بعد از ظهر ها دایر هست یا اینکه صبح ها هم بازن ؟

راستی اگر سر یکی از آزمون های ترمیم غایب کنیم چی میشه ؟؟؟؟ امکانش هست که اون درس رو واسه خرداد ماه بگیریم ؟؟؟

گمون کنم داخل اون مصوبه گفته شده بود که امکان حذف اون درسی که غایب بودیم هست و میشه واسه خرداد ماه اونو دوباره امتحان داد... درسته ؟؟؟
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 03 دی 1401 در ساعت 04:54

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

خوشحالم که کارت راه افتاد ....

قبل از آخر آذر رفتم واسه حذف یکی از دروس ، قبول نکرد و گفت که سامانه بسته شده ...

راستی یه سوال .... > ما این جا مدرسه بزرگسالانمون فقط بعد از ظهر ها باز هستن ... !!!

یعنی فرضا اگر مدیر مدرسه هم بخواد به جایی زنگ بزنه اون موقع بعد از ظهر دیگه اداره ای باز نیست !!!

مدرسه بزرگسالان منطقه شما چطوره ؟؟؟ صرفا بعد از ظهر ها دایر هست یا اینکه صبح ها هم بازن ؟

راستی اگر سر یکی از آزمون های ترمیم غایب کنیم چی میشه ؟؟؟؟ امکانش هست که اون درس رو واسه خرداد ماه بگیریم ؟؟؟

گمون کنم داخل اون مصوبه گفته شده بود که امکان حذف اون درسی که غایب بودیم هست و میشه واسه خرداد ماه اونو دوباره امتحان داد... درسته ؟؟؟
      همشون بعد از ظهرا باز هستن فقط. نگران نباش به موبایل طرف زنگ میزنن اگر جایی لازم بشه شمارش دارن
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن