خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاور نداشتن بهتر از مشاور بد داشتنه!

سلام
      من درگیر ی مشاور بد شدم راسته میگن مشاور نداشتن بهتر از مشاور بد داشتنه واقعا خوب واقعا نصیب ی مشاور پولکی شدم از اونا که سرش خیلی شلوغ بود من بهش پیام میدادم چند روز بعدش جوابم میداد (خودشون مدرسه غیر انتفاعی داشتن و معلم هم بودن)
      بهم ی برنامه هایی دادن ایشون خودم بهتر میتونستم بنویسم هنوز اون برنامه ریزی رایگان های مسخره اینستا بهتر بود، پیگیری نمیکردن تماس نمیگرفتن نهایتا ایشون باهاشون 3 ماه مشاوره بودم، 3 تا برنامه داد
      آخرش هم به لطف دوستان انجمن تصمیم گرفتم پولم نندازم اشغالی پول مشاورش هم خیلی زیاد بود خیر سرش... دوستمم حتی با ایشون بود ناراضی بودن بگذریم
      حتی بهش الکی پیام دادم بخاطر مشکلات مالی نمیتونم باهاتون کار کنم موفق باشید سین زد جواب نداد!! نمیدونم اینقدر هم پول داره که پول مشاوره من به چشمش نمیومد...
      حالا ایشون اصرار بیا تمام کلاس هارو ثبت نام کن عالی هستن و اینا تو بدون کلاس نمیتونی بخونی (برای یک ریاضی فیزیک و بعضی مباحث رفع اشکال شیمی بله ولی کلا نمیخاستم)مثلا میگفتن قبولی 2 رقمی هم داشتن! ولی من بنظرم بیشتر دروغ بوده و اگرم داشتن تلاش دانش آموز بوده برنامه اش افتضاححححح اگر بلد بودم می‌فرستادم عکسشو
      بعد بگذریم خانوادم میگفتن برو برو برو من میگفتم بابا وقت گیره و خلاصه به حرفش گوش دادم
      شیمی فرزانه حضوری! ولی بنظرم خیلی از نکات نمی‌گفت استاد و اینکه همش میگفت جزوم جزوم تست نزنین! تست میزنم میبینم خیلی از مطالب رو نگفته اصلا
      فیزیک براتی بود. راضی هستم ازشون خدایی
      زیستم عالی بود ریاضی جالب نیست خیلی اونی میخام باشه که فکر پول نباشه
      مجبورم ادامه بدم چون پول پرداخت کردمد
      و گفته بود تمام منابع میکرو گاج نقره ای تک پایه بگیر بجز خیلی سبز من احمق هم گوش کردم یکی گفت اصلا منابع خوبی نیستن
      خودم دارم برای خودم برنامه میریزم
      خیلی دارم غصه میخورم ضرر مالی بدرک و آینده ام چی؟ خیلی منابع بدی هستن برای منبع اول؟ نمیتونم به خانوادم بگم وای اینا بدرد نمیخوره یکی دیگه بخرین خوب نمیتونن توی این گرونی خلاصه از غصه دق دارم میکنم ی سری ها میگن منابع خوبین ی سری ها میگن افتضاح
      نظرتون چیه خیلی بدن؟
      دوم من شهریه کلاس هارو دادم و پس نمیگیرن صحبت کردم چیکار کنم

2. Top | #2
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام
      من درگیر ی مشاور بد شدم راسته میگن مشاور نداشتن بهتر از مشاور بد داشتنه واقعا خوب واقعا نصیب ی مشاور پولکی شدم از اونا که سرش خیلی شلوغ بود من بهش پیام میدادم چند روز بعدش جوابم میداد (خودشون مدرسه غیر انتفاعی داشتن و معلم هم بودن)
      بهم ی برنامه هایی دادن ایشون خودم بهتر میتونستم بنویسم هنوز اون برنامه ریزی رایگان های مسخره اینستا بهتر بود، پیگیری نمیکردن تماس نمیگرفتن نهایتا ایشون باهاشون 3 ماه مشاوره بودم، 3 تا برنامه داد
      آخرش هم به لطف دوستان انجمن تصمیم گرفتم پولم نندازم اشغالی پول مشاورش هم خیلی زیاد بود خیر سرش... دوستمم حتی با ایشون بود ناراضی بودن بگذریم
      حتی بهش الکی پیام دادم بخاطر مشکلات مالی نمیتونم باهاتون کار کنم موفق باشید سین زد جواب نداد!! نمیدونم اینقدر هم پول داره که پول مشاوره من به چشمش نمیومد...
      حالا ایشون اصرار بیا تمام کلاس هارو ثبت نام کن عالی هستن و اینا تو بدون کلاس نمیتونی بخونی (برای یک ریاضی فیزیک و بعضی مباحث رفع اشکال شیمی بله ولی کلا نمیخاستم)مثلا میگفتن قبولی 2 رقمی هم داشتن! ولی من بنظرم بیشتر دروغ بوده و اگرم داشتن تلاش دانش آموز بوده برنامه اش افتضاححححح اگر بلد بودم می‌فرستادم عکسشو
      بعد بگذریم خانوادم میگفتن برو برو برو من میگفتم بابا وقت گیره و خلاصه به حرفش گوش دادم
      شیمی فرزانه حضوری! ولی بنظرم خیلی از نکات نمی‌گفت استاد و اینکه همش میگفت جزوم جزوم تست نزنین! تست میزنم میبینم خیلی از مطالب رو نگفته اصلا
      فیزیک براتی بود. راضی هستم ازشون خدایی
      زیستم عالی بود ریاضی جالب نیست خیلی اونی میخام باشه که فکر پول نباشه
      مجبورم ادامه بدم چون پول پرداخت کردمد
      و گفته بود تمام منابع میکرو گاج نقره ای تک پایه بگیر بجز خیلی سبز من احمق هم گوش کردم یکی گفت اصلا منابع خوبی نیستن
      خودم دارم برای خودم برنامه میریزم
      خیلی دارم غصه میخورم ضرر مالی بدرک و آینده ام چی؟ خیلی منابع بدی هستن برای منبع اول؟ نمیتونم به خانوادم بگم وای اینا بدرد نمیخوره یکی دیگه بخرین خوب نمیتونن توی این گرونی خلاصه از غصه دق دارم میکنم ی سری ها میگن منابع خوبین ی سری ها میگن افتضاح
      نظرتون چیه؟
      بزارش کنار این ادمو

بخون و تست بزن و مرور کن

خودت شخصی سازی شده برنامه بریزی بهترین نتیجه رو میتونی بگیری

اینا دلسوز اگه بودن دلسوزانه کمک میکردن نه پول پارو کنن

بابا بچه کنکور داره هااااا

مسخره ی شما نیس که گولشون میزنین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      بزارش کنار این ادمو

بخون و تست بزن و مرور کن

خودت شخصی سازی شده برنامه بریزی بهترین نتیجه رو میتونی بگیری

اینا دلسوز اگه بودن دلسوزانه کمک میکردن نه پول پارو کنن

بابا بچه کنکور داره هااااا

مسخره ی شما نیس که گولشون میزنین
      این آدم رو من گذاشتمش کنار جریان ثبت نام کلاس ها و منابع مال 1 ماه پیشن الانم خودم دارم برنامه ریزی میکنم...
      با اینکه اجتماع نبودم ولی بدم میاد یکی منو خر فرض کنه ازم سو استفاده کنه نفرینش نمیکنم ولی خیلی آسیب مالی بهم رسوند فقط امیدوارم بچه دیگه ای پیشش مشاوره رفته آسیب نخوره

نظرتون درباره منابع چین خیلی بدن؟

4. Top | #4
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      این آدم رو من گذاشتمش کنار جریان ثبت نام کلاس ها و منابع مال 1 ماه پیشن الانم خودم دارم برنامه ریزی میکنم...
      با اینکه اجتماع نبودم ولی بدم میاد یکی منو خر فرض کنه ازم سو استفاده کنه نفرینش نمیکنم ولی خیلی آسیب مالی بهم رسوند فقط امیدوارم بچه دیگه ای پیشش مشاوره رفته آسیب نخوره

نظرتون درباره منابع چین خیلی بدن؟
      ببینید منابعی که گفتین بد نیستن اما شما اول باید ببینید سطحتون چیه

مطابق با سطحتون برین بالا

یعنی از سطح خودتون شروع کنید و وقتی تقویت شدین برید سطح بالاتر که تقویت شین

سطحتون چطوره شما

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید منابعی که گفتین بد نیستن اما شما اول باید ببینید سطحتون چیه

مطابق با سطحتون برین بالا

یعنی از سطح خودتون شروع کنید و وقتی تقویت شدین برید سطح بالاتر که تقویت شین

سطحتون چطوره شما
      ببنید درحد مدرسه بلد بودم تستی نه اما هوشش رو دارم بنظرم زمان میخام
      نقطعه قوت من زیست هست اونم خیلی بالا نیست اما نسبت به بقیه بهتر هست که بوده بدون معلم تو آزمون قلم چی 70 بزنم (البته اون ی آزمون شد بقیه خیلی اوکی نیست) ولی ریاضی شیمی و فیزیک نگم براتون فقط درحد مدرسه هستم ولی خوب بنظرم با تمرین میتونم یاد بگیرم شون ولی نمیدونم زمان کم میارم یا نه آخه 6 ماه بیشتر ندارم
      ترازم حدود 5 هزار هست بالا پایین میشه ی سری درسام مثل زیست بالا میرن ولی خیلی هاشون زیر 5 هزارم...

6. Top | #6
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقطعه قوت من زیست هست اونم خیلی بالا نیست اما نسبت به بقیه بهتر هست که بوده بدون معلم تو آزمون قلم چی 70 بزنم (البته اون ی آزمون شد بقیه خیلی اوکی نیست) ولی ریاضی شیمی و فیزیک نگم براتون فقط درحد مدرسه هستم ولی خوب بنظرم با تمرین میتونم یاد بگیرم شون ولی نمیدونم زمان کم میارم یا نه آخه 6 ماه بیشتر ندارم
      خیلی هم عالی

خب شما این کتابها رو برسی کردین؟باتوجه به سطح شما چطور ارزیابیش میکنید

7. Top | #7
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      ترازم حدود 5 هزار هست بالا پایین میشه ی سری درسام مثل زیست بالا میرن ولی خیلی هاشون زیر 5 هزارم...
      مشخصا که با استعدادین

راه رو اشتباه رفتین

باید گره رو پیدا کنید بازش کنید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی هم عالی

خب شما این کتابها رو برسی کردین؟باتوجه به سطح شما چطور ارزیابیش میکنید
      سطح کتاب های میکرو چطورین؟
      زیسنش سطحش برام خوبه خیلی هاشون میتونم بزنم
      شیمی برام ی خورده چالش داره و نمیتونم خوب بزنم بیشتر ترکیبی داره ولی خوب با تحلیل متوجه میشم
      ریاضی خیلی سبز
      و فیزیک هم میکرو
      سوال ممکنه ایده ای نداشته باشم اما بیشتر سوالات با تحلیل متوجه میشم..

9. Top | #9
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      سطح کتاب های میکرو چطورین؟
      زیسنش سطحش برام خوبه خیلی هاشون میتونم بزنم
      شیمی برام ی خورده چالش داره و نمیتونم خوب بزنم بیشتر ترکیبی داره ولی خوب با تحلیل متوجه میشم
      ریاضی خیلی سبز
      و فیزیک هم میکرو
      سوال ممکنه ایده ای نداشته باشم اما بیشتر سوالات با تحلیل متوجه میشم..

اره میکرو زیست خوبه...میتونید حرفه ای تر شدین سطحتونو ببرین بالاتر

کتاباتون خوبه

دررابطه با شیمی اذیتتون نمیکنه؟مباحث رو عمیق یادمیگیرین؟

منابع خوبه

کارشما این باشه:تسلط کامل رو مباحث کتاب درسی به همراه تست و رفع اشکال مداوم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره میکرو زیست خوبه...میتونید حرفه ای تر شدین سطحتونو ببرین بالاتر

کتاباتون خوبه

دررابطه با شیمی اذیتتون نمیکنه؟مباحث رو عمیق یادمیگیرین؟

منابع خوبه

کارشما این باشه:تسلط کامل رو مباحث کتاب درسی به همراه تست و رفع اشکال مداوم
      برای شیمی چون ترکیبی هست ی خورده سختمه... بنظرم باید برم از پایه بخونم چون مباحث ترکیبی هست
      آره باید همین کارو کنم خداروشکر حداقل منابع من اشغال نیستن
      مرسی مهربون

11. Top | #11
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      برای شیمی چون ترکیبی هست ی خورده سختمه... بنظرم باید برم از پایه بخونم چون مباحث ترکیبی هست
      مرسی مهربون
      ببینید شیمی بنظرم خیلی سبز و مبتکران خوبن

چون میخواین از پایه تقویت بشین یه کتاب پایه ای داشته باشین

(اگرم مایل نیستین همین خوبه)

و وقتی یه فصل رو تموم میکنید برای حرفه ای تر شدن کتاب موج ازمون خیلی خوبه

چون ازمونیه

اگر برای شیمی کتاب دیگه ای نمیگیرین موج ازمون رو داشته باشین

استفاده ازش باید بعد از اتمام یه فصل باشه

12. Top | #12
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      مرسی مهربون
      نه نگران نباش...هم خودت اوکی هستی و هم منابعت

فقط مواظب افراد باش

خودت با منطق خودت و خوندن تجارب رتبه ها یه مسیر درست پیدا کن

اما یادت باشه مسیر تو اختصاصی خودته و قابل مقایسه نیست

فدات گل...وظیفس

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مشاور نداشتن(ایده آل) >>>>> مشاور داشتن(سردرگم) > مشاور افتضاح داشتن(بحران)
      قبول دارم بالاخره دوستان هم بچه نیستن خیر سرشون حداقل 18 تا بهار گذروندن یه کم باید منطقی تصمیم بگیرن راجع به آینده شون...ولی واقعیت اینه که به قولِ یه مونولوگ سینمایی " یه معتاد اشتباه میکنه، ولی این قاچاقچی هست که مرتکب جرم میشه"
      در حقیقت اشتباه از شماست...اما جرم مال مشاور هست...
      با این همه گفتن این حرفا فایده ای نداره...همینه که هست...نمیخوای جمع کن برو از اینجا (:
      ویرایش توسط Saudade : 27 آذر 1401 در ساعت 17:23

14. Top | #14
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      قبول دارم بالاخره دوستان هم بچه نیستن خیر سرشون حداقل 18 تا بهار گذروندن یه کم باید منطقی تصمیم بگیرن راجع به آینده شون...ولی واقعیت اینه که به قولِ یه مونولوگ سینمایی " یه معتاد اشتباه میکنه، ولی این قاچاقچی هست که مرتکب جرم میشه"
      با این همه گفتن این حرفا فایده ای نداره...همینه که هست...نمیخوای جمع کن برو از اینجا (:
      اخرشو حماسی کردی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      من همون ماه اول فهمیدم مشاور بدیه و اصرار خانوادم شد و 3 ماه ادامه دادم آره این حرف ها زدنش فایده نداره اما گفتم ممکنه یکی اینو ببینه اشتباه تصمیم نگیره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن