خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کی سراغ منبع بعدی بریم؟ و نظرتون درباره میکرو طبقه بندی های تک پایه

سلام دوستای خوبم سوال دارم
      کی سراغ منبع دوم برم؟یا منبع دوم نرم همون منبع یک رو دوباره بزنم پینوکیو بعضی تست هارو زدم بعد میکرو دارم تک پایه زیست میخاستم بزنم (بنظرم میکرو سطحش بالاتر از پینوکیو هست ولی خوب میکرو ترکیبی مثل پینوکیو نداره حداقل چاپ امسال)نه که فکر کنین کل تست پینوکیو رو زدم! ولی برای فصل هایی خوندم میشه گفت آره
      میدونم میگن ای کیو یا نشر الگو منبع دوم مناسبه ولی خوب میکرو دارم بنظرم حیفه واقعا برم کتاب بخرم وقتی ی کتاب ی گوشه خاک بخوره
      نظر شما چیه؟
      سه سطحی پارسال قلم چی نامحترم بزور بهم داده اون چون حجمش خیلی کمه و البته سوالاش بعضیاشون درست نیستن گذاشتم برای عید
      نظرتون چیه
      و مورد بعدی من نمیدونم تاپیک قبلی منو خوندین یا نه مشاوری داشتم و با مشاوره اشتباهش باعث کلی ضرر مالی و وقت کنکورم شد حالا بهونه رو گذاشتم کنار دارم میخونم خودم... ولی تمام منابع منو اونموقع تاکید داشت میکرو گاج بگیرم مثلا اکثرا زیست ایکیو دارن یا شیمی مبتکران من میکرو گاج تک پایه ای دارم، البته کتاب های بدی نیستن خیلی ولی نگرانم نکنه منبع اشتباهی انتخاب کردم توی این گرونی واقعا نمیخام خانوادم بگم کتاب دیگه ای بگیرین

2. Top | #2
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرم یه منبع کامل چنبار کارکنی بهتر از چند منبعه ....بعدش سوالای ازمونایی که میدین رو‌چندبار تحلیل و بررسی کنین و کتاب درسی مسلط شین جوری که خط به خطش رو بتونین از حفظ بگین

3. Top | #3
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام دوستای خوبم سوال دارم
      کی سراغ منبع دوم برم؟یا منبع دوم نرم همون منبع یک رو دوباره بزنم پینوکیو بعضی تست هارو زدم بعد میکرو دارم تک پایه زیست میخاستم بزنم (بنظرم میکرو سطحش بالاتر از پینوکیو هست ولی خوب میکرو ترکیبی مثل پینوکیو نداره حداقل چاپ امسال)نه که فکر کنین کل تست پینوکیو رو زدم! ولی برای فصل هایی خوندم میشه گفت آره
      میدونم میگن ای کیو یا نشر الگو منبع دوم مناسبه ولی خوب میکرو دارم بنظرم حیفه واقعا برم کتاب بخرم وقتی ی کتاب ی گوشه خاک بخوره
      نظر شما چیه؟
      سه سطحی پارسال قلم چی نامحترم بزور بهم داده اون چون حجمش خیلی کمه و البته سوالاش بعضیاشون درست نیستن گذاشتم برای عید
      نظرتون چیه
      و مورد بعدی من نمیدونم تاپیک قبلی منو خوندین یا نه مشاوری داشتم و با مشاوره اشتباهش باعث کلی ضرر مالی و وقت کنکورم شد حالا بهونه رو گذاشتم کنار دارم میخونم خودم... ولی تمام منابع منو اونموقع تاکید داشت میکرو گاج بگیرم مثلا اکثرا زیست ایکیو دارن یا شیمی مبتکران من میکرو گاج تک پایه ای دارم، البته کتاب های بدی نیستن خیلی ولی نگرانم نکنه منبع اشتباهی انتخاب کردم توی این گرونی واقعا نمیخام خانوادم بگم کتاب دیگه ای بگیرین
      سلام وقت شما بخیر

ببینید شما با توجه به سطح الانتون یک منبع رو انتخاب کنید و وقتی یک مبحث رو مطالعه میکنید از اون منبع تست بزنید

اما خب یه سری دروس هستن که وقتی یه فصل یا بخش رو تموم کردین و از منبع اولیه تست زدین و رفع اشکال کردین حالا قراره مرورش کنید میرین سراغ منبعی که سطحش بالاتره

تا مسلط تر بشین و تو اون درس حرفه ای تر

حالا نوع تست زدنتون و تقسیم بندی شیوه ی خاصه خودتونه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن