خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بطور کلی برای چه فصلها و مباحثی از هر درس اختصاصی تجربی نیازه فیلم کلاسو دید؟بقیه با درسنامه اوکین؟

سلام حجم فیلمام زیاد شده و وقت برای تست زنیم کم میخواستم ازتون کمک بگیرم فقط فصل ها و مباحثی که واجبه و سخته خودخوانیشو کرد بهم بگید فقط همونارو فیلم ببینم و باقیه رو با همون درسنامه خیلی سبز جامع بتونم اوکی کمک کنم ممنونتون میشم دوستان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Goliiii نمایش پست ها
      سلام حجم فیلمام زیاد شده و وقت برای تست زنیم کم میخواستم ازتون کمک بگیرم فقط فصل ها و مباحثی که واجبه و سخته خودخوانیشو کرد بهم بگید فقط همونارو فیلم ببینم و باقیه رو با همون درسنامه خیلی سبز جامع بتونم اوکی کمک کنم ممنونتون میشم دوستان
      سلام. خب این سوالت خیلی کلی هست. بستگی به اطلاعات و شرایط خودت داره. نظر من اینه با کتاب و تست بخونی و هر جا دیدی متوجه نمیشی و تستهاشو نمیتونی بزنی و مشکل آموزش داری اون قسمتارو فیلم ببین. چون یه مبحث ممکنه برای یکی سخت باشه ولی برای شما راحت باشه یا برعکس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برای هر کسی فرق داره. شما اگه سال کنکور باشی، خودت یه شناختی از دروس دهم و یازدهم داری و میدونی کدوما رو میتونی خودت هم بخونی و کدوما برات سنگینن. میمونه دروس سال دوازدهم:
      شیمی: شاید همه فصل ها با فیلم بهتر باشه بری جلو ولی فصل 3 اونقدرها نیاز نیست.
      بقیه درس ها: حیطه تخصصی من نیست راستش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      سلام. خب این سوالت خیلی کلی هست. بستگی به اطلاعات و شرایط خودت داره. نظر من اینه با کتاب و تست بخونی و هر جا دیدی متوجه نمیشی و تستهاشو نمیتونی بزنی و مشکل آموزش داری اون قسمتارو فیلم ببین. چون یه مبحث ممکنه برای یکی سخت باشه ولی برای شما راحت باشه یا برعکس
      نظر این دوست مون خیلی منطقی بنظر میاد ولی اون تایمی که تلف میشه برای اینکه بخونی و ببینی نمی فهمی و بخوای بری فیلمش رو ببینی هم قابل توجهه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من چون قبلا دیدم برای ریاضی و فیزیک الان نمیخوام ببینم ولی بنظرم بدرد میخوره
      الان بخوام بگم فقط شیمی میبینم چون حوصله حفظی خوندن و خلاصه نویسی ندارم شیمی مصلایی نکته و تست ۱۴۰۱ میبینم کافیه تست هم همراش میزنم
      زیست هم شاید ببینم شاید ن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن