خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه ها یه چیزی برا حدود چند روز برای کنکور مجدد ذهنمو درگیر کرده میشه بیاید کمکم کنید

من پارسال رتبه ام خیلی داغون شد آخه من سال اولم بود یعتی بگم 400 و 500 هزار اینا آخه کلا آزمایشی رفته بودم و اصلا نخونده بودم چیزی بعدش امسال به طور جدی شروغ کردم از همون تیر ماه به خوندن و کلاسای متخلف و ای جریانا آخه اون سال مجازی بودیم خیلی سخت بود نمیتونستم درست در بخونم آخری هر کرونا گرفتم و نتونستم امتحان نهایی ها مو بدم و الان دی باید برم امتحان نهایی ها مو بدم و دیپلمم بگیرم و اگه برم امتحان بدم همه درسامو با نمره خیلی بالا میدم مطمنم و 20 میشم الان خیلی از دوستان گفتن چون تو رتبه پارسالت داغون بوذه احتمالا به کنکور مجدد بخوری حتی اگه دو رقمی و سه رقمی بشی من خیلی هزینه کردم و دارم میخونم آزمون های متفاوت کلاس های متفاوت و مطمنم یه رتیه ی خیلی خوب میارم نظز شما چیه به نظرتون این اتفاق برام می افته من از کنکور مجدد نمیرسم از حرف مردم میترسم میترسم اونقدر فشار روانی بهم وارد بشه ک نتونم درصد قبلی مو بزنم نمیدونم سوال شده برام جهش رتبه به تنهایی میتونه دلیل به مجددی شدن باشه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      اگه خدایی ناکرده این اتفاق براتون افتاد مجبور نیستین به کسی بگین
      ولی اگه خیلی پاپیچ شدن بگین نیم سال دوم قبول شدم
      والا مگه ما داریم برای مردم میخونیم!
      مگه اینکه بدشانس باشی بخاطر رتبه دوباره ازت ازمون بگیرن
      رتبه های قبلیتون
      نمره امتحان کتبی ​
      اینا تأثیر دارن
      ی نفر فقط بخاطر اینکه نمره ریاضی کارنامه با درصد ریاضی ازمونش نمیخورد، همین امسال میخواد کنکور مجدد بده کاری هم با رتبه قبلیش نداشتن
      شما تمرکزتو بزار رو کنکوری ک میخواین بدین
      حرف رو ک همیشه میزنن
      ولی شما گوش نده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونم سخته اهمیت ندید به حرف بقیه یعنی دست خود آدم نیست و میدونم زمان میبره حتی اگر بخواهید با روش های روان شناسی این کار رو بکنید و اینم میدونم که خواسته ناخواسته بعد یه مدتی حتی بخواهید هم نمیتونید به نظر افرادی که الان خیلی دیدگاهشون براتون اهمیت داره اهمیت بدید
      اما با وجود همه اینها ساده ترین چیزی که میتونم بگم اینه این شما هستید که قراره در راهی که دارید میسازید قدم بزنید درست یا غلط پس این رو تو ذهنتون بیارید که نهایتا تنها کسی که تا آخر عمر باهاتونه 100 درصد فقط و فقط خودتونید پس مهمترین دیدگاه دیدگاه خودته نسبت به کاری که میکنی
      میتونم بگم کسایی که تلاششون رو میکنن حتی اگر 100 درصد تلاششون نباشه نباید در نهایت از خودشون ناراضی باشن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعتی احتمال زیاد مجددی میشم منم؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعتی احتمال اینکه من مجددی بشم خیلی زیاده نه؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمی قشنگه نمایش پست ها
      من پارسال رتبه ام خیلی داغون شد آخه من سال اولم بود یعتی بگم 400 و 500 هزار اینا آخه کلا آزمایشی رفته بودم و اصلا نخونده بودم چیزی بعدش امسال به طور جدی شروغ کردم از همون تیر ماه به خوندن و کلاسای متخلف و ای جریانا آخه اون سال مجازی بودیم خیلی سخت بود نمیتونستم درست در بخونم آخری هر کرونا گرفتم و نتونستم امتحان نهایی ها مو بدم و الان دی باید برم امتحان نهایی ها مو بدم و دیپلمم بگیرم و اگه برم امتحان بدم همه درسامو با نمره خیلی بالا میدم مطمنم و 20 میشم الان خیلی از دوستان گفتن چون تو رتبه پارسالت داغون بوذه احتمالا به کنکور مجدد بخوری حتی اگه دو رقمی و سه رقمی بشی من خیلی هزینه کردم و دارم میخونم آزمون های متفاوت کلاس های متفاوت و مطمنم یه رتیه ی خیلی خوب میارم نظز شما چیه به نظرتون این اتفاق برام می افته من از کنکور مجدد نمیرسم از حرف مردم میترسم میترسم اونقدر فشار روانی بهم وارد بشه ک نتونم درصد قبلی مو بزنم نمیدونم سوال شده برام جهش رتبه به تنهایی میتونه دلیل به مجددی شدن باشه؟
      سلام. فقط بر اساس جهش رتبه نیست. چیزای دیگه هم در نظر میگیرن مثلا همون نمره هات خوب بشه کمک میکنه و درصد و تراز آزمون آزمایشی و اینکه دفترچه ات رو استفاده کرده باشی (مثلا همینکه قسمتی از راه حل ها رو مینویسیم داخل دفترچه سوال) و خیلی چیزارو درنظر میگیرن و معمولا به هر کسی شک نمیکنن. شما بهتره الان به همچین مسئله ای فکر نکنی و نگران نباشی نگرانی باعث میشه درست درس نخونی. تمرکزت رو بذار روی درس خوندن به احتمال زیاد مشکلی برات پیش نمیاد اگه هم یه وقت اتفاقی افتاد اون موقع بهش فکر میکنی نه الان. الان فقط مانع موفقیتت میشه.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه احتمالش نیست ، مگه اینکه وسط جلسه آزمون کار مشکوکی انجام بدین و ثبت بشه یا وسط آزمون اجازه بگیرید برید دستشویی

مثلا افرادی که پلمپ برگه آزمون رو زودتر از زمان مقرر باز میکنن ، حتی اگه چیزی هم ننویسن ، اسمشون ثبت میشه و اگه سنجش بهشون مشکوک شد میره برگه آزمونشون رو میبینه که آیا توش راه حل هست یا نه

در کل مشکوک شدن و کنکور مجدد پروسه پیچیده ای هست و نگران چیزی نباش ، پرقدرت ادامه بده و این وسواس و نشخار ذهنی رو بنداز بیرون :/

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جواب سوالتون رو من نمیدونم ولی در مورد دیدگاهتون باید بگم:
      مگه من که کنکور دارم و سال قبل هم رتبه 4رقمی شدم حتما قراره امسال قبول بشم؟!
      نه ؛ احتمال اینکه به هزار دلیل به چیزی که میخوام برسم ، نرسم هست.
      پس تصور مطمئن بودن برای قبولی اشتباهه.
      این رو نگفتم که ناامید بشین ، میخوام بهتون بگم نباید از آینده انتظارات بیجا داشته باشیم
      چون حوادث آینده قابل پیشبینی نیستن.
      وظیفه ما فقط اینه که حداکثر توانمون تلاش کنیم.
      در مورد نظر مردم هم باید بگم ما فکر میکنیم توجه بقیه خیلی به ما زیاده
      اما در واقع ما اصلا برای دیگران مهم نیستیم و اغلب نظراتشون فاقد اهمیت و نکته مثبت برای ما هست.
      هر جور زندگی کنیم پشت سر مون هزار حرف زده میشه. شما قبول هم بشی میگن که طرف با رتبه نجومی سال اول ،
      سال دوم سوالات رو خرید و قبول شد! باید بگم این نظرات غالبا یه سری حرف مفت هستن که هیچ اثری بر زندگی ما ندارن ،
      مثل یه دشنه هستن که روی زمین افتادن و شما تصمیم میگیرین از کنارش عبور کنین یا بردارین و فرو کنین توی قلبتون.
      پس بیخیالش بشین ، برای خودتون زندگی کنین و فارغ از اتفاقات آینده تلاش کنین.
      چقدر حرف زدم :/
      شب بخیر
      I'll destroy the entire world

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان تو رتبه ۳ رقمی اوردی که نگرانی؟
      اولا کسی که همچینه معدلش بین ۱۰تا ۱۳ رتبه زیر ۲۰۰ بیاره !
      بعدشم میرم دفترچه میبینن
      صورت جلسه و رفتارت سر جلسه و اگ همه اینا رد بشه
      میگن شهریور بیا یکی‌دودرس امتحان بده ! تو خیلی شاخم باشی بعیده بالای ۷۰ بزنی کسیم ک ۶۰ ۷۰ میزنه بعیده بعد ۲ ماه از ازمون چیزی یادش بره یه فرصتم بهت میدن ! قرارم نیست همون درصدو بزنی نزدیک نصفم بزنی کافیه
      والا خوبه دگ هنوز نیاوردی و زانوی غم گرفتی
      تو اول معدلت خوب بیار بالا
      بعدش بشین بخون . هنوز هیچی نخوندی میگی ۲ ۳ رقمی میاری خسته نباشی واقعا
      بهترین کاری که میتونی واسه قبول نشدنت بکنی همین‌فکرای چرت و پرته
      موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه سوالا رو هم می‌خرن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن