خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه یه مشاورخوب معرفی کنید، به نظرتون این مشاور خوبه 🙁🙁

یکی توشهرمون میاد خیلی پول میگیره من برای یه ماه امتحانی به عنوان مشاور انتخابش کردم اما این ویژگی هاشه: دوهفته ای یک بار حضوری تقریبا حدود ۲۰ دقیقه وقت میذاره و از روی برنامه قلم چی توی برگه های برنامه ریزی بهم میگه اینا رو بخون و تا دوهفته بعدش هیچ کاری نداره و میگه اگه سوال داره پیام بده بپرس
      یه ازمون مسخره هم میگیره قبل از مشاوره حضوری دادنش ،پاسخنامه نمیده پس بدرد نمیخوره
      ماهی یه تومن میگیره که میشه دوجلسه ۲۰ دقیقه حضوری +۲ ازمون کوتاه حضوری بدون پاسخنامه که سوالات ازمونهای ازمایشی و کنکورهای قبل هستن
      من حس میکنم خوب نیست و اصلا به اندازه هزینه ای که میگیره نمیارزه ،میدونید بچه ها چون برنامش از روی قلم چیه و خیلی دقیق نیست و خودم هم میتونم همین کارهارو بکنم🙁🙁
      نظرتون چیه؟؟؟ لطفا بدون نظر دادن این تاپیک و ترک نکنید
      مشاور خوب میشناسید ؟ غیر حضوری باشه و هزینش مناسب باشه ،پیگیر باشه ،حرفهای مشاوره ایش مفید باشه و برنامه ای که میده عالی باشه

2. Top | #2
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم

خب کاملا مشخصه که مناسب نیست

تو بهتر از بقیه خودتو میشناسی

خودت برنامه بریز

خودت هدف گذاری کن

بجای وقت صرف کردن روی مشاوری ک شناختش درست نیست وقت بزار خودت یه مسیر خوب بچین و خوب کار کن
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra 00 نمایش پست ها
      یکی توشهرمون میاد خیلی پول میگیره من برای یه ماه امتحانی به عنوان مشاور انتخابش کردم اما این ویژگی هاشه: دوهفته ای یک بار حضوری تقریبا حدود ۲۰ دقیقه وقت میذاره و از روی برنامه قلم چی توی برگه های برنامه ریزی بهم میگه اینا رو بخون و تا دوهفته بعدش هیچ کاری نداره و میگه اگه سوال داره پیام بده بپرس
      یه ازمون مسخره هم میگیره قبل از مشاوره حضوری دادنش ،پاسخنامه نمیده پس بدرد نمیخوره
      ماهی یه تومن میگیره که میشه دوجلسه ۲۰ دقیقه حضوری +۲ ازمون کوتاه حضوری بدون پاسخنامه که سوالات ازمونهای ازمایشی و کنکورهای قبل هستن
      من حس میکنم خوب نیست و اصلا به اندازه هزینه ای که میگیره نمیارزه ،میدونید بچه ها چون برنامش از روی قلم چیه و خیلی دقیق نیست و خودم هم میتونم همین کارهارو بکنم������������
      مشاور خوب میشناسید ؟ غیر حضوری باشه و هزینش مناسب باشه ،پیگیر باشه ،حرفهای مشاوره ایش مفید باشه و برنامه ای که میده عالی باشه
      همه مشاورا تا قبل اينكه پول بدي خيلي پيگيرن ١٠٠٠ تا قول و وعده ميدنت اخرش كه پول دادي فقط يه برنامه ميدنت تموم بشه بره!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      سلام عزیزم

خب کاملا مشخصه که مناسب نیست

تو بهتر از بقیه خودتو میشناسی

خودت برنامه بریز

خودت هدف گذاری کن

بجای وقت صرف کردن روی مشاوری ک شناختش درست نیست وقت بزار خودت یه مسیر خوب بچین و خوب کار کن
      پارسال فکر کردم بدون مشاورمیتونم ،برای همین مشاورمو ول کردم ولی بدتر از وقتی که مشاور داشتم درس خوندم
      بدون مشاور سخته
      شما کسی که مشاور خوبی باشه و خودت یا بقیه ازش نتیجه گرفته باشین نمیشناسی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا راهنمایی کنید

6. Top | #6
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      پارسال فکر کردم بدون مشاورمیتونم ،برای همین مشاورمو ول کردم ولی بدتر از وقتی که مشاور داشتم درس خوندم
      بدون مشاور سخته
      شما کسی که مشاور خوبی باشه و خودت یا بقیه ازش نتیجه گرفته باشین نمیشناسی
      مشاور از چه جهت؟

تو بحث روش درسی و مطالعه یا تعهدی که درت ایجاد میکنه؟
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فقط تو کشوری مثل ایران 4n میلیون خرج یه آدمی میکنن که اصلا معلوم نیست چیکاره اس و نقشش تو موفقیت طرف چیه
      بعد میگن چرا به هیچ جا نمیرسیم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      فقط تو کشوری مثل ایران 4n میلیون خرج یه آدمی میکنن که اصلا معلوم نیست چیکاره اس و نقشش تو موفقیت طرف چیه
      بعد میگن چرا به هیچ جا نمیرسیم
      شخصیت هرکسی متفاوته نمیشه گفت کسی که مشاوره میگیره روشش اشتباهه یا کسی که نمیگیره همه کارارو خودش میکنه مثل خود من روشش درسته
      من دوستیو دارم اینجا که اصلا درس نمیخوند گفتم بیا باهم بریم کتابخونه تو امسالم بمونی اخراج میشی تو کتابخونه شروع کرد به درس خوندن اما دقیقا کاری رو میکرد که من میگفتم یعنی میگفت تو روز و ساعت و اینکه چه درسیو باید بخونیم تموم کنیم بگو من ذهنم رو درگیر اینا نکنم من فقط بخونم

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      شخصیت هرکسی متفاوته نمیشه گفت کسی که مشاوره میگیره روشش اشتباهه یا کسی که نمیگیره همه کارارو خودش میکنه مثل خود من روشش درسته
      من دوستیو دارم اینجا که اصلا درس نمیخوند گفتم بیا باهم بریم کتابخونه تو امسالم بمونی اخراج میشی تو کتابخونه شروع کرد به درس خوندن اما دقیقا کاری رو میکرد که من میگفتم یعنی میگفت تو روز و ساعت و اینکه چه درسیو باید بخونیم تموم کنیم بگو من ذهنم رو درگیر اینا نکنم من فقط بخونم
      اون رفیق شما امسال هم اخراج نشه سال بعد اخراج میشه
      تو کنکور ماهی دادن به کسی، به درد نمیخوره باید ماهیگیری یادش داد...که اونم از مشاور های دوزاری و بیسواد فعلی ساخته نیست و آدم با آزمون و خطا باید یاد بگیره ماهیگیری رو ( که درستشم همینه و همه جای دنیا به جز این خراب شده اینطوری میرن جلو )

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مشاور نمیشناسم
      ولی این نوبر جان از کجا پیداش شده؟! این ک از بعضی موسسات هم بیشتر تیغ میزنه اونم واسه هیچی
      افتضاحه ب نظرم
      و اینکه میگی بدون مشاور نمیتونی بهتره ک بیشتر تو انتخابت دقت کنی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها

مشاور از چه جهت؟

تو بحث روش درسی و مطالعه یا تعهدی که درت ایجاد میکنه؟
      هردو

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از تهران میاد شهرستانمون☹️
      شما کسی رو نمیشناسی بهم معرفی کنی؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      مشاور نمیشناسم
      ولی این نوبر جان از کجا پیداش شده؟! این ک از بعضی موسسات هم بیشتر تیغ میزنه اونم واسه هیچی
      افتضاحه ب نظرم
      و اینکه میگی بدون مشاور نمیتونی بهتره ک بیشتر تو انتخابت دقت کنی
      ببخشید حواسم نبود که گفتی مشاور نمیشناسی دوباره پرسیدم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مشاور خوب نداریم،همشون تا پولو میدی تمام

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من حس میکنم خوب نیست و اصلا به اندازه هزینه ای که میگیره نمیارزه ،میدونید بچه ها چون برنامش از روی قلم چیه و خیلی دقیق نیست و خودم هم میتونم همین کارهارو بکنم
      سلام عزیزم
      من خودم مشاور خاصی سراغ ندارم ولی یکی از دوستام آکادمی رویش رفت
      راجع بهش تحقیق کن ببین اون چجوریه
      آزمونم میگرن انگار
      قیمتشم فک نکنم خیلی باشه
      ولی اول تحقیق کن راجع ب اون هم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن