خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاثیر ۱۰۰ زدن زمین شناسی

سلام دوستان من داروسازي ميخوام و خب اكثرا زمين شناسي ى تو رنج ۴۰-۵۰-۶۰ میزنن کارنامه هارو که دیدم
      اگه یکم بیشتر تایم بذارم و ۱۰۰ بزنم توی کنکور تاثیرش توی قبولی خیلی زیاده؟( البته با توجه به اینکه با درصد پایین بقیه دروس تخصصی این انتظار نمیره منظورم بیشتر برای رتبه و درصد های لبه مرزی هست) جایی خوندم که خیلی تاثیر میذاره توی قبولی داروسازی با اختلاف درصدای بالاتر کسی که تخصصی و زده ولی زمین نزده تا کسی که میانگین درصداش پایین تره ولی زمین شناسی و زده! ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام دوستان من داروسازي ميخوام و خب اكثرا زمين شناسي ى تو رنج ۴۰-۵۰-۶۰ میزنن کارنامه هارو که دیدم
      اگه یکم بیشتر تایم بذارم و ۱۰۰ بزنم توی کنکور تاثیرش توی قبولی خیلی زیاده؟( البته با توجه به اینکه با درصد پایین بقیه دروس تخصصی این انتظار نمیره منظورم بیشتر برای رتبه و درصد های لبه مرزی هست) جایی خوندم که خیلی تاثیر میذاره توی قبولی داروسازی با اختلاف درصدای بالاتر کسی که تخصصی و زده ولی زمین نزده تا کسی که میانگین درصداش پایین تره ولی زمین شناسی و زده! ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بدید

سلام شبتون بخیر
      الان خیلی نمیشه سنجید که شدت تاثیری که میزاره چقدره
      چون تا کنکور قبلی هنوز زیر گروها بودن و زمین برای زیرگروه 1 که پزشکی و دندان داشن عملا ضریب صفر داشت و تاثیری نداشت برای همین اغلب شرکت کننده ها نمیرفتن سراغش و اونایی که داروسازی که توی زیر گروه 2 بود میخواستن زمین میزدن
      واسه همین با یه درصد معمولی توی زمین یه تراز خوبی از اون درس میگرفتن
      اما الان که زیرگروها حذف شده زمین برای همه رشته ها ضریب داره و همه میرن سراغش و میانگین درصدا میره بالاتر داخلش پس احتمالا به اندازه سالای پیش اختلاف نندازه

3. Top | #3
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام

این حرفتون برای زمانیه که زیر گروه داشتن رشته ها

الان ندارن

یعنی دروس طبق ضریب هاشون اثر میزارن

برای همشون کامل اماده باشین و صد دردصدی بخونید
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن