خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط absolute_0 نمایش پست ها
      با این استدلال به نظرم بهتره نود درصد اپلیکیشنایی که رو سیستم هاتون داریدو پاک کنید چون اونایی که دانلود میکنیم غالبا کرک شدن ت لازم نباشه لایسنسا و اشتراکای قانونیشونو بگیرین چون ممکنه اونا هم به مذهب و افکار خودشون راضی نباشن
      در ضمن به وقتش توی خارج از ایران قوانین کپی رایت سفت سخت ترم هست
      نه دیگه
      فتوا صادر شد که آمریکا و انگلیس محاربین هستن و و میشه ازشون غنایم گرفت!
      فردا پسفردا زن و بچشونم برامون حلال نشن خوبه
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Macbeth نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم خوب باشین
      من یه سوال برام پیش اومده؛ میخواستم از داخل چنل های تلگرامی دو تا درس رو فیلم ببینم ولی شک کردم که حرومه و اینا
      الان من سوالم اینه، اگه فیلمای پارسال همون دبیرا رو ببینم بازم یعنی مشکلی داره؟

آخه دیگه ازش درآمدی ندارن که، کلاس سال جدید رو شروع کردن...

(اگرم میخواید بگید که بخر خب خدمتتون عرض کنم که برام مقدور نیست!)
      استفاده نکن

بجاش کتاب رو بخون و مرور و مرور و مرور

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      نه دیگه
      فتوا صادر شد که آمریکا و انگلیس محاربین هستن و و میشه ازشون غنایم گرفت!
      فردا پسفردا زن و بچشونم برامون حلال نشن خوبه
      داش چیکار زن و بچشون داشتم
      در کل منظور حق کپی رایته
      برا اونا رو اشکال نداره

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      استفاده نکن

بجاش کتاب رو بخون و مرور و مرور و مرور
      حتما

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz.82 نمایش پست ها
      عاشقتم
      منم همینطور:///

ولی خو من واسه هر چار درس اختصاصی میبینم
      ب حرام و حلال بودنشم فک نمیکنم:/
      شمام همین کارو کنید
      من پشت کنکوری ام پارسال هم استفاده میکردم
      ولی حس می کنم بی تاثیر نبود رو نتیجه گرفتنم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azad05 نمایش پست ها
      بالا خره مغزیه توجیهی پیدا میکنه استفاده میکنی
      حتی دنیا بگه استفاده نکن
      آره ولی همیشه نمیشه بهش اعتماد کرد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو کشوری که یدک کش حروم و حلال بودنه و فقط اسمش و رسمش نام برده میشه و خودشون که مرجع و ادامه دهنده شیوه زندگی اسلامی و برتر میدونند رعایت نمیکنند و خیلی چیزا رو زیر پا گذاشتند و زندگی هارو سخت و غیرممکن ساختن که هر وقت مردی و رفتی اون دنیا لذت ببری و از شراب بهشتی بنوشی

این جور طرز فکر و بینش برای سال 2022 دیگه کارساز نیست چون الان عصر بیداری و آگاهیه

تو در هر کشوری بدنیا میومدی عقاید و خط فکریت بر گرفته از دینی بود که داخل کشورت وجود داشت

کسایی که حروم و حلال بودن رو تو سر ماها پروراندن خودشون باعث کمرنگ شدن و فاقد ارزش اون شدن

بخوای به این چیزا توجه کنی 99 درصد آهنگ هایی که گوش میدی یا فیلمهایی که میبینی غیرقانونیه و از مرجع اصلیش خریداری نکردی

نمیشه چیزی که تو ایران وجود داره حروم باشه ولی چیزی که بلاد کفر ساخته حلال باشه

یا رومی باید باشی یا زنگی

خلاصه با این چیزا خودتونو سرگرم نکنید زنگم بزنی خودتو کوچیک کردی چون بهت نمیگه آفرین عزیزم چطوری پول نداری و بسته اینترنت میگیری؟ باید نصفشو پرداخت کنی !!!

همین تلگرام و پخش رسمیش نبود این اساتید مطرح نمیشدن ... جز همون شهری که هستند و موسساتی که درس میدادند میشناختنشون همین ولی الان طوری شده طرف جنوب کشوره میدونه کدوم دبیر خوبه طرف شمال کشوره میدونه کدوم دبیر فن بیانش قوی تره

فیلم زمانی تاثیر داره رو اصولش پیش بری و تست بزنی نه صرفا فیلم سینمایی!

این حس بد هم از ذهنت نشات میگیره نه صرفا چارچوب قوانین اسلامی!

اگه به این افکار بال و پر بدی هیچ وقت شروع نمیکنی چون شرع گفته چیزی که سازنده ساخته و من ازش بدزدم حروم میشه و جایز نیست ولی من بیام عصر جدید بسازم از سازنده ش امریکن گات تلند مجوز نگیرم حلاله چون اصلا کپی نکردم از سایمون کاول

بله این طوریاست...
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دیدم یکسری دوستان یک مقایسه ای کردن بین محصولات خارجی که استفاده میکنیم و این موسسات که فیلماشون دانلود میشه
      خواستم عرض کنم که مقایسه کاملا غلطیه! این یک (چراشو جلو میگم)
      دو...حالا چرا من تو پست اول گفتم از لحاظ اخلاقی مسئله ای نیست این موضوع؟
      چون دیگه اصلا اخلاق تو این مسیر تعریف نشده اس!
      بحث من "فیلم کنکور و این که بشینی 200 ساعت صرفا برای آموزش هر درس وقت صرف کنی و آخرش مطالبی رو یاد بگیری که خودت تو 50 ساعت هم میتونستی یاد بگیری" نیست...چون قطعا کسی که برای موفقیتش همچنین مسیری انتخاب میکنه کوچک ترین شعور لازم برای موفقیت تو سیستمی مثل کنکور رو نداره و مثل یه بره هست تو جمع هزاران گرگ (رقیب با شعور) که به خیال خودش یه راه فراری(چند تا کانال تلگرامی) پیدا کرده و یه خورده هم باهوش بازی درآورده( با سرعت 3x فیلم دیده) ولی آخرش که رسید ته راه ( کنکور و داد) تازه میفهمه که واقعا حقش از این رتبه ی افتضاحی هم که آورد بدتر بود و همون اندک درصداشم به لطف همون فیلمای غیرقانونی اش بود.
      پس فیلم یک چیز تعیین کننده نیست و صرفا تله ی پول و مهم تر از اون تله ی وقت هست.
      اما چیز تعیین کننده چیه؟
      کتاب
      کتاب های درسی به شکلی ناقص کاملا عمدی طراحی شدن که نیاز به کتاب کمک آموزشی باشه(اونم نه یکی دو تا!)
      این نیاز تو درس هایی مثل هندسه و ریاضیات دیگه به اوج خودش میرسه.
      چرا یه نفر نباید از آموزش کامل بهره ببره تو ایران؟ مگه اون چی کم داره از آمریکایی هایی که بهترین کالج ها و حتی دانشگاه هایی مثل هاروارد و MIT میان کلاس های خودشونو ضبط میکنن و تو بستر نت و یوتیوب منتشر میکنن تا همه ی دنیا از آموزش کامل دیدن لذت ببرن؟(بله واقعیت داره که تو خارج میان بهترین کلاس ها و کورس هارو مفت یا با هزینه خیلی پایین منتشر میکنن و تو ایران هم کتاب های رسمی ناقص نوشته میشن تا ملت برن جیب مدرس هارو پر کنن!)
      آموزش یه حق همگانی هست. مثل غذا خوردن مثل سفر کردن... مثل نفس کشیدن!
      فرض کنید یه نفر بیاد تمام هوای دنیا رو جمع کنه و بذاره برا فروش! هر کسی هم یه دکون برا خودش باز کنه با شعار بیشترین غلظت اکسیژن!(همون آموزش مفهومی خودمون)... واقعا مسخره نیست؟ حالا این به کنار...واقعا مسخره نیست که همچین اتفاقی عملا با آموزش کشور ما رخ داده؟ آموزش به مثابه نفس کشیدن یک نیاز همگانی و حتی به همون اندازه واجب هست که مملکتِ مادر مرده باید هزینه هاش رو تامین کنه نه جیب های ملتِ خدا زده!
      پس حرف من اینه که: کتاب هارو مفت دانلود کنید بخونید یا پرینت بگیرید. حق مولف هم محفوظ نبوده و مهم نیست! چرا که ترجیح میدم مولف دوزار کمتر بره تو جیبش تو یه سال، تا این ادامه ی عمر من هم نابود بشه بره.(انتخاب بین بد و بدتر)
      امیدوارم فهمیده باشین میخوام چی بگم چون خیلی زور زدم ولی بازم اگه نفهمیدین، تمثیل زیر رو در نظر بگیرین:
      یک نفر اومده در اتاق شمارو قفل کرده و براش کلید ساخته...مهم نیست اون یارو چقدر زحمت کشیده برا ساختن کلید...مهم اینه که مگه اون اتاق مال شما نبود از اول؟ مگه حق شما نبود؟ حق آدم رو به خود آدم میفروشن مگه؟ مگه حق ما این نبود تو این کتاب های عجوزه کامل ترین آموزش رو ببینیم تا بی نیاز بشیم از هر تالیف مسخره دیگه ای؟ کجای دنیا حق آدم رو به خودش میفروشن و تازه بحث اخلاق هم مطرح میشه؟
      ولی باز هم میگم کسی که به جای کتاب خوندن و تست زدن میره سراغ دانلود فیلم، مثل قضیه کتاب من بهش نمیگم از لحاظ اخلاقی ایرادی نداره... دیگه اونو خدا زده با این استراتژیش و سبک تفکرش... اصلا برا همچین آدمی دیگه اخلاق مطرح نیست که بخواد ایراد داشته باشه یا نداشته باشه...
      یکی هم یادم اومد که گفتم مثلا قضیه فیلم و موزیک و فلان فرق داره با کنکور...سوال من از شما اینه...آیا موزیک گوش دادن مثل آموزش دیدن یه نیاز واجب هست؟ یا ویندوز داشتن؟ کی گفته شما فیلم نبینی زندگیت نابود میشه؟ با این توجیهات که کل فلسفه اخلاق رو زیر سوال بردین
      فقط برای نیاز های همگانی و ضروری میشه چنین استدلال کرد و بس. مابقی رو باید قبول کرد و دیگه بهانه نتراشید...الان من خودم ادل گوش میدم ولی مهاجرت که کردم همه آلبوماشو خواهم گرفت تا شاید جبران شه اندکی از اشتباهی که کردم یا مثلا عوض همه ی فیلمای غیرقانونی، میرم دو سال نتفلیکس میگیرم (که اکثر فیلمایی که دیدمو داره) و استفاده نمیکنم تا عوضش درآد...اینجور کار ها ذاتا اشتباهه و باید به فکر جبران بود، با بحث کنکور و آموزش که حق همه هست قاطی نکنین(قیمه ها یه طرف، ماستا یه طرف!)
      خودم سرم درد کرد انقد حرف زدم احساسم میکنم هیچ فایده ای نداره باز همه همون فکرا و کارای خودشونو میکنن بخاطر همین ترجیح میدم بیام پایین از منبر

9. Top | #24
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز کاری به دین و این ها هم که نداشته باشیم

با منطق که فکر کنیم :محصولات اموزشی یک استاد دارای هزینه ی معینه چون داره زمان میزاره و اموزش میده

بعضی کانال های تلگرامی میان اون فیلم ها رو بصورت رایگان قرار میدن...با منطقت فک کنی ایا درسته؟

اون استاد راضی به این مورد نیست

کاملا ساده

10. Top | #25
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      دیدم یکسری دوستان یک مقایسه ای کردن بین محصولات خارجی که استفاده میکنیم و این موسسات که فیلماشون دانلود میشه
      بحث من "فیلم کنکور و این که بشینی 200 ساعت صرفا برای آموزش هر درس وقت صرف کنی و آخرش مطالبی رو یاد بگیری که خودت تو 50 ساعت هم میتونستی یاد بگیری" نیست...چون قطعا کسی که برای موفقیتش همچنین مسیری انتخاب میکنه کوچک ترین شعور لازم برای موفقیت تو سیستمی مثل کنکور رو نداره و مثل یه بره هست تو جمع هزاران گرگ (رقیب با شعور) که به خیال خودش یه راه فراری(چند تا کانال تلگرامی) پیدا کرده و یه خورده هم باهوش بازی درآورده( با سرعت 3x فیلم دیده) ولی آخرش که رسید ته راه ( کنکور و داد) تازه میفهمه که واقعا حقش از این رتبه ی افتضاحی هم که آورد بدتر بود و همون اندک درصداشم به لطف همون فیلمای غیرقانونی اش بود.
      اما چیز تعیین کننده چیه؟
      کتاب
      کتاب های درسی به شکلی ناقص کاملا عمدی طراحی شدن که نیاز به کتاب کمک آموزشی باشه(اونم نه یکی دو تا!)
      چرا یه نفر نباید از آموزش کامل بهره ببره تو ایران؟ مگه اون چی کم داره از آمریکایی هایی که بهترین کالج ها و حتی دانشگاه هایی مثل هاروارد و MIT میان کلاس های خودشونو ضبط میکنن و تو بستر نت و یوتیوب منتشر میکنن تا همه ی دنیا از آموزش کامل دیدن لذت ببرن؟(بله واقعیت داره که تو خارج میان بهترین کلاس ها و کورس هارو مفت یا با هزینه خیلی پایین منتشر میکنن و تو ایران هم کتاب های رسمی ناقص نوشته میشن تا ملت برن جیب مدرس هارو پر کنن!)
      فرض کنید یه نفر بیاد تمام هوای دنیا رو جمع کنه و بذاره برا فروش! هر کسی هم یه دکون برا خودش باز کنه با شعار بیشترین غلظت اکسیژن!(همون آموزش مفهومی خودمون)... واقعا مسخره نیست؟ حالا این به کنار...واقعا مسخره نیست که همچین اتفاقی عملا با آموزش کشور ما رخ داده؟ آموزش به مثابه نفس کشیدن یک نیاز همگانی و حتی به همون اندازه واجب هست که مملکتِ مادر مرده باید هزینه هاش رو تامین کنه نه جیب های ملتِ خدا زده!
      پس حرف من اینه که: کتاب هارو مفت دانلود کنید بخونید یا پرینت بگیرید. حق مولف هم محفوظ نبوده و مهم نیست! چرا که ترجیح میدم مولف دوزار کمتر بره تو جیبش تو یه سال، تا این ادامه ی عمر من هم نابود بشه بره.(انتخاب بین بد و بدتر)
      امیدوارم فهمیده باشین میخوام چی بگم چون خیلی زور زدم ولی بازم اگه نفهمیدین، تمثیل زیر رو در نظر بگیرین:
      یک نفر اومده در اتاق شمارو قفل کرده و براش کلید ساخته...مهم نیست اون یارو چقدر زحمت کشیده برا ساختن کلید...مهم اینه که مگه اون اتاق مال شما نبود از اول؟ مگه حق شما نبود؟ حق آدم رو به خود آدم میفروشن مگه؟ مگه حق ما این نبود تو این کتاب های عجوزه کامل ترین آموزش رو ببینیم تا بی نیاز بشیم از هر تالیف مسخره دیگه ای؟ کجای دنیا حق آدم رو به خودش میفروشن و تازه بحث اخلاق هم مطرح میشه؟
      ولی باز هم میگم کسی که به جای کتاب خوندن و تست زدن میره سراغ دانلود فیلم، مثل قضیه کتاب من بهش نمیگم از لحاظ اخلاقی ایرادی نداره... دیگه اونو خدا زده با این استراتژیش و سبک تفکرش... اصلا برا همچین آدمی دیگه اخلاق مطرح نیست که بخواد ایراد داشته باشه یا نداشته باشه...
      یکی هم یادم اومد که گفتم مثلا قضیه فیلم و موزیک و فلان فرق داره با کنکور...سوال من از شما اینه...آیا موزیک گوش دادن مثل آموزش دیدن یه نیاز واجب هست؟ یا ویندوز داشتن؟ کی گفته شما فیلم نبینی زندگیت نابود میشه؟ با این توجیهات که کل فلسفه اخلاق رو زیر سوال بردین
      فقط برای نیاز های همگانی و ضروری میشه چنین استدلال کرد و بس. مابقی رو باید قبول کرد و دیگه بهانه نتراشید...الان من خودم ادل گوش میدم ولی مهاجرت که کردم همه آلبوماشو خواهم گرفت تا شاید جبران شه اندکی از اشتباهی که کردم یا مثلا عوض همه ی فیلمای غیرقانونی، میرم دو سال نتفلیکس میگیرم (که اکثر فیلمایی که دیدمو داره) و استفاده نمیکنم تا عوضش درآد...اینجور کار ها ذاتا اشتباهه و باید به فکر جبران بود، با بحث کنکور و آموزش که حق همه هست قاطی نکنین(قیمه ها یه طرف، ماستا یه طرف!)
      خودم سرم درد کرد انقد حرف زدم احساسم میکنم هیچ فایده ای نداره باز همه همون فکرا و کارای خودشونو میکنن بخاطر همین ترجیح میدم بیام پایین از منبر
      دقیقا

نفس عمیق بکش پدرجان

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      دوستان عزیز کاری به دین و این ها هم که نداشته باشیم

با منطق که فکر کنیم :محصولات اموزشی یک استاد دارای هزینه ی معینه چون داره زمان میزاره و اموزش میده

بعضی کانال های تلگرامی میان اون فیلم ها رو بصورت رایگان قرار میدن...با منطقت فک کنی ایا درسته؟

اون استاد راضی به این مورد نیست

کاملا ساده
      دقیقا دین اوناییم که انسانیته باز این توش مطرحه طرف داره کار میکنه با این کار خرجشو میده و راضی نیست و مثل دزدی میمونه
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      تو کشوری که یدک کش حروم و حلال بودنه و فقط اسمش و رسمش نام برده میشه و خودشون که مرجع و ادامه دهنده شیوه زندگی اسلامی و برتر میدونند رعایت نمیکنند و خیلی چیزا رو زیر پا گذاشتند و زندگی هارو سخت و غیرممکن ساختن که هر وقت مردی و رفتی اون دنیا لذت ببری و از شراب بهشتی بنوشی

این جور طرز فکر و بینش برای سال 2022 دیگه کارساز نیست چون الان عصر بیداری و آگاهیه

تو در هر کشوری بدنیا میومدی عقاید و خط فکریت بر گرفته از دینی بود که داخل کشورت وجود داشت

کسایی که حروم و حلال بودن رو تو سر ماها پروراندن خودشون باعث کمرنگ شدن و فاقد ارزش اون شدن

بخوای به این چیزا توجه کنی 99 درصد آهنگ هایی که گوش میدی یا فیلمهایی که میبینی غیرقانونیه و از مرجع اصلیش خریداری نکردی

نمیشه چیزی که تو ایران وجود داره حروم باشه ولی چیزی که بلاد کفر ساخته حلال باشه

یا رومی باید باشی یا زنگی

خلاصه با این چیزا خودتونو سرگرم نکنید زنگم بزنی خودتو کوچیک کردی چون بهت نمیگه آفرین عزیزم چطوری پول نداری و بسته اینترنت میگیری؟ باید نصفشو پرداخت کنی !!!

همین تلگرام و پخش رسمیش نبود این اساتید مطرح نمیشدن ... جز همون شهری که هستند و موسساتی که درس میدادند میشناختنشون همین ولی الان طوری شده طرف جنوب کشوره میدونه کدوم دبیر خوبه طرف شمال کشوره میدونه کدوم دبیر فن بیانش قوی تره

فیلم زمانی تاثیر داره رو اصولش پیش بری و تست بزنی نه صرفا فیلم سینمایی!

این حس بد هم از ذهنت نشات میگیره نه صرفا چارچوب قوانین اسلامی!

اگه به این افکار بال و پر بدی هیچ وقت شروع نمیکنی چون شرع گفته چیزی که سازنده ساخته و من ازش بدزدم حروم میشه و جایز نیست ولی من بیام عصر جدید بسازم از سازنده ش امریکن گات تلند مجوز نگیرم حلاله چون اصلا کپی نکردم از سایمون کاول

بله این طوریاست...
      به هر حال من دینم رو قبول دارم و دین برام حلال حروم مشخص کرده و هر چند سال دیگم باشه بازم قبول دارم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      اما چیز تعیین کننده چیه؟
      کتاب

دوست عزیز حالا درسته که کتابا هر سال آب میره و نازک تر میشه
      ولی قطعا اون مولف و ناشر،گرافیست،ویراستار و باقی افراد براش زحمت کشیدن و جالب نیست من بیام زحمت اونا رو مفتی استفاده کنم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی قطعا اون مولف و ناشر،گرافیست،ویراستار و باقی افراد براش زحمت کشیدن و جالب نیست من بیام زحمت اونا رو مفتی استفاده کنم
      جالبه برام اگه انقدر مطمئنی و دلت نمیخواد استفاده کنی خب چرا میای میپرسی خب استفاده نکن. من خودم فیلم نمیبینم چون با کتاب هم یاد میگیرم همون نکات کلاسا توی کتابا هم هست وقت کمتری هم میبره کتابام هم چاپی هست و خریدمش و با کتاب راحت ترم تا پی دی اف. تکلیف شما هم با توجه به اعتقاداتت مشخصه.

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شاید من منظورم رو نتونستم خوب برسونم
      من کاملا قبول دارم اون کتابی که رایگان استفاده میکنم کلی براش زحمت کشیده شده و هر اثر ارزشمندی هم حاصل تلاش بی وقفه ی یه تیم هست...اما حرف من اینه آیا همین زحمت تو بقیه جاهای دنیا کشیده نمیشه( و حتی فراتر از اون) و نمیان این آثار رو اکثرا رایگان یا با هزینه معقول منتشر کنن؟
      خب ما چیکاره هستیم که مملکت بی صاحاب طوری اداره شده که من باید برا شیمی های مبتکران فقط 2 میلیون خرج کنم؟ (اصلا خرج های دیگه نمیکنم برا کلاس و آزمون و فلان...درس های دیگه هم مثل هندسه گسسته آمار حسابان فیزیک ندارم )
      برا چیزی که حق بدیهی من محسوب میشه و تو بقیه کشور ها همه راحت بشن میرسن من چرا باید آرزوشو داشته باشم؟
      پس این یه انتخاب بین بد و بدتر هست
      که مثلا آقای بازرگانی که خودم تمام کتاب هاشو خریده بودم زمان نسبتا ارزون، الان بخوام استفاده کنم کتاباشو دیگه نمیخرم و ترجیح میدم به جای این که من باقی عمرم نابود بشه بره و ایشون مثلا n میلیارد بابت فروش کتاب هاش در بیاره، امثال من به رویاشون برسن و ایشون هم فقط کسایی که پولشو دارن بخرن و مثلا n-2 میلیارد گیرش بیاد...( قطعا همون مبلغی هم که گیرشون اومده فقط تو ایران با این فساد آموزشی ممکنه وگرنه شما بری تو آمریکا همچین کاری منتشر کنی انقدر فروش نمیره چون اصلا آثار هزاران برابر بهتر از این ها رایگان یا با هزینه اندک قابل استفاده اس...این یعنی برو خدا بده برکت )
      پ.ن: مثالم عمدا بازرگانی بود چون خودم تمام کتاب هاشو دارم (به جز فیل) و کلاس هاشم سابقه شرکت دارم....خواستم یه مثال ملموس بزنم وگرنه من هر اثری از ایشون استفاده کردم هزینه اش رو پرداخت کردم چون واقعا بهترین هست تو شیمی.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن