خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

دانشجویان پزشکی و دامپزشکی لطفا یه لحظه بیاین

سلام دوستان!
      بیوگرافی که تا حدی مشخص هست (رتبم ۲۹۰۰ منطقه ۱ کنکور ۱۴۰۰)
      ترم ۳ دامپزشکی شیراز هستم
      میخواستم ببینم چند تا دانشجوی پزشکی و دامپزشکی اینجا داریم؟
      اگه من یه سری تاپیک درباره نحوه خوندن دروس پزشکی و دامپزشکی بذارم(بخش علوم پایه این دو رشته خیلییی شبیه هم هست حتی یه سری درسها مثل بیوشیمی و فیزیولوژی رفرنس ها هم یکیه) مفید هست؟ ازش استقبال میشه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از حسن نیت شما
      صادقانه بگم: خیر
      بحث تعداد نفرات مطرح نیست...بیشتر بحث تمایل مخاطبان برای خوندن این نوع از مطالب کاربردی هست
      الان 90 درصد بچه ها اینجا تو فضای کنکور سراسری هستن ...پس از لحاظ تعداد مشکلی نیست...اما بین 20 تاپیک اخیر که آپ شدن شما یه تاپیک به من نشون بدید که توش راجع به نحوه درس خوندن، رفع اشکال و حل سوال باشه...به ندرت دیده میشه...
      به نظرم تو فضای پلتفرم هایی مثل یوتیوب کارِتون بیشتر دیده میشه...این نظر من بود
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت صداقتتون
      راستش من خیلی وقت نیست که اومدم با فضای اینجا اشنا نیستم به خاطر همین پرسیدم
      سپاس بابت توضیحاتتون

4. Top | #4
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      سلام
      ممنون از حسن نیت شما
      صادقانه بگم: خیر
      بحث تعداد نفرات مطرح نیست...بیشتر بحث تمایل مخاطبان برای خوندن این نوع از مطالب کاربردی هست
      الان 90 درصد بچه ها اینجا تو فضای کنکور سراسری هستن ...پس از لحاظ تعداد مشکلی نیست...اما بین 20 تاپیک اخیر که آپ شدن شما یه تاپیک به من نشون بدید که توش راجع به نحوه درس خوندن، رفع اشکال و حل سوال باشه...به ندرت دیده میشه...
      به نظرم تو فضای پلتفرم هایی مثل یوتیوب کارِتون بیشتر دیده میشه...این نظر من بود
      موفق باشید
      ممنون بابت صداقتتون
      راستش من خیلی وقت نیست که اومدم با فضای اینجا اشنا نیستم به خاطر همین پرسیدم
      سپاس بابت توضیحاتتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      بیوگرافی که تا حدی مشخص هست (رتبم ۲۹۰۰ منطقه ۱ کنکور ۱۴۰۰)
      ترم ۳ دامپزشکی شیراز هستم
      میخواستم ببینم چند تا دانشجوی پزشکی و دامپزشکی اینجا داریم؟
      اگه من یه سری تاپیک درباره نحوه خوندن دروس پزشکی و دامپزشکی بذارم(بخش علوم پایه این دو رشته خیلییی شبیه هم هست حتی یه سری درسها مثل بیوشیمی و فیزیولوژی رفرنس ها هم یکیه) مفید هست؟ ازش استقبال میشه؟
      سلام. خوبین؟

من اینکه به شکل کلی استقبال میشه یا خیر رو دقیقا اطلاع ندارم ولی خودم شخصا خیلی خوشحال میشم که از تجربیات شما بتونم استفاده کنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن