خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 111
    1. Top | #16
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      نه تنها استرس رو کاهش نداده بلکه استرس رو چندین برابر کرده حالا کاری ندارم که اینا هر روز یه چیز گفتن و باعث استرس شدن حتی اگه اینکارو نمیکردن باز هم استرس زا هست چون علاوه بر استرس کنکور حالا باید استرس معدل هم داشته باشیم و فرصت جبران هم دیگه برای آدم نمیمونه
      در نتیجه باید دکمه ی اف اخبار رو فشار بدیم و بچسبیم به خوندن منابع

هر چی بشه در نهایت ما باید منابع رو خونده باشیم و به شیوه های متفاوت امتحان بدیم
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      بساطیه که پهن شده و دور هم موز و ساندیس میخورن و تو حال غیر طبیعیشون نظر میدن
      بهترین کار اینه به مسیرت ادامه بدی تا وقتی که خبرشون تایید شه توسط سنجش
      موز و ساندیس=))) بیشتر به نظر میرسه تراواشات ذهنی آقایان از پا منقل مستقیم به ما انتقال داده میشه. تقریباً هفت ماه دیگه کنکوره و ما نمیدونیم عمومیای سه سال دبیرستان رو باید بخونیم یا نه . هییییی خداااا

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      نه تنها استرس رو کاهش نداده بلکه استرس رو چندین برابر کرده حالا کاری ندارم که اینا هر روز یه چیز گفتن و باعث استرس شدن حتی اگه اینکارو نمیکردن باز هم استرس زا هست چون علاوه بر استرس کنکور حالا باید استرس معدل هم داشته باشیم و فرصت جبران هم دیگه برای آدم نمیمونه
      بابا بخدا همین که تکلیف ما رو هم مشخص کنن از سرمونم زیاده با این شرایط . فقططططط بگن باید چه غلطی بکنیم . اصلاحات و این حرفا پیش کششون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      بابا بخدا همین که تکلیف ما رو هم مشخص کنن از سرمونم زیاده با این شرایط . فقططططط بگن باید چه غلطی بکنیم . اصلاحات و این حرفا پیش کششون
      دقیقا منم اصلا دیگه برام مهم نیست چی میشه فوقش تلاش بیشتری انجام میدم فقط میخوام تکلیف مشخص باشه که بدونیم باید چه کار کنیم منم به این نتیجه رسیدم اخبار رو ولش کنم تا وقتی قطعی بشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من 11 ماه پیش گفتم این مصوبه رو باید لوله کرد تو دهن عباس آقا

نمیدونم چرا یه عده سنگ تغییرات یهویی رو به سینه میزدند و فکر میکردند ایشون که شده رییس سنجش قراره بتمن وار تغییرات 53 سال کنکور رو عوض کنه

این مصوبه قابل اجراییت برای امسال رو نداره

حتی کنکور دی هم رسما رو هواست

تهش با بهونه های شابدوالعظیمی ردش میکنن

ولی کو گوش شنوا؟

فقط برای جیب پر کردن خزانه خالی کشور و سرپوش گذاشتن روی فاضلاب کارنامه سال قبل

حالا چه تو خوشت بیاد چه خوشت نیاد

مسئولینش آروم آروم دارن میرن تو خونه اول

امید دارم حداقل از نظر درسی بهتر از حرفهای صد من یه غاز عباس آقا و تیمش عمل کنی
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبید. من از مهر که شروع کردم به خوندن بعد از ۴سال دوری از درس بود و خب الان هیچ کتابی حتی از عمومیا ندارم البته ادبیات و زبان و دینی خوبی دارم ولی عربی در حدی که باعث میشه به صفر فکر کنم حتی!
      و نمیدونم چیکار کنم شما چیار میکنید از الان دارید میخونید ؟ کسایی که فارغ التحصیلید نه اونایی که دوازدهمم و خب عمومی دارن میخونن در هر حال

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبید. من از مهر که شروع کردم به خوندن بعد از ۴سال دوری از درس بود و خب الان هیچ کتابی حتی از عمومیا ندارم البته ادبیات و زبان و دینی خوبی دارم ولی عربی در حدی که باعث میشه به صفر فکر کنم حتی!
      و نمیدونم چیکار کنم شما چیار میکنید از الان دارید میخونید ؟ کسایی که فارغ التحصیلید نه اونایی که دوازدهمم و خب عمومی دارن میخونن در هر حال
      سلام‌دوستان هم نظر بدن بهتره اما از نظر من از الان تا آخر آذر رو اختصاصی متمرکز شوید هرچی باشه مصوبه تا آخر آذرماه معلوم میشه درباره عمومی هم وقت کردین لغت ادبیات عربی زبان دوازدهمو فعلا بخونید تا بببینیم‌چی میشه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      موز و ساندیس=))) بیشتر به نظر میرسه تراواشات ذهنی آقایان از پا منقل مستقیم به ما انتقال داده میشه. تقریباً هفت ماه دیگه کنکوره و ما نمیدونیم عمومیای سه سال دبیرستان رو باید بخونیم یا نه . هییییی خداااا
      کاش از موتوری جنس نگیرن

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      فعلا تمرکزتو بزار رو اختصاصیا
      نظر منم اینه مصوبه واسه امسال اجرا نمیشه! و فقط تز میدن!

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من 1402 تغییری نداره ولی از 1403 مصوبه لغوه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بذارید رک بگم. توی سال کنکور، شر و ور و حرف ضد و نقیض زیاد میشنوید
      ولی نه اهمیتی دارن و نه به شما ربطی دارن
      مبنای شما فقط اطلاعیه ها و مصوباتی هستش که توی سایت سنجش اعلام میشه.
      یعنی آخرین اطلاعیه چی گفته؟ همون

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.jafari نمایش پست ها
      بذارید رک بگم. توی سال کنکور، شر و ور و حرف ضد و نقیض زیاد میشنوید
      ولی نه اهمیتی دارن و نه به شما ربطی دارن
      مبنای شما فقط اطلاعیه ها و مصوباتی هستش که توی سایت سنجش اعلام میشه.
      یعنی آخرین اطلاعیه چی گفته؟ همون
      موافقم

13. Top | #28
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      اگه حرف جدیدی هم بزنن برای کنکوری های سال بعده

مربوط به ما نیس

شرایط کنکور ما همون شرایطیه که سنجش گفته

بنابراین ما چرا باید جوش مصوبات کنکور بعدیو بزنیم الان؟

رو کار خودمون متمرکز باشیم....حواشی رو از ریشه حذف کنیم و بچسبیم به کار خودمون
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دم همه گی تون گرم میدونم خیلی تلاش کردید و می کنید برای لغو مصوبه ولی فکر نکنم برای امسال بتونیم کاری بکنیم خدا خودش هرچی خیره همون رو بکنه با قدرت درس تون رو بخونید

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من تاپیک هم زدم ولی کسی جوابی نداد
      خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره بگه که میشه بعضی از درسارو
      دیماه ترمیم کنم بعضیارو خرداد؟!!

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن