خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عقب ماندن از برنامه آزمون قلمچی :(((

سلام دوستان
      وقتتون بخیر

من دوازدهمی هستم و آزمون قلمچی شرکت میکنم. راستش زیاد پایه قوی نداشتم و تو سال های پایه درست درس نخوندم . الان هم
      برای هر ۴ درس تخصصی کلاس میرم
      متاسفانه من برای اولین آزمون قلمچی یه هفته مریض شدم و نتونستم درس بخونم . و مریض شدن همان و عقب ماندن از برنامه آزمون هم همان ...
      اونم برای من که باید خودمو با چنگ و دندون برسونم به برنامه آزمون و کلاس های آنلاین رو روی دور تند ببینم و هم به برنامه مدرسه برسم ..
      الان خیلی از بودجه قلمچی عقبمم
      اصلا نمیرسم و وقت نمیکنم درست و حسابی هم درس بخونم و هم تست بزنم براش .
      مخصوصا ریاضی و شیمی...
      ریاضی رسما هیچی نمیدونم ، کلا وقت نمیکنم تست بزنم زیاد ، هنر کنم تازه بتونم فیلم هام رو تموم بکنم و یه دور از رو درس ها بخونم و آموزشم اوکی بشه . بدون تست و تمرین تسلط روی مبحث...
      مدرسه هم خیلی وقتمو میگیره و کلا حس میکنم خیلی فشرده هست برنامم...
      چون از اول عقب افتادم از بودجه آزمون . دیگه نمیتونم توی دو هفته همه مباحث رو جمع کنم ..

به نظرتون چی کار بکنم ؟
      آزمون رو عوض کنم و با برنامه یه آزمون دیگه پیش برم مثلا گزینه دو یا گاج یا ...؟

ممنون میشم کمکم کنید
      ویرایش توسط Hope_if : 03 آذر 1401 در ساعت 18:19

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام، راستش همه ازمونها سرعت پیشرویشون کمابیش مثل همه، و اینکه با مدرسه و کلاس زیاد نرسین مباحث ازمون رو بخونین کاملا طبیعیه، خودم سال 12 هیچ کلاسی نرفتم و مدرسه هم خیلی کم. حالا اگه مباحث کلاسا جلوتر یا عقبتر از ازمون هم باشه و بخواید واسش تست هم همزمان بزنین، گرفتار چند برنامه ای شدن هستین.8 کلا برنامه دوازدهم انقدری فشرده هست که بیشترها نمیرسن اونمقداری که بخوان برسونن اما یک یا دو کتاب تست واسه 12 ام هر درس اختصاصی بنظرم ممکنه. شاید هم فیلم ها و درسنامه ها وقت زیادی میزارین، که شاید بشه کارتون رو با یه درسنامه کم حجمتر را بندازین.
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hope_if نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر

من دوازدهمی هستم و آزمون قلمچی شرکت میکنم. راستش زیاد پایه قوی نداشتم و تو سال های پایه درست درس نخوندم . الان هم
      متاسفانه من برای اولین آزمون قلمچی یه هفته مریض شدم و نتونستم درس بخونم . و مریض شدن همان و عقب ماندن از برنامه آزمون هم همان ...
      اونم برای من که باید خودمو با چنگ و دندون برسونم به برنامه آزمون و کلاس های آنلاین رو روی دور تند ببینم و هم به برنامه مدرسه برسم ..
      مخصوصا ریاضی و شیمی...
      ریاضی رسما هیچی نمیدونم ، کلا وقت نمیکنم تست بزنم زیاد ، هنر کنم تازه بتونم فیلم هام رو تموم بکنم و یه دور از رو درس ها بخونم و آموزشم اوکی بشه . بدون تست و تمرین تسلط روی مبحث...
      چون از اول عقب افتادم از بودجه آزمون . دیگه نمیتونم توی دو هفته همه مباحث رو جمع کنم ..

به نظرتون چی کار بکنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید
      سلام
      شما باید برنامتون رو شخصی سازی کنید تا بتونید تو ایسگاه های جبرانی به مباحثی که عقب افتادین یا کم کاری کردید برسید
      این کار باید توسط خودتون انجام شه با توجه به شناختی که از خودتون دارید یا توسط مشاور
      و اگه واقعا ازمون براتون سخته باید از برنامه ای که اصول مطالعه و مرور و .. رعایت شده استفاده کنید .
      در ضمن برای مطالعه طبق برنامه ازمون ابتدا مباحث پیش نیاز رو اولویت قرار بدید.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      ثبتنام کردم ک بیام کمکتون کنم

اینطور ک شما پبش گرفتید
      هم مدرسه هست
      هم آزمون
      هم کلاس اونم واسه همه درس ها

قصد خودکشی دارین؟

تجربه خودم :
      کلا مدرسه رو تعطیل کرده بودم یعنی در حد اینکه برم ببینم امتحانی چیزی هست یا نه
      واسه هر کتاب فقط یک کمک درسی خریدم
      برنامه ازمون رو میزاشتم جلوم ۱/۵برابر بودجه بندی آزمون برنامه ریزی میکردم

خب شما یکم عقب موندین از بودجه بندی
      پس الان دیگه تا پایان امتحانات دیماه سعی کنید فقط آزمون ها رو بدید و هنر آزمون دادن رو یاد بگیرید

شما باید برنامه ریزی کنید مطابق بودجه آزمون تا شروع نیم سال دوم خودتونو برسونید فقط باید یکم فشرده بخونید اگه هم میتونید مدرسه رو بیخیال شید اگر هم نه باید روزی حداقل ۹ ساعت خودتون تو خونه وقت بزارید
      ببینید نیمسال دوم بودجه بندی چطوریه سعی کنید حتی از بودجه بندی جلو بزنید دوماه زمان دارید خیلی میتونید جلو بیوفتید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hope_if نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر

مخصوصا ریاضی و شیمی...

به نظرتون چی کار بکنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید
      سلام
      از لحاظ برنامه رییزی که قلم چی واقعا استاندارد ترینه. گول این افرادو نخورین که یه برنامه ریزی کاستوم میفرستن میگن همین خوبه. نه جانم، قلم چی عالیه منتهی سنگینه. برای کنکور هم شما "باید" سنگین بخونی و هیچ راهی نداری.
      اگه براتون خیلی سنگینه شما میتونین از برنامه های بقیه موسسات استفاده کنین تا برسونین برنامه رو. هرچند که کلیاتشون شبیه همه و فقط درصد کمی ممکنه فرق داشته باشن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      از لحاظ برنامه رییزی که قلم چی واقعا استاندارد ترینه. گول این افرادو نخورین که یه برنامه ریزی کاستوم میفرستن میگن همین خوبه. نه جانم، قلم چی عالیه منتهی سنگینه. برای کنکور هم شما "باید" سنگین بخونی و هیچ راهی نداری.
      اگه براتون خیلی سنگینه شما میتونین از برنامه های بقیه موسسات استفاده کنین تا برسونین برنامه رو. هرچند که کلیاتشون شبیه همه و فقط درصد کمی ممکنه فرق داشته باشن.

سلام، خسته نباشید
      منم تقریبا همین مشکل رو داشتم، به نظرتون برای مدرسه چیکار کنیم؟ من الان فکر میکنم که میتونم ادامه بدم ولی از این میترسم که مدرسه رو ول کنم و به قولی تنبلی دوباره برگرده؛ از این طرف مدرسه برای مایی که دو سال قشنگ از درس دور بودیم، خارج از بحث ضعف پایه ی درسی، خیلی خسته کننده و انرژی تلف کننده ست. خلاصه که همه ی این عوامل پدرمونو بی تعارف در آورده. خودمم قبول دارم که اشتباه کردم و میخوام جبران کنم؛ تازه دارم شروع ( درست حسابی، مستمر و کنکوری ) میکنم ولی ضعف پایه ( چه از لحاظ علمی چه از لحاظ نداشتن ظرفیت برای این حجم از فشردگی برنامه ) داره هی تنه میزنه بهم. هر چند کلی و مختصر، ولی بازم که احیانا توصیه ای، راهکاری و نکته ای سراغ دارید ممنون میشم بشنوم

ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      سوالت خیلی اساسیه، درمورد مدرسه خودمم قبول دارم. اگه معلم و استاد خوب نباشه، درس واقعا کسل کننده میشه.
      اما شما میتونی استفاده کنی. مبحث رو پیش خوانی کنی یا حتی همون سر جلسه تا حد امکان یادگیری رو انجام بدی. اینجور هم انرژی ای که بابت خستگی مدرسه و کسل کننده بودنش میذاری یه فایده ای داره برات، هم اینکه یه چیزی رو یاد گرفتی.
      برای ضعف هم خیلی شما باید متانت و حوصله به خرج بدی.
      قبولی توی کنکور یه فاکتور نداره که. هزار و یک فاکتور داره که همه شما هم میدونین، پس صبر کنین.
      قرار نیس یه شبه درصد زیادی از راه رو برید، قرار نیست فقط با انجام یک قانون یا با انجام ندادن یک ممنوعیت یا رعایت یک فاکتور شما پیشرفت کنین، بلکه جمیع این موارده که شمارو پیشرفت میده.
      من پیشنهاد میکنم برنامه ریزی داشته باشی. برنامه ریزی، گزارش منظم، هدف مند بودن واقعا مهمه
      من پستای قبلی یه سری مطلب بهتون گفتم( با گوشی هیچوقت موفق نمیشین، برنامه ریزی حیاتی ترین نکته پیشرفته)
      8 ساعت مدرسه و 7 ساعت استراحت، بازم برای شما حدود 9 ساعت میمونه که اگه 8 ساعت مفید دربیارین عالیه.
      تازه ما روزای جمعه و تعطیلات رسمی و فرجه امتحانات رو هم داریم.
      تازه میتونین زنگ هایی که کلاس بی خوده، یا اینکه بهرحال آف هستین و بیکار، از کتابخونه استفاده کنین. کاری که خود ما هم انجام میدیم، بین درمونگاه و کلاس تئوری اگه 1 ساعت خالی باشه میریم کتابخونه و استفاده میکنیم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      سوالت خیلی اساسیه، درمورد مدرسه خودمم قبول دارم. اگه معلم و استاد خوب نباشه، درس واقعا کسل کننده میشه.
      اما شما میتونی استفاده کنی. مبحث رو پیش خوانی کنی یا حتی همون سر جلسه تا حد امکان یادگیری رو انجام بدی. اینجور هم انرژی ای که بابت خستگی مدرسه و کسل کننده بودنش میذاری یه فایده ای داره برات، هم اینکه یه چیزی رو یاد گرفتی.
      برای ضعف هم خیلی شما باید متانت و حوصله به خرج بدی.
      قبولی توی کنکور یه فاکتور نداره که. هزار و یک فاکتور داره که همه شما هم میدونین، پس صبر کنین.
      قرار نیس یه شبه درصد زیادی از راه رو برید، قرار نیست فقط با انجام یک قانون یا با انجام ندادن یک ممنوعیت یا رعایت یک فاکتور شما پیشرفت کنین، بلکه جمیع این موارده که شمارو پیشرفت میده.
      من پیشنهاد میکنم برنامه ریزی داشته باشی. برنامه ریزی، گزارش منظم، هدف مند بودن واقعا مهمه
      من پستای قبلی یه سری مطلب بهتون گفتم( با گوشی هیچوقت موفق نمیشین، برنامه ریزی حیاتی ترین نکته پیشرفته)
      8 ساعت مدرسه و 7 ساعت استراحت، بازم برای شما حدود 9 ساعت میمونه که اگه 8 ساعت مفید دربیارین عالیه.
      تازه ما روزای جمعه و تعطیلات رسمی و فرجه امتحانات رو هم داریم.
      تازه میتونین زنگ هایی که کلاس بی خوده، یا اینکه بهرحال آف هستین و بیکار، از کتابخونه استفاده کنین. کاری که خود ما هم انجام میدیم، بین درمونگاه و کلاس تئوری اگه 1 ساعت خالی باشه میریم کتابخونه و استفاده میکنیم.
      خیلی ممنونم از لطفتون
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن