خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      تهرانم اصن به اونا کار نداشته باش مهم اینه که میشه حالا اونا اطلاع ندارن مهم نیست مهم اینه میشه اینکارو کرد یا اگ میخوای یروز حضوری برو آموزش پرورش که درست جوابتو بدن
      سلام،
      برای شما هر درسی رو چند حساب کردن ؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام،
      برای شما هر درسی رو چند حساب کردن ؟
      ثبت نام اصلی ۱۰۰ برای هر درس ۵۰ کلا شد ۶۰۰

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kya نمایش پست ها
      همين الان پرسيدم ميگه نميشه به شايعات توجه نكنين
      زنگ زدم الان گفتم از کی پرسیدی گفت از نظری مسئول امتحانات پرسیدم دیروز

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ....

این چهارشنبهی که گذشت دوباره رفتم و ازمسئول امتحانات آموزش و پروش شهرمون درباره اینکه می شه یه تعداد از درسا رو دی و یه تعداد رو خرداد ماه امتحان داد ، سوال پرسیدم ...

و ایشون اصرار کرد که نمیشه ....ازش پرسیدم که چطور آموزش و پرورش تهران این کار رو انجام می ده ؟؟؟؟ .......... مگه قانون آموزش و پرورش واسه دو تا شهر متفاوت هست ؟؟؟

برگشت بهم گفت که شاید اونا دارن آزمایشی این کار رو انجام می دن ولی واسه ما تا بخشنامه نیاد ، این کار رو انجام نمی دیم ....

واقعا آدم از میزان نظم و برنامه ریزی این مسئولین ، سکته نکنه ، خیلیه !!!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تبریزم
      امروز رفتم مدرسه بزرگسال گفتم میشه یه مقداری دی ترمیم شه یه مقداری خرداد گف نه
      یه خانومی هم بعد من اومد و بیشتر و بهتر پرسیده بود
      گف من از آموزش پرورش پرسیدم گفت میشه
      این مدرسه هم اینطور میگه که
      الان سایت بسته‌اس شما میتونین یه مقداری دی و یه مقداری خرداد ثبت نام کنین
      بعد بیایین دی ها رو امتحان بدین
      ولی تضمین نمی‌کنیم بتونین خرداد رو هم بدین (دلیلشو واضح نگف ولی بنظرم یا بخاطر سایته یا هم قانون قراره عوض شه)
      مهلت ثبت نام تا ۱۵ آذره
      هزینه هم ۱۲۰ ثابت و هر درس ۶۰
      پول هم باید نقد باشه (خلاف نمیکنن نقد بودن پول دلیل داره چون زنگ زدیم از آموزش پرورش پرسیدیم)
      خلاصه حرفاشون با هم جور درنمیاد
      اینارم نوشتم تا شاید برا یکی نیاز بود
      ویرایش توسط Aytakso : 12 آذر 1401 در ساعت 13:12

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها
      سلام دوستان من تبریزم
      امروز رفتم مدرسه بزرگسال گفتم میشه یه مقداری دی ترمیم شه یه مقداری خرداد گف نه
      یه خانومی هم بعد من اومد و بیشتر و بهتر پرسیده بود
      گف من از آموزش پرورش پرسیدم گفت میشه
      این مدرسه هم اینطور میگه که
      الان سایت بسته‌اس شما میتونین یه مقداری دی و یه مقداری خرداد ثبت نام کنین
      بعد بیایین دی ها رو امتحان بدین
      ولی تضمین نمی‌کنیم بتونین خرداد رو هم بدین (دلیلشو واضح نگف ولی بنظرم یا بخاطر سایته یا هم قانون قراره عوض شه)
      مهلت ثبت نام تا ۱۵ آذره
      هزینه هم ۱۲۰ ثابت و هر درس ۶۰
      پول هم باید نقد باشه (خلاف نمیکنن نقد بودن پول دلیل داره چون زنگ زدیم از آموزش پرورش پرسیدیم)
      خلاصه حرفاشون با هم جور درنمیاد
      اینارم نوشتم تا شاید برا یکی نیاز بود
      سلام ... مممنون از اطلاع رسانی تون ....

سمت ما مدرسه بزرگسالان اصلا قبول نمی کنه که یه سری از درسا دی و یه سری خرداد باشه ( آموزش و پرورش رو هم سوال کردم ، اون هم گفت نمی شه و بخشنامه نیومده واسمون )

البته میشه که فقط قسمتی از دروس رو واسه دی ماه ثبت نام کرد و باقیش رو بذاریم واسه خرداد ماه به امید اینکه تا انتهای امسال بالاخره بخشنامه مد نظرشون بیاد .... ولی خوب ریسک بزرگیه !!!

بچه ها به نظرتون کار درستی هست که بخوایم همچین ریسکی کنیم ؟؟؟ ( یعنی برای ترمیم فقط یه تعداد از دروس مدنظرمون رو بریم واسه دیماه انتخاب کنیم و باقیشو به امید اومدن بخشنامه تا خرداد ماه ، فعلا ثبت نام نکنیم واسه ترمیم )

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان شما نمرات چند به پایین رو میخوایین ترمیم کنین؟
      بنظرتون نمره‌ای مثل ۱۸ اختلاف تراز خیلی زیادی ایجاد می‌کنه؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من عجله کردم رفتم ۸ درس ثبت نام کردم و به شددت پشیمونم چون دو هفته مونده تا امتحانا و اصلا اماده نیستم الان رفتم پرسیدم گفت تقسیم که اصلا نمیشه کرد ولی لغو میکنم و پولو پس نمیدیم
      الان به نظرتون چیکار کنم؟ تصمیمم این بود این دو هفته رو بخونم و برم بدم ولی معلوم نیس امتحانا رو چقد سخت کردن فرصتش هم که یه بارع میرم خراب میکنم از اینورم میگه پولو پس نمیدیم بیا تقریبا ۵۰۰ تومن هزینه دادم

9. Top | #39
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها
      سلام من عجله کردم رفتم ۸ درس ثبت نام کردم و به شددت پشیمونم چون دو هفته مونده تا امتحانا و اصلا اماده نیستم الان رفتم پرسیدم گفت تقسیم که اصلا نمیشه کرد ولی لغو میکنم و پولو پس نمیدیم
      الان به نظرتون چیکار کنم؟ تصمیمم این بود این دو هفته رو بخونم و برم بدم ولی معلوم نیس امتحانا رو چقد سخت کردن فرصتش هم که یه بارع میرم خراب میکنم از اینورم میگه پولو پس نمیدیم بیا تقریبا ۵۰۰ تومن هزینه دادم
      سلام

اگر میتونید تو این دو هفته فشرده منابع رو دقیق بخونید و نمرتون بالا بشه خب لغو نکنید

اما اگر بنا به دلایلی و شرایطتون میدونید ممکنه نرسین و نمرتون بالا نشه لغو کنید

قبل از هر کار همه ی جوانب رو بسنجین...
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها

سلام ...........بنظرم برین با مدرسه صحبت کنین .... مثل اینکه تا 15 ام همین ماه مهلت ثبت نام ترمیم وجود داره ... اگ بتونین چنتا درس رو حذف کنین ( اونایی که نمره بهتری داخلش دارین ) و نگین هم که میخواین واسه خرداد ماه دوباره بیاین ( اینجوری حساس می شن ) و فوکوس کنین روی همون باقی درسا ....

انشااله تا آخر امسال این بخشنامه مون هم میاد و واسه خرداد باقی رو ثبت نام کنین ... البته ریسک هم داره ... چون ممکنه اصلا همچین بخشنامه ای نیاد ... !!!
      بهر صورت همیشه باید ریسک زندگی درایران رو لحاظ کنیم ... !!! قطعیتی وجود نداره !!!

موفق باشین

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن