سلام
امیدوارم حال همتون خوب باشه.
دانش اموز پایه دوازدهم تجربی هستم.
یک سوالی ازتون داشتم.. من از اول تابستون با یک موسسه مشاور داشتم و تا الان با همون موسسه بودم. این اواخر خوب عمل نکردن و برنامه رو یکسری جاها شخصی سازی نمیکردن و منم دیگه نمیخوام تمدید کنم. تو این مدت هم نمیشه گفت پیشرفت نداشتم. بالاخره ساعت مطالعه ام و اینکه تایمم رو مدیریت کنم که چطور درس بخونم بهتر شده..
حالا این چن روز تو فکر این بودم که ایندفعه مشاورم تز کجا و کدوم موسسه بگیرم که بین سیب ترش ونوتروفیل مونده بودم ک وقتی نظرات بچه ها رو خوندم، دیدم زیااد راضی نیستن و این فکر به ذهنم رسید که بدون مشاور پیش برم.. چون حقیقتش خودم برنامه هایی ک میداد رو گاهی اوقات شخصی سازی میکردم. حالا تنها ترسم از اینه که نکنه درست برنامه ریزی نکنم یا خوب پیش نرم. یا اینکه از این میترسم که نمیدونم مثلن باید تو عید چطور مطالعه کرد یا تو دی و امتحانات چطور باید بخونم. بعد گفتم با خودم که مثلن بیام خودم برنامه بریزم؛ و توی ماه های حساس یا جمع بندی اگه بشه با مشاور حضوری شهرمون صحبت کنم و ازش نظر بخوام که باید دقیقن چیکار کنم. حالا میخواستم بدونم نظر شما چی هست و بنظرتون باید چیکار کنم. ممنون میشم پاسخ بدین