خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تیپ شناسی در فیزیک

سلام دوستای خوبم. من خیلی کم میام اینجا ولی هرموقع کمکی خواستم واقعا باعث پیشرفتم شدین. چونکه من فارغ التحصیلم واصلا دوست کنکوری ندارم و توی جو کنکور هم نیستم تنها کمکم اینجا هستش
      مثل مشکلی که واسه خواب داشتم هرکار میکردم خوابم منظم نمیشد یعنی انگیزه و واقعا خواستن صبح بیدار شدن بود ولی صبح همش الارم و خاموش میکردم که یکی از دوستان اپلیکیشنی الارمی و بهم معرفی کرد که صبح تا چندتا سوال ریاضی حل نکنم صدای زنگش قطع نمیشه خب الانم مشکلی که فهمیدم توی ای دوتا ازمون درمورد فیزیک دارم این هستش که من فیزیک درسی بود که موقعی که شروع کردم به خوندن روی این درس واسه یکی از بیشترین درصدام حساب کرده بودم چون فهم کلی درس واسم واقعا کامل هست و مشکلی ندارم کامل هم میخونمش و پیش میبرم اما توی ازمون متوجه شدم تیپ سوال و تشخیص نمیدم واقعا نمیدونم باید چطوری حل کنم در حالی که یک نیم خط کمتر از جواب و ببینم سریعا یادم میاد و حل میکنم ..اول احساس کردم از مروره و مرورم و اوردم زیر 24ساعت ولی خب یکم بهتر شد اما هنوز این مشکل و دارم و نمیدونم از کجاست موقعی که طبقه بندی شده سوالات و میزنم و میرم جلو مشکلی ندارم اما وقتی بحث ازمون و یک فصل کامل مثل حرکت هست خیلی واسم مبهم میشه / اگه کسی راهکاری داره ممنون میشم اخه واقعا دارم خوب پیش میرم الان استرس گرفتم درمورد این موضوع... تعداد غلطام تو زیست بالاس خیی عمقی تر میخونم دارم حلش میکنم این مشکل و ولی درمورد فیزیک نمیدونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام به نظر من وقتی داری تست میزنی از هر تیپ یه تست برای خودت با راه حل بنویس که داشته باشی و مرورشون کن برای جمع بندی هم میتونی ازش استفاده کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راهش اینه وقتی داری تست میزنی از کتاب تست مثلا ۶ تا تستی یه دونه رو نزنی و اصلا تکاهشم نکنی بری بعد ، وقتی تموم کردی
      قاطی و پاتی شانسی همه اون خالی گذاشته هارو رو بزنی ، بعدش هم کتاب سه سطحی قلم رو هم بزنی (تستاش طبقه بندی نیست و درهمه )
      این باعث میشه ذهنت به روش های تکراری که تو چندتا سوال پشت سر هم عادت کرده ، از بین بره و ذهنت فکر نکنه همیشه یه راه تکراریه
      بلکه برا هر سوال یه جور جدید فکر کنه
      ویرایش توسط Medrik : 30 آبان 1401 در ساعت 23:26

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی فیلم یا جزو خوب فیزیک اگه سراغ داره بگه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که فیزیک و بالای50 درصد میزنید اگه راهکاری دارید درمورد نحوه ی خوندن فیزیک لطف میکنید زمان بذارید بگید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن