خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب شیمی برای حفظیات شیمی کاربردی تره؟

رأی دهندگان
    5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آی کیو

3 60.00%
    • نردبام

1 20.00%
    • مینی میکروطلایی گاج

1 20.00%
    • حفظیات مهر وماه

0 0%
    • حفظیات خیلی سبز

2 40.00%
    • دوپینگ ماز

1 20.00%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع کامل برای حفظیات شیمی و نحوه تسلط بر آن

سلام دوستان
      با توجه به اینکه درصد شیمی تاثیر قابل توجهی در قبولی رشته های تاپ داره من با بخش حفظیات به مشکل خوردم اگر شما منبع و روش خاص و پر بازدهی برای تسلط روی حفظیات دارین ممنون میشم تجربیات خودتون با من و بقیه به اشتراک بذارین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      با توجه به اینکه درصد شیمی تاثیر قابل توجهی در قبولی رشته های تاپ داره من با بخش حفظیات به مشکل خوردم اگر شما منبع و روش خاص و پر بازدهی برای تسلط روی حفظیات دارین ممنون میشم تجربیات خودتون با من و بقیه به اشتراک بذارین
      سلام
      خیلی سبز.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام بنظرم کتاب درسی و درصورتیکه مثلا کتاب زیر ذره بین بگیرید یا مشابهش اگر باشه که چه بهتر هم نکته داره هم صفحه بندی کتاب درسی هست معمولا کتاب حفظیات تنها توی ذهن آدم نمیمونه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام بنظرم کتاب درسی و درصورتیکه مثلا کتاب زیر ذره بین بگیرید یا مشابهش اگر باشه که چه بهتر هم نکته داره هم صفحه بندی کتاب درسی هست معمولا کتاب حفظیات تنها توی ذهن آدم نمیمونه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      سلام
      خیلی سبز.
      ببخشید منظورتون کدون خیلی سبزه؟
      پایه ها؟ حفظیات ؟ یا نردبام؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاب درسیو برا خودت نموداری خلاصه کن فصل به فصلو
      یا‌مه زمان ما ایکیو شیمی خیلی رو چیزا حفظی علاوه بر مسائل مانور داده بود و باهم ترکیب کرده بود ، بعد نکات حدید این کتابو یا هرکتابی داری به نمودار های قسمت مربوطه ش اضاف کنی و بعد از اینکه هر جلسه رو تموم کردی ، کل اون فصلو از نموداری نوشتی مرور کنی، این باعث میشه وقتیذاری تستای یه فصلو کامل میزنی حداقل سه چهار بار نمودار کل فصلو و نکات جلسه های قبلو باهم خوندی و مرور کردی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من هر منبعی برای حفظیات بگیرین باید تقریبا تمام مطالب کتاب توش باشه به ه مین خاطر بهتره یا از روی کتاب درسی حفظ کنین یا از روی کتاب هایی مثل جمعبندی خیلی سبز.
      درضمن بعضی موارد مانند رنگ مواد و ساختار های لوویس و ... باید به ضورت جمعبندی مرور بشن به همین خاطر کتاب جمعبندی شیمی خیلی سبز رو توصیه میکنم
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من درسنامه خيلي سبز پايه دارم ازش راضيم و يراي مني كه تغيير رشته اي هستم واقعا ميتونه كمكم كنه و بعد از هر سر فصل تست داره و تستارو ك ميزنم واقعا خوب جواب ميدم چون توضيحاتش داستاني هست

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      کتاب درسیو درسنامه کتاب کمک درسیتو میخونی هرجا ی نکته مهمی دیدی هایلایتش میکنی
      بعد میری سراغ تست نکات ریز ازشون درمیاد باز تو کتابت علامت میزنی
      هرچیم حس کردی فراموش میکنی تو ی دفتر بنویس بعدا مرورش کن
      نکته اخری خیلی مهمه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام

استاد اسماعیلی دبیر شیمی هستن و یه جزوه مرور سریع دارن که به گفته خودشون همه حفظیات کتاب دهم و یازدهم و دوازدهم و نکاتش رو پوشش داده همراه با تست حفظیات .
      من خودم این جزوه رو ندارم و نمیدونم چطوریه ...
      ولی اگه خواستید میتونید یه نگاهی بندازید بهش ..
      سایت دیجیتال علوی داره .

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام
      از مبتکران استفاده کن، دو جلد هست و خیلی منبع خوبیه برای کنکور
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن