خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 56 از 60 نخستنخست ... 46555657 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 826 به 840 از 889
    1. Top | #826
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

ریاضی ۲ ساعت و ۱۵ تست (جزع صحیح)

فیزیک ۳:۲۰ و ۱۷ تست (فصل دو یازدهم)(بخدا مدار خیییلی سخت شده تستاش/

زیست ۲:۳۰ و ۲۵ تست (دو یازدهم)

شیمی ۱ ساعت (متن فصل یک یازدهم)

کل ۸:۵۰ و ۵۷ تست

گوشی؛ خیلی/:

*ما رفتیم مث این کولیا اقا رونالدو ببینیم و برناممون حسابی بهم ریخته شد و فقط اتوبوسشو دیدیم ولاغیر
      و تا امروز بزرگترین موفقیت بنده بودن در ۵۰ متری معروف ترین انسان کره زمین بوده،همنقد پوچ، اقای فردوسی پور عزیز شما دنبال چی هسی اقا؟
      ویرایش توسط Mr.vm : 28 شهریور 1402 در ساعت 02:15

2. Top | #827
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.vm نمایش پست ها
      سلام

ریاضی ۳ ساعت و ۱۷ تست (قدرمطلق)

شیمی ۲ ساعت و ۲۵ تست (تستای شیمی یازدهم عجیب قوی و جونداره،طول میکشع/

فیزیک ۲:۵۰ و ۱۷ تست (جریان و مدار یازدهم،بخدا اینم نمیشد از این بیشتر تست زد)

زیست ۳:۲۰ (فصل دو یازدهم متن تمومه)

کل۱۱:۱۰ و۵۹ تست

بیداری ۹ صبح
      و مقدار خواب ۸.۵ ساعت

گوشی ۱.۴۵

*نمیتونم تعداد تستمو زیاد کنم!
      (اگر زیست امروز بع پارت تست میرسید عدد تست ۱۰۰ میشد ولی با این ساعت مطالعه باید ۲۰۰ باشه تستام پس:
      غرق میشم تویه یه تست و از دستم درمیرع زمان،حس میکنم بازدهیم خیلی کم شده
      راه حلی ک فردا میخوام اجراش کنم ؛بازه های مطالعمو ۱ ساعته برمیدارم و هر ساعت یک درس با حجم تست و متن انتخاب میکنم و نتیجرو گزارش میدم

*بعید میدونم بتونم تا ۷ مهر یازدهمو تموم کنم و بدجوری روحیمو گرفته،چه باید کرد اساتید؟

شب بخیر
      سلام
      برای چی غرق میشی توی تست؟ فکرت چیه؟
      اگه فکرت غیردرسیه که تراپیست میتونه کمکت کنه. اما اگه فکرت درسیه همینجا بگو، همه هستیم کمکت میکنیم مطمئننا مشکلتو حل میکنیم.
      این از این.
      درمورد بازده کم اومدن، همین مورد بالایی که عرض کردم بازدهتو داره کم میکنه. انگیزت هم کم شده. اونم با آزمون خوب دادن و تراز و رتبه و درصد خوب گرفتن کاملا Replenish میشه.
      و در نهایت، اگه به برنامه آزمون نمیرسی، میتونی یه قسمتایی رو حذف کنی. چاره ای نیست! من همیشه میگم 70 درصد مطالب رو با تسلط 100% بخونین، خیلی بهتر از اینه 100% از مطالب رو با بازده 70% بخونین.
      اولویت بندی کن. ببین چه مبحثی مهم تره. همونو اول بخون، اگه دیدی وقت اضافه نیوردی که هیچی، اگه هم آوردی چه بهتر، اولویت های بعدیت هم میخونی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #828
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام میخام یه مختصری از خوندنم تو تابستون بگم
      از شیمی شروع مکینم:فصل 1 دهم و یازدهمو باهم از ایکیو تموم کردم فصل 1 12 رو هم تا همین فردا حداکثر پس فردا تمومش میکنم اینطوری نی که ها مثلن فصل 3 11 رو بلد نباشم برم فصل 1 دوازده نه بلدم ولی نه در اون حد خلاصه شیمی زیاد خوب نرفت جلو انتظارم بیشتر بود(نمیدونم میتونم منبع 2 برسونم یا نه)
      فیزیک:دهم تا اواسط فصل 4 از نشر الگو زدم بعد ما یه فصل 5 داریم تجربیا ندارن اون مونده اونم چیزی نیس قبلن خوندم خود سال دهم یه بار بزنم حل میشه فیزیک 2 هم خیلی سبزو کلا تموم کرده بودم اواخر خرداد نشر الگو هم تا اواسط مغناطیس زده بودم اونو تکمیل میکنم رسوندم به غیر از ازمونایی که قراره بررسی کنم شاید موج رو هم زدم برا حرکتم (فصل 1 دوازدهم )حدود 80 درصد تستای نشر رو زدم ولی یه قسمتشو از دوباره میخام حل کنم
      حسابان:برا حسابان 1 تا دلت بخاد تست زدم حسابان 2 هم نردبام و ایکیو تا اخر حد کامل زدم یه فصل مشتق و کاربرد مونده مشتقم البته نفصشو خوندم تستاش مونده کلا از مهر برا حسابان منبع کار نمیکنم فقد ازمون میزنم بع غیر از مشتق و کاربرد
      هندسه 1 رو هم یه منبع تموم کردم تابستون هندسه 2 فصل 3 مونده کامل نخوندمش هندسه 3 فصل 1 رو یه منبع کار کردم منبع دو رو هم شروع میکنم
      گسسته امار:گسسته از سه فصل یکیشو حذف کردم یکیشو خیلی خوب تست زدم یکیش هم کار میکنم طول سال امار هم فقد مرور نیازم
      عمومی ها هم برگردن مدرسه نمیرم خب یه جای شکری داره برنگردن مدیرمون کچلمون میکنه میگه باید بیاین دیگ اینا
      دکتر @WickedSick ممنون میشم یه نظری بدی اگه زحمتت نشه
      عادات بد یه مدت ای اواخر استفاده فضای مجازیم زیاد شد ولی دیگ تحت کنترله ایشالاو یه دوستی هم میگفت مرور نداری راست میگفت یکم بی نظم میخونم کلا
      یه چنتا ازمون عقب افتاده هم دارم باید برسونمشون
      ویرایش توسط N0body : 28 شهریور 1402 در ساعت 20:11

4. Top | #829
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جمع مطالعه: 09:10
      مرور 6 درس
      بیداری: 2:45

5. Top | #830
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ریاضی: ۲:۳۹
      شیمی: ۴:۵۳
      زیست: ۲:۰۸

6. Top | #831
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      راستش دوس دارم اینو بدونی مسیر کنکور مسیر پرحاشیه ایه که دوس داره مغزتو تو مشت بگیره و فشار بده که اتم های مغزیت هم بپاچه بیرون (!) در برخورد با این حواشی باید به جزایر لانگرهانس بگیرید و عینک تمرکزو بزنید و تو‌ساحل مطالعه غرق شراب های تست هاتون بشید و بنوشید از جام علم و بیخیال مزاحمت های اطراف و ادمای سم بشید . چرا که کنکور مختص شماست و‌در نهایت پرچمدار این مسیر خودتونید . پس موفق ترین ورژن خودتونو با نهایت تلاش و بستن چشم به روی وسوسه ها بسازید از جنس طلاش♥️ موفقیت تک تکتون آرزومه♥️

7. Top | #832
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      اگه فکرت غیردرسیه که تراپیست میتونه کمکت کنه. اما اگه فکرت درسیه همینجا بگو، همه هستیم کمکت میکنیم مطمئننا مشکلتو حل میکنیم.
      این از این.
      درمورد بازده کم اومدن، همین مورد بالایی که عرض کردم بازدهتو داره کم میکنه. انگیزت هم کم شده. اونم با آزمون خوب دادن و تراز و رتبه و درصد خوب گرفتن کاملا Replenish میشه.
      و در نهایت، اگه به برنامه آزمون نمیرسی، میتونی یه قسمتایی رو حذف کنی. چاره ای نیست! من همیشه میگم 70 درصد مطالب رو با تسلط 100% بخونین، خیلی بهتر از اینه 100% از مطالب رو با بازده 70% بخونین.
      اولویت بندی کن. ببین چه مبحثی مهم تره. همونو اول بخون، اگه دیدی وقت اضافه نیوردی که هیچی، اگه هم آوردی چه بهتر، اولویت های بعدیت هم میخونی.
      خب دکترجان سوالا واسم سخته
      یه چن دقیقه باشون گل اویز میشم
      بعد تا پاسخو بخونم و خودم یبار دیگه حل کنم واقعا بخدا طول میکشه

ازمون ک عمومیا برگشت و من هیچی عمومی بلد نیسم
      خدا بهمون رحم کنه

8. Top | #833
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

ریاضی:کلاس (از کلاس بدم میاد قشنگ ۴ ساعت مطالعمو کشید پایین)

فیزیک ۲.۵ ساعت و ۱۹ تست ( مدارهای پیچیده )

زیست ۳ ساعت و ۵۰ تست (دو یازدهم)

شیمی ۳۰ دقیقه متن یک یازدهم

کل ۶ ساعت

گوشی ۰:۳۰

بیداری ۱۰ صبح

من دیشب نتونستم بخوابم از ۱ تا ۴ صبح فقط تو تختم میچرخیدم از بس ذهنم شلوغ بود !
      و اینکه بازیه النصرم دیدم/:
      رونالدو گل نزد اخرشم
      ولی خب لنگ باخت ،خرسندیم

9. Top | #834
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      این از این.
      یکبار دیگه از وقتی ک میزارید ممنون و قدردانم

در درس فیزیک خب تستای پیچیده مدار و جریان واقعا سختن و من ۵ دقیقه فقط سعی میکنم خودم تستو بزنم و وقتی میرم پاسخ تا بفهمم چطور حل میکنه و خودم مجدد حلش کنم یه تایم به چشمی طول میکشه ،والا دکترجان اینای ک میان مثلا تو یک ساعت ۴۰ تا فیریک میزنن اصلا پاسخنامشو میگن نمیخونن ک من نمیدونم اصلا یعنی چی این!

ریاضیم عین فیزیک رفتار میکنم و هنوز هم با ریاضی حس غریبگی دارم و احساس نمیکنم بلدم و علت تست کم زدنمم مث علته فیزیکه

زیست خوبه از حجم تستم راضیم

شیمی یازدهم الان باز سرعت تستم نسبت به دهم کم شد ک علتش سوالای چند موردی خیلی زیادع خیلی سبزه هر موردو بررسی کنی و رفع اشکال از کتاب و نوشتن نکتش طول میکشه

تنها راه حل بنظرم اینکه بخونم!یعنی ساعت مطالعرو زیاد کنم تا بتونم به همه چی برسم

والا تا قبل اومدن عمومیا تصمیم داشتم زوج درسای فیزیک و شیمی رو باهم تو ازمونا پیش ببرم و زیستاروهم هم عرض از پایه کنار دوازدهم باز پیش ببرم و تا دی یبار تموم کنم ولی الان ک عمومیا اومد مجبورم تک پایه ببرم جلو ک حجم استرسمو خیلی شدیدزیاد کرده
      وحشت دارم الان از ازمون!

10. Top | #835
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست:۲:۱۰
      شیمی:۱:۳۰ _ ۳۰ تست
      فیزیک:۳:۰۰ _ ۲۰ تست
      درکل:۶:۴۰ _ ۵۰ تست
      چون اومدم مسافرت دیگه بیشتر از این نشد

11. Top | #836
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N0body نمایش پست ها
      از شیمی شروع مکینم:فصل 1 دهم و یازدهمو باهم از ایکیو تموم کردم فصل 1 12 رو هم تا همین فردا حداکثر پس فردا تمومش میکنم اینطوری نی که ها مثلن فصل 3 11 رو بلد نباشم برم فصل 1 دوازده نه بلدم ولی نه در اون حد خلاصه شیمی زیاد خوب نرفت جلو انتظارم بیشتر بود(نمیدونم میتونم منبع 2 برسونم یا نه)
      فیزیک:دهم تا اواسط فصل 4 از نشر الگو زدم بعد ما یه فصل 5 داریم تجربیا ندارن اون مونده اونم چیزی نیس قبلن خوندم خود سال دهم یه بار بزنم حل میشه فیزیک 2 هم خیلی سبزو کلا تموم کرده بودم اواخر خرداد نشر الگو هم تا اواسط مغناطیس زده بودم اونو تکمیل میکنم رسوندم به غیر از ازمونایی که قراره بررسی کنم شاید موج رو هم زدم برا حرکتم (فصل 1 دوازدهم )حدود 80 درصد تستای نشر رو زدم ولی یه قسمتشو از دوباره میخام حل کنم
      حسابان:برا حسابان 1 تا دلت بخاد تست زدم حسابان 2 هم نردبام و ایکیو تا اخر حد کامل زدم یه فصل مشتق و کاربرد مونده مشتقم البته نفصشو خوندم تستاش مونده کلا از مهر برا حسابان منبع کار نمیکنم فقد ازمون میزنم بع غیر از مشتق و کاربرد
      هندسه 1 رو هم یه منبع تموم کردم تابستون هندسه 2 فصل 3 مونده کامل نخوندمش هندسه 3 فصل 1 رو یه منبع کار کردم منبع دو رو هم شروع میکنم
      گسسته امار:گسسته از سه فصل یکیشو حذف کردم یکیشو خیلی خوب تست زدم یکیش هم کار میکنم طول سال امار هم فقد مرور نیازم
      عمومی ها هم برگردن مدرسه نمیرم خب یه جای شکری داره برنگردن مدیرمون کچلمون میکنه میگه باید بیاین دیگ اینا
      عادات بد یه مدت ای اواخر استفاده فضای مجازیم زیاد شد ولی دیگ تحت کنترله ایشالاو یه دوستی هم میگفت مرور نداری راست میگفت یکم بی نظم میخونم کلا
      سلام ببخشید میشه بگید برای هر درس از چه منابعی استفاده می کنید؟

12. Top | #837
      Bme
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام متاسفانه تاپیک دانشجویی خیلی منفعله ، به همین خاطر قصد دارم انشالله از فردا برای مطالعه ارشد اینجا ساعت مطالعه وارد کنم .
      برای شروع بعد مدت ها ، هدف گذاری روی 5 ساعته

13. Top | #838
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.vm نمایش پست ها
      یکبار دیگه از وقتی ک میزارید ممنون و قدردانم

در درس فیزیک خب تستای پیچیده مدار و جریان واقعا سختن و من ۵ دقیقه فقط سعی میکنم خودم تستو بزنم و وقتی میرم پاسخ تا بفهمم چطور حل میکنه و خودم مجدد حلش کنم یه تایم به چشمی طول میکشه ،والا دکترجان اینای ک میان مثلا تو یک ساعت ۴۰ تا فیریک میزنن اصلا پاسخنامشو میگن نمیخونن ک من نمیدونم اصلا یعنی چی این!

ریاضیم عین فیزیک رفتار میکنم و هنوز هم با ریاضی حس غریبگی دارم و احساس نمیکنم بلدم و علت تست کم زدنمم مث علته فیزیکه

زیست خوبه از حجم تستم راضیم

شیمی یازدهم الان باز سرعت تستم نسبت به دهم کم شد ک علتش سوالای چند موردی خیلی زیادع خیلی سبزه هر موردو بررسی کنی و رفع اشکال از کتاب و نوشتن نکتش طول میکشه

تنها راه حل بنظرم اینکه بخونم!یعنی ساعت مطالعرو زیاد کنم تا بتونم به همه چی برسم

والا تا قبل اومدن عمومیا تصمیم داشتم زوج درسای فیزیک و شیمی رو باهم تو ازمونا پیش ببرم و زیستاروهم هم عرض از پایه کنار دوازدهم باز پیش ببرم و تا دی یبار تموم کنم ولی الان ک عمومیا اومد مجبورم تک پایه ببرم جلو ک حجم استرسمو خیلی شدیدزیاد کرده
      وحشت دارم الان از ازمون!
      برای سرعتت، من همه چی رو گفتم. نکته ای نبود که نگفتم و مطمئن باش با همون اگه پیش بری صد درصده. اگه هنوز سرعتت مطلوبت نیست، باید تمرینت رو بیشتر کنی. که همون میشه ساعت مطالعه اون درس رو موقتا افزایش دادن، تا افزایش تسلط و روون شدن دستت، بعدا کم کردن.
      برای عمومی هم من خبر گرفتم ولی قطعی نشده! حتی اگه قطعی هم بشه این تغییرات، یجورایی به نفتونه.
      بذار برات بگم چرا.
      شما یه امتحان که از 20 صفحه طرح شده بیشتر سخته، یا یه امتحان که از 30 صفحه طرح شده؟
      شاید با خودت بگی تعداد صفحات بیشتر شده. بله بیشتر شده، اما وقتی دست طراح باز نباشه مجبوره از چرت و پرتا هم سوال بده. اتفاقی که اخیرا توی اختصاصیا افتاده. و تقریبا وارد بی راهه کرده خودشو. اگه عمومیا برگردن، فیلتر شدن داوطلبا بهتر از قبل میشه و من بهتون اطمینان 100% میدم، که حتی خودتون هم راضی تر میشین!

مصاحبه کنکور:

14. Top | #839
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N0body نمایش پست ها
      سلام عزیزم. نظرم که مثبته. خسته نباشید هم عرض میکنم خدمتت، و امیدوارم بهترم پیش بری.
      آزمون فک میکنم ندادی، درسته؟ ترازارو میتونیم اول تابستون و آخرش مقایسه کنیم.
      راستی، یه نکته خیلی مهم، از مهر ماه با چه برنامه ای پیش میری؟

مصاحبه کنکور:

15. Top | #840
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جمع مطالعه: 10:20
      مطالعه و مرور 4 درس
      بیداری: 2:45

صفحه 56 از 60 نخستنخست ... 46555657 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)