خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Unhappy کمک در درس فیزیـــــک پیش ......... دیــــنامیک

سلام دوستان خسته نباشید ...

من یه سوال داشتم ...

من برای خوندن فیزیک پیش فصل 2 یعنی دینامیک به کمک نیاز دارم ...

وقتی جزوه رو میخونم تمام سوالات رو حل میکنم اما وقتی به تست میرسم اصن نمیفهمم تست چی میخواد ...

اصن استرس میگیرم بعدش درسای بعد از فیزیک پیش رو هم خراب میکنم ...

هر بار توی دینامیک ترازش پاییین میاد ....

اگر کسی روشی چیزی بلده لطفا بگه و کمک کنه ...
      ممنون...
      منتظرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باید اول درکش کنی بعد حلش
      اول فیزیک دوم و بخون و خوب یاد بگیر
      بعد جزوتو خوب بخون
      بعدش بشین تست بزن یعنی زیاد تست بزن و شکلاشو تو ذهنت ترسیم کن
      برا تستم ب نظرم گاج و جوکار خوبه ک استفاده کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا منم باهاش مشکل دارم خیلی مبحث سنگینیه
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دقیقا تست های جزوه رو چون چند بار حل کردی مشکلی نداری.باید کاملا سوالو درک کنی بدونی چی ازت میخواد بعد وارد عمل بشی

http://forum.konkur.in/image.php?typ...ine=1385925659
      enchanted

American Cars Forever & Always Will Be the Best in the World....Ali Vahdati

Dream on until your dream come true

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مث یه استاد قشنگ و کامل به خودتون درس بدینش.خود بیان کردن مطلب خیلیییی مفیده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من دینامیک یعنی تجزیه نیرو ها!!

شما برای تسلط اوایل شکل رو رسم کن و تمام نیرو ها رو روش پیاده کن!

بعد ببین مسئله چی میخواد ازت

بعد از حل تمرین کم کم نیاز به رسم شکلم ندارین
      تو هستی من شدی از آنی همه من

من نیست شدم در تو از آنم همه تو

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ديناميك خيلي سنگينه مخصوصا تست هايي كه همزمان تجذيه نيروها و برآيندگيري و چندين سطح و ... داره بسيار تست هاي سختي ازشون طرح ميشه تست هاش هم تله تستي زياد دارن سعي كن تكليفت رو با خودت روشن كني يا اين مبحث رو خوب ياد بگير يا مبحث رو بزار كنار در عوض به حركت شناسي و الكتريسيته بپرداز. چون اگه الان خيلي مشكل داري احتمال اينكه تا كنكور به تسلط كامل نرسي خيلي زياده

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از پایه شروع کن:
      1-قوانین نیوتن خوب یاد بگیر(مثلا وقتی شتاب برابر صفر است دو حالت تو ذهنت بیاد یا جسم ساکن یا حرکت یکنواخت دارد) حالا این کدوم قانونه!!!!!!!!!!!!
      2-شناختن انواع نیروها(مشناسید که دیگه)
      3-تشخیص دادن نیروها تو مسائل(خیلی خیلی مهم)
      4-تجزیه نیروهای مایل(در سطح افقی و شیبدار)
      و جان کلام:
      کلید حل مسائل دینامیک پیدا کردن شتاب هست
      و ی توصیه برادرانه:واسه دینامیک حفظ کردن فرمولهای عجیب غریب ممنوع است یه فرمول داریمF=ma فقط

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      ديناميك خيلي سنگينه مخصوصا تست هايي كه همزمان تجذيه نيروها و برآيندگيري و چندين سطح و ... داره بسيار تست هاي سختي ازشون طرح ميشه تست هاش هم تله تستي زياد دارن سعي كن تكليفت رو با خودت روشن كني يا اين مبحث رو خوب ياد بگير يا مبحث رو بزار كنار در عوض به حركت شناسي و الكتريسيته بپرداز. چون اگه الان خيلي مشكل داري احتمال اينكه تا كنكور به تسلط كامل نرسي خيلي زياده
      بنده با این جمله آخرتون موافق نیستم به خاطر اینکه خودم هم تو این مبحث مشکل داشتم دقیقا عین آقا رضا ولی در عرض 1 هفته تمامی مباحثشو یاد گرفتم و 1 هفته هم تمرین کردم اینایی که گفتم باسه 2 هفته پیشه الانم هر روز سعی میکنم چند تا تست بزنم و این طوری شد که همین جمعه امتحان قلم چی رو 70 زدم ... من که صفر صفر بودم تو این مبحث!!! اصلا هم دیر نیست و میشه فقط با یکم تمرین به تسلط کافی و کامل رسید.
      زندگی زیباست، تماشاییست!
      چرا زیبا نمی بینیم؟
      چرا گاهی به پای این همه خوبی نمی شینیم؟
      چرا با هم نمی خندیم؟
      مگر دنیا چه کم دارد؟
      ببین این آسمان آبی ست
      ببین دنیای ما آکنده از پاکی ست
      و خوبی تا ابد پاینده می ماند...
      تو باور کن
      همین کافیست...!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حق با یوزر بالایی هس . کنکور یعنی دوره و مرور نه عمقی خوندن . هر آدمی باشه تا آخر کنکور میتونه روی این درس مسلط بشه ؛ به یه شرط : که این مبحث و کنار نزاره !
      من خومم بدجور گیر داشتم ولی بهش گیر سه پشچ دادم الان میفهمم ولی سرعتم خیلی کنده !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فيزيك بعضي از قسمتاش تحليليه و بعضي قسمتا خوندني هستش حالا روش مطالعه تحليلي 3 مرحله داره كه مرحلا اول يادگيري مفاهيم تا مفهوم فرمول يا قسمت هاي مهم رو ياد نگرفتي به صورت مفهومي ولش نكن. مرحله دوم حل سوالات متنوع هستش و مرحله سوم نحوه حل سوالاتت كه به معني همون تفكر حل مسئله. تست زدن هم روش خودشو داره كه تست از هر مبحثي كه 10 تا نه بشتر باشه نه كمتر بعد يواش يواش به 50 برسون.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کلا تو فیزیک مشکل دارم..
      ولی راه درست شدنش تست زدنه نباید به جواب نگا کنی باید خودت سوال رو حل کنی..

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دینامیک یه ابرفصل هست ولی اصلا سخت نیست من خیلی دوسش دارم .
      ببین همیشه اول باید زیگما اف مساوی زیگما ام آ را تشکیل بدی بعد با خودت بگی اون نیروهایی که میکشن منهای اون نیروهایی که نمیذارن مساوی ام آ . کلش همینه که رو این مطلب اشراف پیدا کنی بقیه مسائلش هم آسون میشه و همونطوری که دوستمون گفتم اون اول سعی کن نیروهای وارد برش رو رسم کنی بعدا کم کم دیگه احتیاجی به رسم نیرو نداری .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه زیاده ............اگه میخوای تو تست موفق باشه .که وقتی به دینامیک رسیدی ولش کن برو بقیرو بزن بعد اخر از همه دینامیک بزن.....................ولی اگه میخوای قوی شی که باید تست بزنی و تو تست زدن معمولیتم شرایط ازمونو مهیا کنی ینی زمان دار بزنی و این حرفا

15. Top | #15

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نگاه کن مهمترین چیز فهم کامل قوانین نیوتنه ... اگه بدونی اون قوانین تو چه حیطه ایه 50 درصد کارت حله ... در ثانی نیرو ها و تجزیه آنها( اساسش پایه ریاضی و روابط مثلثاتیه ) اصل مهم دیگه ایه ... نیاز به حفظ کردن فرمولای 1 کیلومتری نیست ... فقط باید بدونی جمع جبری نیرو های وارد بر یک جسم = شتاب در جرمه .. و کلید حل سوالای دینامیک هم فهم نیروهای وارد بر یک جسم در حالت های مختلفه .... خود من که عاشق این فصلم به مسائل دینامیک مثه معما و سرگرمی نگاه میکنم
      چقدر سخته عاشق شدن تو دنیایی که اولین شرطش لمس شدن است...!ا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن