خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Lightbulb راهی هست بتونم از امریه سربازی استفاده کنم؟!

سلام به همه
      من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم. شرایط پذیرش امریه شرکت های دانش بنیان رو دارم(طرح وزارت علومه فک کنم، در ضمن زمینه کار شرکت مهندسی هست و ربطی به پرستاری نداره). اما چون رشته ام جزء رشته های پیراپزشکی و وزارت بهداشت هست طبق قوانین که تو سایتشون نوشتن شامل امریه نمیشم. می خواستم ببینم راهی هست که این محدودیت برداشته بشه؟
      یا اگه راهی نیست با این رشته امریه دانش بنیان گرفت، می تونم تو ارشد یه رشته دیگه برم که زیر نظر وزارت علوم باشه ؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      دوستان اگه در مورد سوال اول اطلاعی ندارید دومی رو اگه میدونید لطفا جواب بدید:
      می تونم تو ارشد یه رشته دیگه برم که زیر نظر وزارت علوم باشه ؟!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azem نمایش پست ها
      سلام به همه
      من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم. شرایط پذیرش امریه شرکت های دانش بنیان رو دارم(طرح وزارت علومه فک کنم، در ضمن زمینه کار شرکت مهندسی هست و ربطی به پرستاری نداره). اما چون رشته ام جزء رشته های پیراپزشکی و وزارت بهداشت هست طبق قوانین که تو سایتشون نوشتن شامل امریه نمیشم. می خواستم ببینم راهی هست که این محدودیت برداشته بشه؟
      یا اگه راهی نیست با این رشته امریه دانش بنیان گرفت، می تونم تو ارشد یه رشته دیگه برم که زیر نظر وزارت علوم باشه ؟!
      سلام برا امریه به بهداشت شهرتون سازمان تامین اجتماعی سر بزنید من دندانپزشک هم سراغ دارم امریه گرفته اما امریه بعضی بدیایی داره مثلا نمیتونید از کسری استفاده کنید و کارت پایان خدمت هم برا سپ.اه میزنن این دوتا جارو سر بزنید اگه به نیرو نیاز داشته باشن حتما جذبتون میکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن