سلام وقتتون بخير دوستاي خوب

من بعد از شروع از مهر كه حدود ٣سال هست كلا از درس فاصله گرفتم و دانشجوي ليسانس هستم تقريبا ١ ماه كامل هست كه شروع به درس خوندن كردم با روزي ٦ ساعت مطالعه فعلا رسوندمش روي ٨-٨/٢٠ روزانه ( شده روزايي ٧ ساعت هم اين هفته اخر) كه خب بيشتر بابت سردرگمي بود
من مشاور دارم و خب بهم برنامه حجمي ميده براي يك هفته و برنامه با ازمون كانون تقريبا ٨٠٪؜ سازگاره. مشكلي كه دارم اينه اگه يك مبحث بزرگي مثل اسيد و باز يا حركت شناسي فيزيك و خوندين كامل اما تسلط ٤٠٪؜ داريد و ازمون هم نتونستيد خوب جواب بديد برنامتون براي ازمون بعدي به چه صورت ميشه؟ در كل براي مرور مباحث ضعيف تر
در ١٣ روزي كه وقت داريد براي ازمون با ساعت مطالعه ١٠( ساعت مطالعه و ميگم كه هم حجم ازمون كه تازه بايد درسايي و شروع به خوندن كنم و در مظر بگيريد هم تستاشون هم مباحث قبلي براي مرور بشه پخش كرد) مباحث ضعيف تر و چطوري و كجاي برنامه جا ميديد
مثلا اگه كلا حدود ٥ساعت نياز داشته باشيد اسيد و باز و كار كنيد دوباره درحالي كه درس پايه جديد و بايد شروع كنيد و درس دوازدهم جديد
حدودي اين دو هفته و چطور تقسيم ميكنيد
مثلا چند روز مطالعه دروس جديد كه بايد بخونيد چند روزش مرور و تسلط روي اشكالات قبلي؟ واقعا ازمون اولم خيلي خوب بود چون كه هيچ درس عقب افتاده اي نداشتم و ذهنم ازاد بود الان به شدت ذهنم درگيره چون مباحث زيادي هست كه بايد به تسلط برسم