خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الگو یا سبز یا اونیکیا

سلام بچه ها درسنامه کدوم کتاب برای زیست خوبه ،از جزوه استاد استفاده میکنم متاسفانه بجای پیشروی ثابت موندم اکثر تستام غلتن لطفا راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gognoos نمایش پست ها
      سلام بچه ها درسنامه کدوم کتاب برای زیست خوبه ،از جزوه استاد استفاده میکنم متاسفانه بجای پیشروی ثابت موندم اکثر تستام غلتن لطفا راهنماییم کنید
      علت اینکه تستو غلط میزنی چیه ؟ نکاتشو بلد نیستی ،متن درسو مسلط نیستی یا مورد دیگه ای ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متن کتاب عینا حفظ نیستم نکته هم ندارم چون جزوه استاده و اونم نکته نمیگه زیاد چیزایی رو میگه که بلدم درس رو بصورت کامل میتونم به خودم توضیح بدم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی حس میکنم جزوم زیاد کامل نیست با درسنامه الگو خوندنی تمام تستهای الگو رو میتونم صحیح پاسخ بدم بقیه منابع رو امتحان نکردم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی حس میکنم جزوم زیاد کامل نیست با درسنامه الگو خوندنی تمام تستهای الگو رو میتونم صحیح پاسخ بدم بقیه منابع رو امتحان نکردم
      سلام
      از خیلی سبز استفاده کن.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. من رشته ام ریاضی هست و اصلا تا حالا زیست نداشتم یعنی شخصی با شرایط من خیلی سبز میخونم و کاملا میفهمم پس شما که رشته ات تجربی هست هم متوجه میشی. درسنامه الگو رو هم دیدم ولی به نظرم خیلی سبز بهتره اون تک جلدی ها رو بگیر که کلا میشه سه تا کتاب. اگه هم نمیخوای کتابتو عوض کنی خب همون الگو رو بخون و میگی تستارو هم درست جواب میدی پس مشکلت چیه؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی جزوه استادت کامل نیست و نکته خاصی هم نداره باید از کتاب درسی استفاده کنی
      دو مورد وجود داره که توی کتاب باید بهش توجه بیشتری کنی ،یکی شکل ها یکی هم قسمت های مبهم و سخت
      وقتی کتاب رو خوندی و میتونی به خودت توضیح بدی هنوز یادگیریت کامل نشده ، سه کار باید بکنی تا یادگیریت کامل تر شه ،اول که یه مجموعه تست کم ولی قشنگ باید بزنی نکات بیاد دستت ریز شی تو کتاب ، ترجیحا تو این قسمت از کنکوری استفاده کن ،تا اینجا ضعفاتو شناختی ،نکاتو یادداشت کن و و حالا اشکالاتو از درسنامه رفع کن . مرحله اخر یه ازمون جمعوجور استفاده کن (کل تستاش برا فصل بین ۲۵ تا ۵۰ تا باشه اوکیه) جوری که استاندارد و کمی مایل به سخت باشه ، این مرحله هم جزو یادگیریه و کاری به درصد نداشته باش ، نکاتی جدا از کنکوری ها و دیدی متفاوت رو میبینی ،علت اینکه میگم سخت هم باشه اینه که نکات بهتری استفاده شده باشه ،فشاری هم روت نیست غلط بزنی هدفت نکات و یادگیریه
      بعد این مراحل سبک درس رو یاد گرفتی ،حالا فرض کن تازه برای بار اول میخوای بری تست بزنی میبینی که مشکلی نداری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      از خیلی سبز استفاده کن.
      ممنون از پاسخت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره ولی حس میکنم چون عین درسنامه الگو تو ذهنم مونده اینطور تستاشو میزنم و اگه برم یه منبع دیگه احتمالا نتونم بزنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره ولی حس میکنم چون عین درسنامه الگو تو ذهنم مونده اینطور تستاشو میزنم و اگه برم یه منبع دیگه احتمالا نتونم بزنم
      هنوز تست از منبع جدید نزدی چرا قضاوتش میکنی
      بعدشم اینکه ربطی نداره، شما به متن درس و نکاتش تسلط داشته باش قطعا وارد منبع دیگه هم بشی همونا به زبون دیگه‌ای ازت پرسیده میشه. من بشخصه درسنامه نمیخونم جزززز یه جاهایی که واقعا با کتاب درسی هیچی متوجه نشم از خیلی سبز میخونم، تستارو دفعه اول ۷۰/۸۰٪ غلط میزنم و اینجوری نکاتشونو یاد میگیرم، کلا بنظرم خیلییی وسواس به خرج ندین سر درسنامه و جزوه، نکته‌ای که از تست استخراج بشه تو ذهن موندگارتره
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن